Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu: Türkiye'den Transfer Haberleri | 2019-2020

32 yaşındayken yaşlı diye yolladığın adamı 38 yaşında kurtarıcı olarak geri al

Sarışınların Vedat Muriqi muhabbeti nedir? Bizim M.Topuz olayı gibi bir şey mi oldu? Sürekli sosyal medyada geyiğini görüyorum da uzak kaldım biraz

Alıntı Berke Tiftik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sarışınların Vedat Muriqi muhabbeti nedir? Bizim M.Topuz olayı gibi bir şey mi oldu? Sürekli sosyal medyada geyiğini görüyorum da uzak kaldım biraz
    kırmızılılar böyle bişey paylaşmıştı;

https://resmim.net/preview/eATfDw.jpg

Kartal
    Yer
    - Hücum Beşiktaş Hücum -Datdiri Dat Dat
    Alıntı Alican Osanmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Berke Tiftik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kırmızılılar böyle bişey paylaşmıştı;

https://resmim.net/preview/eATfDw.jpg

Yazık olmuş ��
    Ha bir de yöneticileri “Kuruş değil Duruş” diye paylaşım da yapmışlardı.

Yusuf Erdoğan > Kasımpaşa

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gökhan Töre, sarı kırmızı formayı giymiş; ama istediği forma bu değildi tabii.

Seri bu adamlara nasıl geldi anlamadım cidden.

Trabzonspora gelen Donis Avdijaj ya Süperstar olur bu sezon ya kovulur. Ortasi olmayan bi oyuncu. Taraftar ve Trabzon sehri cocugu sahiplenirse ömür boyu Trabzonda kalabilecek bi kafasi var.
    Zeka özürlü gibi bisey. Beyninin büyük kismi gelismedigi icin sacmaliyor... ama Allah vergisi golcülügü var.
    Maddi acidan da cok fazla bi riske girmedi TS. Keske biz deneseydik bu cocugu.

Bu seneye Kadar Almanyanin Altyapilardaki gol rekorlari bu cocuktaydi. Idare edebilirlerse gol krali bile olur...