Konu: Süper Lig 2018-2019 Sezonu Tüm Maçları

Kasimpasa son 7 mac 6 maglubiyet. Tek galibiyeti bize, ne desek bos

Süper Lig 22. Hafta

Beşiktaş için hayırlısı olsun...

Yer
    Çekoslovakyalılaştıramadıklarınızdan Kasabası
    kasımpaşa için başakşehirle şampiyonluk yarışında olur diyorlardı ama o kadar çok güç kaybettiler ki küme düşme hattına bile gidebilir.ikinci yarı 4 de 0 yaptılar.Bu yüzden GS maçından ekmek çıkacağını pek sanmıyorum.Aynı şekilde Antalya'da Başakşehir'den puan alamaz. Bizim Yeni Malatyaspor maçı çok zor olacak. Fener maçı öncesinde başta Ljajic olmak üzere ceza sınırında olanlar dikkat etmeli.

Başakşehir ve gs yener. Bizi bilmiyorum. Sıkıntılı hafta.

Basaksehir 31 marta lider girerse o tarihten sonra puan kaybetmez, kaybetsede sampiyonluguna etki etmez.

ben hala ayni noktadayim. Umarim Basak kazanir ve guclu bir sekilde sampiyonluga gider, cunku gs sampiyon olucakmis gibi dusunuyorum ve Allah biliyor cok korkuyorum kahrederim bunlar yine sampiyon olurlarsa, devre arasi asiri guclendiler cunku, bizim olamayacagimizi dusundugumden Basak yurusun gitsin... Hadi Mustafa Hoca yara ver su serefsizlere...

Fb berabere
    Başak berabere
    Gs berabere

Alıntı Ersin Ozturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fb berabere
    Başak berabere
    Gs berabere
    Bizde galibiyet alırsak başakşehirle fark 7 ye gsyle fark 4 olur

Gecen haftaki tarife devam

Ekmek cikmaz bu haftada hepsi alir ))

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Mustafa Diler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Ersin Ozturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fb berabere
    Başak berabere
    Gs berabere
    Bizde galibiyet alırsak başakşehirle fark 7 ye gsyle fark 4 olur
    Gs ile fark 1 olur

Sent from my SM-G960W using Tapatalk

Kasimpasa baya kotu halde son 6 7 macta sadece 3 puan almislar o da bizden. Boyle giderse kume dusme potasina girerler. Hic umudum yok ama insallah pasa kaybetmez.

Antalya da degisik takim, kotu aslinda ama surpriz skorlar aliyor. Basak yener gibi duruyor ama kazanamazsa sasirmam.

Bu hafta akhisar ankaragucu maci da onemli, akhisar kazanirsa haftaya gs macina nispeten moralli ve umutlu gelir. Ama bu maci da kazanamazlarsa haftaya gs fark atar

Alıntı Murat Ciger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Basaksehir 31 marta lider girerse o tarihten sonra puan kaybetmez, kaybetsede sampiyonluguna etki etmez.
    bence o kadar ileriye gitmeye gerek yok 3 martta yenimalatya deplasmanından dondugu hafta liderse hala basaksehir dediğiniz gibi sampiyon olur,

cünkü gs nin zor fikstürü baslıyor sakatlık kart cezası yorgunluk derken bi de oyuncuların parasını alamaması vs eklenir
    gs son 2 kolay macını oynuyor kasımpasa deplasman ve içeride akhisar macı sonra her macı puan kaybetmesi beklenecek mac
    antalyalı bülent haric o asla üzmez terim abisini tabi kalırsa o hafta takımın basında

Ulan bu fener cok sansli pota da arkasindakilerin maclari hep berabere bitirlyor biri yense asaagi alacaklar ama hep sinirda.
    Bu arada bugun ki mac berabere )
    Fener aykutu yenemez )
    Aziz li fener belki ama aziz sonrasi babasinin kanini yerde komazz aykut )

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bursa bu sene düşer inşallah