Konu: Sper Lig 2018-2019 Sezonu Tm Malar

Alnt Alper Ugurlu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Byk bir paradoks var kafamda. Ali Palabyk milletvekillerini kskandracak ekilde dokunulmazl olan Muslera'ya kadky'de krmz vebilir mi?
    Ali Palabyk 1 numaral Beikta dmandr

Var sistemi geldiinden beri daha ok hatal kararlar verilmeye baland

bu sonuc guzel oldu, cocuyu kovmazlar bir kac hafta daha garanti kalir, fener nasil olsa perisan halde, daha sampiyonluk falan yalan oldu onlar icin, basak da 3 puan alamadi, sampiyonluga oynayan takim basak, fener degil, kazansa daha kotu olacakti.

Alnt Yusuf Arslan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Var sistemi geldiinden beri daha ok hatal kararlar verilmeye baland
    Bu hatalarda Var a yklyorlar. Gz gre gre gree ike bu, baka aklamas yok.

Alnt Mehmet Kse Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Var getim yan hakemin yeri doru olmasna ramen buna ofsayt diyorsa o yan hakemin ismi aziz yldrm'dr

Yanlmyorsam var'n gelmesiyle hakemler kararsz kalabilecek pozisyonlar devam etirmeli

Belki var'n devre d olduu bilgisi geldii iin kaldrmtr bayra
    Hakemin yeri doru deil. Fenerli 4 numara islA ile ayn hizada olmas gerekirken 1,5 -2mt geride kalm. Ama top alara gidene kadar izgide ilerleyip bayragi olduka ge kaldrmas ok oook ilgin gerekten!!!

nceden bu ileri illegal yapyorlard imdi VAR' kullanarak yapyorlar.
    u pozisyonda bayrak kaldrp ofsayt veren hakemin lisans falan yrtlmas gerekiyor. Bu meslekten evine ekmek paras gtrmemesi gerekiyor.

u pozisyonda kaldrd bayrak eyyamdan baka bir ey deildir.
    https://s3.eksiup.com/ec1f8e3a9646.jpeg

Hakemlerden en ok can yanan camia biziz dedim.Var bizim iimize gelir artk canmz yanmaz dedim.Var da bile en ok can yanan biz olduk

Halil Umut nerde ya? Bi balk asaydn kardeim

Sper Lig 9. Hafta Malar

Sivas kaybetmesin bi zahmet. Bursa'dan midim yok zaten.

yelik tarihi
    Kasm 2008
    Yer
    Baska Sevdalara 'KAPALI'yız..
    Ya
    32
    lk yorum benden olsun bursa 1-0 kazanr

Bugun inallah soytar aklaban palyao sirk elendiricisi fatih terimin mumula surat mosmor olacak

https://twitter.com/Pankart1903/stat...99590668132353

Yusuf Namolu Gs man ynetecek olan Ali Balabyk ve ekibi ile bugn otelde grme yapm

Alnt Mehmet Ali Gne Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    https://twitter.com/Pankart1903/stat...99590668132353

Yusuf Namolu Gs man ynetecek olan Ali Balabyk ve ekibi ile bugn otelde grme yapm
    Skoru konusmuslardir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

u le kadrosu ile gey ler bir ekilde drt atar kazanrlar, bunlar ampiyon olursa iime derim bu sezon.

Hadi bizde forvet yok diyoruzda, bunlarda ne forvet var ne stoper var doru drst. Bu kadroyla lider olmalar aka gibi, enol Gne biraz kendine gelse puan farkn ap gidicez ama ite.