Sayfa 1/8 1234 ... SonSon

Konu: Sper Lig 12. Hafta Malar

Sper Lig 12. Hafta Malar

nmzdeki 5 takmdan sadece kazanrsa Antalya'nn belki bi ihtimal de Baakehir'den - ki bence Rize kaybetmeyecek - kazanmasn bekliyorum.

ok bereketli bi hafta olacan dnyorum kendi admza. Yeter ki Sivas' iyi bi futbolla yenelim. Haftay 2. bile kapatrz diye dnyorum.

Basaksehir vs gs insallah puan kaybeder. Rizeden umudum yok, kayseri de son haftalarda kotu sonuclar aliyor. Kana biyik da kirmizi kart gordu, gs bu kadar dususteyken insallah yener kayseri

gs en az 5/6 eksikle gidecek kayseriye
    ama bu cezalarn karslg olarak namoglu bi kyak cekecektir camiasna

f.t. tehditten gitmi ilgili madde diyor ki

(c) Dier kiilere iki ila be; fiillerin msabaka grevlilerine ynelik olmas halinde ise ila yedi msabakada soyunma odasna ve yedek kulbesine giri yasa veya yirmi bir ilaelli gn arasnda hak mahrumiyeti cezas

f.t. hakeme yaptgna gore alt snr 3 mac ceza almas lazm

saldr da 5/10 mac aras ceza demek 3 topcular da saldrdan sevk edilmi bakalm verecekler mi 5 mac gorecegiz.
    Konu Mehmet Kartal Kara tarafndan (06 Kasm 2018 Saat 15:16 ) deitirilmitir.

Daha fazla futbolcu sevk edilmesi gerekliydi.Rezalet

Eee hasan sas bilmem ne evladi sevkedilmemismi ulan varya yeterya nerede adalet sus sus sus nereye kadar gidecek boyle.

Alnt Ercan.Sevim Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Eee hasan sas bilmem ne evladi sevkedilmemismi ulan varya yeterya nerede adalet sus sus sus nereye kadar gidecek boyle.
    Galatasaray'dan Mustafa Cengiz ve Fatih Terim sportmenlie aykr aklamalar, Hasan a, Ndiaye, Donk ve Rodrigues saldr; Mariano, Abdurrahim Albayrak, Uur Yldz, Fahri Ylmaz, Eray Szen ve Hande Smerta da talimatlara aykr hareketleri sebebiyle;

Fenerbahe'den ise Roberto Soldado, Jailson saldr; kulp grevlileri Blent Ata ve Ali Bozan talimatlara aykr hareketleri sebebiyle PFDK'ya sevk edildiler.

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

Basak en az 3 tane atar, zatena atsinda gs'nin sampiyon olmasina dayanamam artik. kayseri'de insallah yener bu serefsizleri, ertugrul hoca artik birseyler yapsin alsin su maci.

Bu sene Trabzonun malar bizimkilerden daha heyecanl ve seyir zevki olarak ok daha iyi.

Alnt Mehmet Kele Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu sene Trabzonun malar bizimkilerden daha heyecanl ve seyir zevki olarak ok daha iyi.
    Bir de trabzonlulara sormak lazm......

anadolu takimlarinin yabancilari net bizden iyi olmaya basladi

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

Ts ezdi ama 2-0 geride kapatt. Srpriz seven iddiaclar canldan Trabzon kazanra bassn

Alnt Mahmut Zabit Kara Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ts ezdi ama 2-0 geride kapatt. Srpriz seven iddiaclar canldan Trabzon kazanra bassn
    om azm atm 4 oldu 😀

nal istifa eder, haftaya enol Gne Trabzonspor'da.

Alnt Mehmet Kele Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    nal istifa eder, haftaya enol Gne Trabzonspor'da.
    Amin. Sene sonu da onu kovarlar.