Sayfa 1/23 123411 ... SonSon

Konu: Sper Lig 8. Hafta Malar

Sper Lig 8. Hafta Malar

Fener Baak ma berabere bitsin. Fener kaybederse Cocu gider yeni bi kan gelir, gitmesin biraz daha sabretsinler

Gs de bizim ehire geliyor bu sene Antalya ok kt bi kadro ile oynamasna ramen fena puan toplamada ansyla beraber tabi. Gs'nin her deplasman potansiyel puan kayb. Eren ve Emre de yok inallah kazanamadan dnecek onlar da Porto yenilgisi sonras

Gs man dikkatle takip etmek gerek, bizim mata cann dne takan Antalyaspor bakalm neler yapacak..

Bu hafta baya zorlu. Gs Blent faktryle ancak kazanr.Rza bizim malarda hrsl bu hafta kaybettiler zaten.Fener Baakehir ma ise enteresan olacak.

Komedi gibi bir hafta olur

Kasmpaa hocasn gndermi... ilgin geldi bana...

Fener antalya ve biz yenelim

Alnt Eren Gokhan Ak Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Mustafa Denizli geldi. Keke kme dseler

Kemal zde gibi bir hocay daha sittin sene bulamazlar.

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

Alnt Emrah Akkurt Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kemal zde gibi bir hocay daha sittin sene bulamazlar.

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

Akllanmaz bu Kasmpaa ve benzeri klpler.

Antalya gsye sorun cikartmaz, gs yener. Bulent korkmaz uzmez fatih hocasini.

Fb basak maci beraberlik ideal

Bizim ma balklarn da Halil kardeimiz asa biz de puan kaybeder miyiz acaba yoksa namalup gtrr myz ii? Sarpsborg manda falan deneyelim

ktnn iyisi senaryoya razym.fb baak berabere veya fb yensin.antalya gs yi yensin. biz en kt berabere kalalm.

ama gnlm baakehir puan kaybetsin.gs puan kaybetsin biz konyay yenelim istiyor.

ama konya fobimiz ve rakip hoca faktr+bizim hoca faktr beraberlik ar basyor.umarm yanlrmda yeneriz konyay.yoksa konya trt bu sene. trt bursayada puan kaybettik .konyayada kaybetmeyelim

Yalnz bugnk sonuca gre haftaya Antalya gs yi yenerse Cumartesi akam liderlik koltuuna oturuyor. Hatta Pazar gn baakehir ve bizim puan kayb yapmamz durumunda haftay lider kapatyor. Bu durumu deerlendireceklerini dnyorum. Tek sknt blent korkmaz faktr tabi

Ekmek kmaz. Blent korkmaz eski takmna sorun karmaz. Vefa bir semt ad deildir.