Sayfa 5/5 İlkİlk ... 2345

Konu: Süper Lig 34. Hafta

Beşiktaş üzerinden prim yapmakla bu işler yürümüyor gençler.

Hadi bakalım, 1.ligde 06. dakika Ankaragücü diye bağırmayanın......................

Bursanin düşmesi futbol olarak çokta iyi olmadı nerdeyse her yıl garanti 6 puanımız vardı ama stresi yüksek oluyordu

osmanlı maçı bitmiyor penaltılar

O son penaltıyı kaçıran elemanı daha penaltılar başlarken yakın çekim gösterdiler herif siyahi ama heyecandan bembeyazdı suratı Penaltılar başladı ilk penaltılarda yine gösterdiler ağlayacaktı neredeyse. Buna sakın penaltı attırmasınlar kaçırır kesin dedim. Herif elenmesine sebep oldu takımının

Alıntı A.Sefik Cokgungor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursanin düşmesi futbol olarak çokta iyi olmadı nerdeyse her yıl garanti 6 puanımız vardı ama stresi yüksek oluyordu
    2 yıldır 4 puan bıraktık dışarda. Şeref Bey'deki 2 maçı da zar zor aldık hele bu seneki son dkda. 2.şampiyonlukta da hakem doğru kararlar verse belki orada şampiyonluğu bırakacaktık Quaresma denen arkadaşın sayesinde.

Düşsünler, su veren itfaiyenin hortumunu sevsinler.

Alıntı Sadık Mısırlıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ve finalin adı hatayspor - gazişehir
    Gazişehir çıkacak inşallah

Alıntı A.Sefik Cokgungor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ve finalin adı hatayspor - gazişehir
    Gazişehir çıkacak inşallah
    Hatayspor çıkacak inşallah

Keşke bi sistem olsa da, belli bi taraftar ortalamasını tutturamayan takımlar süper lige çıkamasa. Osmanlı maçı ne rezildi öyle, tüm stad bomboş.

Alıntı Berke Tiftik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke bi sistem olsa da, belli bi taraftar ortalamasını tutturamayan takımlar süper lige çıkamasa. Osmanlı maçı ne rezildi öyle, tüm stad bomboş.
    bizde nerden baksan yeni açılacak stadımızla beraber 20 bin kişi, kışın zorlu hava koşullarında ise min 10 bin kişi net oluruz
    not: yeni sezonla beraber yeni stada geçilecek
    google'dan arama yapabilirsiniz

bizde nerden baksan yeni açılacak stadımızla beraber 20 bin kişi, kışın zorlu hava koşullarında ise min 10 bin kişi net oluruz
    Abi zaten direkt sayı değil de, stad kapasitesine göre bir oran olmalı bence. Yanlış hatırlamıyorsam bi tane büyük ligte böyle bir kural vardı, belli bir ortalamayı tutturamayan takımlara ceza veriliyordu.

Abi zaten direkt sayı değil de, stad kapasitesine göre bir oran olmalı bence. Yanlış hatırlamıyorsam bi tane büyük ligte böyle bir kural vardı, belli bir ortalamayı tutturamayan takımlara ceza veriliyordu.
    Aynen çok doğru söylüyorsun sonsuz katılıyorum sana. Biz bu uğurda 25 bin kapasiteli stat yapmış, yıllarımızı bugünler için dizayn etmiş takımız.Öte yandan altyapısız, maliyetsiz ve taraftarsız bir üst lige çıkmanın manası yok sadece o takımın yöneticilerini zengin eder durursun konuk ettiğin büyük takımlar haricinde tüm maçlarını üç beş bin kişiye oynarsın. Hem gazişehir'de yaşayanlar haricinde antep'in gazişehir'i büyük maçlarda etki alacaklrını sanmıyorum, hatay'ın sadece hatayspor'u destekleyen taraftar topluluklarını bizzat ben biliyorum.. İnş Hatay çıkar bir üst lige inşallah.

Forum ahalisine kalsa ADS çıksın ister, normal şartlarda ben de isterim ama bu defa başka, bakın size söz veriyorum HATAY bu ülkenin en renkli şehirlerinden biridir, bakın bi çıkalım bidaha düşsün istemezsiniz yapın bi güzellik işte, bu mübarek Ramazan ayı'nda sizlerin dualarınıza ihtiyacımız var, Respect
    Öyle görünüyor ki Hatay çıkacak zaten

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi