Konu: Süper Lig 2018-2019 Sezonu Tüm Maçları

edit.

Alıntı Yildiray Kalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önceki sene Gs Alanya maçında Alanya'nında hakkını yiyen bu değil miydi?

Her Daim Beşiktaş!!!
    Sadece Alanyanın hakkını değil,ligin tümden kaderini değiştiren adi bu işte.

Arkadaslar bu no post cocugu icin cok uzaklara gitmeye gerek yok akhisar macinda hem Adem hem Burak in pozisyonu penalti ikisini de vermedi ama yendik diye kapandi gitti

Eger bir gram art niyetin varsa misliyle cikar no post cocugu

Alıntı Selin Cabas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla uzuldum ts icin
    Ama umit ozturkun atmasindan belliydi ne olacagi bastan bir iki aciklama yapsalardi keske
    Kulüpler birliğindeki açıklamayı tanımadıklarını açıkladıkları için hiç üzülmeye gerek yok ts için.Kendileri istedi böyle olmasını

Alıntı Abdulmenaf Karabulut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı A. Bezmi Gultekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah bu Ümit piçinin son maçı olur.Her şer de bir hayır vardır diyelim ama şer bitecek gibi değil.
    Tek sevindirici tarafı bu tetikçinin artık kolay kolay GS maçına verilememesi olacaktır. Yoksa bizim GS maçımıza da bu tetikçi verirdi.
    adam gs ile 10 da 9 yapmış başak maçı sadece berabere bitmiş.Ali Palabıyık fb ilişkisi bunun yanında masum kaldı.

Ooo hakem tecavuz etmıs ts’ye. Cok merak edıorum trabzonun reaksıyonunu

Alıntı Cihan Yaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Selin Cabas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla uzuldum ts icin
    Ama umit ozturkun atmasindan belliydi ne olacagi bastan bir iki aciklama yapsalardi keske
    Kulüpler birliğindeki açıklamayı tanımadıklarını açıkladıkları için hiç üzülmeye gerek yok ts için.Kendileri istedi böyle olmasını
    Onu da hatirliyorum ama bu sahadaki genclerin emeginin calinmasina uzulmeme engel degil yazik o genclere
    Trabzon yonetiminin mac sonrasi konusmasi degil yukarida da dedigim gib onceden bisiler soyleseydi

Bence cok guzel oldu gs bu maci zaten kazanacakti ama bu aptal tuyu dikince gs de baski altinda kalacaktir sezon sonuna kadar bu salagi daha da vermezler gs macina hatta hic bir kritik maca vermezler bence hayirlisi oldu ama adam resmen meydan okuyor memlekete penalti ama vermiyorum dedi adeta kluplerin gerekeni yapmasi gerek sen neye guveniyosun hemsehrim diyerekten

iyi ifsa oldu yavsak. birdaha atamazlar

Beyaz tv bu cektigi videoyu neden alanya maci sonrasi cikartmamiski belki sampiyonluk degiscekti ne biliyim hakemligi ozaman biticekti

Alıntı Abdulmenaf Karabulut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı A. Bezmi Gultekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah bu Ümit piçinin son maçı olur.Her şer de bir hayır vardır diyelim ama şer bitecek gibi değil.
    Tek sevindirici tarafı bu tetikçinin artık kolay kolay GS maçına verilememesi olacaktır. Yoksa bizim GS maçımıza da bu tetikçi verirdi.
    gs'in sıralamadaki rakiplerinin maçları nolacak? Yada gs'in 1 hafta sonraki rakiplerinin maçları?

Gs'in mücadele ettiği hiç bir ligde maç verilmemeli.

Bu kadar serefli insanin issiz gezdigi bir ulkede bu umit ve yusuf adli soytarilarin para kazanmasi... adaletinize soksunlar.

adam gecen sezon alanya macından sonra karısı colugu cocugu foto cekilmek icin hoca ile sıra bekliyor

https://twitter.com/kartalordusu/sta...934641664?s=21 bu videosu

bu sartlar altında bu seref namus ahlak yoksunu hala hakemlik yapıyorsa hic kimse iyi niyetten bahsedemez

PARAtor efendi hakemde insandır hata yapar ama bu dallama insan falan degil bildigin neyse simdi no post almaya degmez

Ankaragücü sağ bekini çok beğendim. Kitsiou adı. Müthiş çıkıyor.