Sayfa 5/5 İlkİlk ... 2345

Konu: NBA 2018-19 Sezonu

Alıntı Mehmet Köse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KD erken pert oldu
    pert oldu biraz acımasız olmuş. aşili kopmuş adamın. min 1 sene yok.

Valla şu maçtan sonra inşallah Gsw olur diyorum. Bir takım nasıl elindeki şampiyonulğu bu kadar net şekilde verir rakibine anlamak mümkün değil. Leonard 10-0 lık seri yapmasa sayıları yok neredeyse son dklarda. Evindesin seri 3-1 KD çıkmış rakip mental olarak çok zor durumda sen git 6 sayı öndeyken ver maçı hem de Cousins neredeyse senin 6. adamın gibi oynarken.

KD olmadan bu serinin dönme ihtimali yok.
    Kawhi bir sonraki maçı olmasa son maçı alır..

Gsw nin seriyi çevirmesine imkan yok nurse geri zekalısı mola almasaydı bu iş bitmişti herifler o moladan 9-0 la döndü durantin 11 sayısı olmasa 100 sayıyı bile geçemezlerdi bir sonraki maçta çok rahat bir galibiyet bekliyorum torontodan

Curry ve Thompson' a eşlik edecek sürpriz bir isim çıkarabilirlerse (Livingstone gibi) o zaman skor 3-3 e gelebilir ki ondan sonra herşey olabilir.
    Gördü-ğüm kadarı ile Toronto' da oyun istikrarı yok, bir maç Ibaka bir maç Siakam atıyor ama her seferinde zar atarak gitmeleri zor.

Alıntı Ali Berkay Cehiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Mehmet Köse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KD erken pert oldu
    pert oldu biraz acımasız olmuş. aşili kopmuş adamın. min 1 sene yok.
    Maçta aşili koptuğu belli değildi, sonradan gördüm ben de.. kötü olmuş

Raptors 8-0 ile başladı

Curry denen yer elması babayı aldı demek en sonunda, valla acayip rahatladım, anca üçlük atarak yıllardır şampiyon oluyorlardı, nihayet tokadı yediler, hayırlı olsun, Raptors'a da helal olsun..

Kawhi Bey diyeceksiniz..

Şu üçlükle seyir zevkini 0 a indiren lanet takım olmadı ya çok iyi oldu böyle.