Sayfa 2/8 lklk 12345 ... SonSon

Konu: Sper Lig 12. Hafta Malar

Haftaya da fener maclari var, ts o maca toparlanir insallah

En heyecan verici futbol oynayam takmn hocasn kovup en skc oynayan takmn hocasn m getireceklermi...

Futbol forumu deil komedi forumu mbarek...

yelik tarihi
    Temmuz 2011
    Yer
    Bazen Trkiye'nin Bazen Asya'nn Bats
    Ya
    50
    Malatya'da enteresan eyler oluyor. Baya enteresan hem de. 5-0... imdilik...

Malatya kalecisi de iyi oyuncu, simdi boyle dedik diye yer ama geldiginden beri izledigim maclarda iyi

guilerme, oguzhan ve llalicten az mi top oynuyor her anlamda

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

dk 30 da biraktim izlemeyi , icimden diyodum bu trabzon ne guzel top pynuyor diye. maallah dediim 3 gn yaamyor.

SM-G610F cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Alnt Erdinc Elevli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    En heyecan verici futbol oynayam takmn hocasn kovup en skc oynayan takmn hocasn m getireceklermi...

Futbol forumu deil komedi forumu mbarek...
    nk lkede her ey skordan ibaret. Trabzon nal Karaman'a sahip ksa 1-2 sene iinde Trabzon muazzam bir takm olur bence. u ma izlemeyen biri 5-0 bittiini duysa neler dnr kim bilir. Trabzon 1-0 ' a kadar tek kale top oynad. Bu ma nasl bu hale geldi ben de anlamadm. 3 gol net bireysel hatayla geldi zaten. nal Karaman bu hafta olmasa da 1-2 haftaya brakacak grnen o. yi hoca bence ama adamn ansszl Trabzon gibi dnyann en sabrsz insan topluluuna ait bir ehrin takmna hocalk yapmas.

kim sabreder sacmalik olur zaten. yi onayip mac kazanamamak bazen olabilir fakat iyi oynadigin gunde 5-0 yeniliyorsan bir de kotu oldugun gunler gelecek hep iyi oynayamazsin.. Biz bu kaosta yusuf yazici gibi bir genci kandirsak guzel olur. Trabzonla yavas yavas arasi aciliyor mundar olmadan satmak isteyebilirler.

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

Malatyaspor ta gibi takm, ligde 2.sraya yerletiler u an Baakehir'in ardndalar hemen.
    Guilherme bizim Ouzhan Tolgay Necip lsn cebinden karr.

Gs eksik ama kayserinin son hali de kotu, savunmalarinda eksik varmis. Aksama umudum yok pek ama insallah kayseri kaybetmez

B.ehir den rizede puan kayb bekliyorum, kayseri pek parlak deil ama kendi evinde, g.saraya kenetlenebilir

Alnt Bahadr Cokun Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Malatyaspor ta gibi takm, ligde 2.sraya yerletiler u an Baakehir'in ardndalar hemen.
    Guilherme bizim Ouzhan Tolgay Necip lsn cebinden karr.
    Aynen yle.. Hatta uanki Ljajic den dahi iyi durumda

Kayserisporda Deniz Tr,Kravets,Levent ve Kana Byk Gs macinda yok Bilal Baacikoglu ve Varela da belli deilmi