Konu: Beikta Formasn Ayak Altna Alan Ahlak(!) retmeni

Beikta Formasn Ayak Altna Alan Ahlak(!) retmeni

Olay Trabzon'da geiyor. renciler kapnn nne Beikta formasn seriyor ve tezahratlar eliinde retmen gelip formaya basyor.

Bu nasl bir rezalettir? Senin amacn rencilere iyiyi doruyu retmek. Bir de bu retmen(!) szde ahlak retmeni. Ahlakszl retiyor.

https://twitter.com/asibetasibet/sta...884611584?s=19

ocuklarimizin eitimi kimlere emanet? Yazik

Beyinsizler. Ne yaptk lan size? Bari gs yada fb formas koysaydnz. Oda yanl olurdu ama en azndan onlarla alp veremediiniz bireyler var.

O retmen bozuntusuna syleyecek o kadar ok eyim var ki sylemeye balasam bir daha sizlerle olamam sanrm

ocuklarmzn gelecei bu ve buna benzer bir sr egitmene bal... Sonra genlik ahlaksz diyoruz... Hayr efendim benim ocuum ne bunu yapar ne yaplmasini ister.. Egitim nce aileden baslar.. Nerde o eski KY ENSTTLER...

Bu imdi Din Kltr ve Ahlk bilgisi retmeni ylemi? Ulan ok kfr edicem de bu ucube iin bou bouna ban yeriz. Beikta ynetimi bunun peini brakmasn koskoca 115 yllk klbn asil formasn be kendini bilmez Ahlkszlara o formay ezdirmeyiz gerekirse byleleri retmenlik yapmasn mr boyu bunun bir bedeli olmal...

cretli retmenmi. Grevinden istifa etmi.