Sayfa 1/33 123411 ... SonSon

Konu: Sper Lig 11. Hafta Malar

Sper Lig 11. Hafta Malar

Yiyin birbirinizi ete para vermeyin sarn kardeler.

2 buyuk mac da berabere biter 1-1

yelik tarihi
    Austos 2008
    Yer
    - Hcum Beikta Hcum -Datdiri Dat Dat
    Ya
    29
    biz baak ile neden gs-fb derbileri olduu hafta oynuyoruz hep???

yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    Ankara / stanbul BJK Sicil: 30879
    Ya
    34
    ok gzel malar var, kemik sesi duymak istiyorum

Fener kaybetmez insallah, hatta yensin

Alnt Suat Baran Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    biz baak ile neden gs-fb derbileri olduu hafta oynuyoruz hep???
    Ben de sorguluyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

u man Cuma gn olmas harika, her ikisi de darda ve biri kesin karacak matan sonra, berabere bitmez umarm.

Fener yensin Antalya yensin bizde yenelim 2.olalm aksi durumda baya geriye bile debiliriz

fenerin galip gelmesi umrumda deil gerek puan gerek takm kalitesiyle ilk 3 e giremez kesinlikle inallah yenerler gs yi,bizim iin nemli olan; gs ne kadar puan kayb yaarsa o kadar kardr,bir sonraki malar schalke deplasmanlar ordada puan kayplar kanlmaz. 5 ma st ste kazanamamak onlar kaosa srkliycektir.

Gelelim baakehire gs ve biz puan kayplarna devam edersek ligi koparma durumlarna gelicekler ve baakehirin aray at bir lig dnn kimse bu senaryoyu istemez.

O deilde cuma gn yan sanayi derbi var. Birinde takm sakat dierinin hocas yok. Tam kaos ma. Beter olun adiler

febe tokatlayp gelse su gs yi ne gzel olur ya tarator yine mactan sonra ckp topcular taraftarn onune atsa

GS-FB manda fener puan yada puanlar alrsa;
    Kasmpaa - Antalyaspor manda Antalya puan yada puanlar alrsa;
    bizde Baakehir'i en az 2 farkl yenersek haftay lider kapatyoruz. aka demiyorum bu olaslk gerekten de var.2 farkl yenersek puan ve averaj eit oluyor ama gol averaj ile biz ste kyoruz.

Fb kt ama asla az mcadele ettiini soyleyemeyiz, yenik duruma dnce de kroke olup havlu atabiliyorlar, gs sezon basndan beri ieride darda yi deil, kadrosu tam ya da eksik . pozisyon fazla olmaz , becerikli oyuncu az - siralamaya bakarsak fb nin kazanmasi isimize gelir dogal olarak. Fb nin degisik bir mac karacan dnyorum

maalesef gs, fb'ye en az 4 tane atar.

Yalnz Gs hi pozitif durumda deil Terim durumdan hi memnun deil en son oyuncularnn bilerek sakatlk numaras yaptn bile ima etti sradaki malar Fenerbahe,Schalke(d),Kayserispor(d)
    buradan 0-1 puan civar ile karlarsa dalma ihtimalleri var