Sayfa 2/23 lklk 1234512 ... SonSon

Konu: Sper Lig 8. Hafta Malar

gs antalyay yenerde tek umutlandrc ksm porto dn olmas bakalm ama milli araya konyay yenerek girersek sper olacak

Antalya bala mala gidiyor gs alr ma ,tabi inallah yanlrm

Antalyann puan kazanmas bir yana, fark yiyeceklerini dnyorum.

Alnt Huseyin Ozkoc Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Emrah Akkurt Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Eren Gokhan Ak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kasmpaa hocasn gndermi... ilgin geldi bana...
    Kemal zde gibi bir hocay daha sittin sene bulamazlar.

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

Akllanmaz bu Kasmpaa ve benzeri klpler.
    7 haftada 2 galibiyet 5 beraberlik alsalar, 11 puanla ligin namalup teknik direktrn pamuklara saracaklard. imdi 12 puanla kovuyorlar.
    Sonra Matematik gerek hayatta ne iimize yarayacak yeaaa?

Kusura bakmayn azm bozacam, Kasmpaa ynetiminin 4 galibiyetle g. kalkt, Trabzon'a da 2 atnca vizyon ykseltip hocay gnderdiler anladm kadaryla, inallah kme derler.

Konya'da 3' lig 1'i kupa olmak zere oynadmz son 4 mata Konyaspor'a kar 2 malubiyet 2 beraberlik almz, kazanmak lazm bu hafta.

Ekmek kmaz yazan olmu ama ben bu hafta Beikta hari tepeye oynayan takmlarn kazanamayacan dnyorum.
    Salam ekmek var bence.

ant - gs: antalya kaybetmez
    fb- baak: berabere biteceini dnyorum. fb ne kadar kt olursa olsun sahasnda zor malarda kaybetmiyor.

biz kazanrz.

FB-Baak ma zor geer, Fener alabilir bile bu ma , berabere bitmesi en ok bizim iimize gelir.Antalyaspor'un banda Blent Korkmaz iti olmasayd bir nebze umudum olurdu ama Blent Korkmaz Fatih Terim hocasna kelek yapmayacan dnyorum.

Rza almbay kesin kazanacagz acklamasn yaptigina gore ayni tas ayn hamam ligimiz devam ediyor denektir. Yahu senin Besiktasa ayr motivasyon ckma sebebin nedir baba ya?

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

eride anlamazklar olmutur, yoksa Paada o kadar salak deildir iyi giden teknik direktr kovsunlar. Fener bile daha Cocuyu kovmad

kemal zde geen sene istifa edip,istifasn geri almt zaten. ynetim felan ikna etmiti. ynetimde hocada profesyonel olmal.istifa eden birini geri dndrpte baary yakalayamyorsun.biraz k yapsanda gene dibe vuruyorsun

Elimizdeki forvetleri toplasan bir Umut Bulut etmiyor yazk...

ou Anadolu takmnn forveti bizimkinden iyi. zellikle de Cisse ve Sakho ok iyi adamlar.

@Halil Umut Eyaz bizim ma balklar sendeydi bi ara. onu bi ey etsene sen. ne zamandr forum kurulu ayor balklar durumumuz ortada.

Bursa da umut meras iyi bir oyuncuya benziyor orjini sol bekmis ama bu macta sol acikta oynuyor ve topsuz bindirmeleri cok iyi bir de guzel gol atti