Sayfa 3/15 lklk 12345613 ... SonSon

Konu: Sper Lig 6. Hafta Malar

bu video hakem tiyatro mu acaba ya kafayi yicem

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

Alnt Mustafa Emir Can Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bu video hakem tiyatro mu acaba ya kafayi yicem

Aklmzn varlyla dalga geiyorlar bence...

Ne diye getirdiniz ki bu lkeye

Adamlar gz gre gre Ofsayti gol verdi

Defalarca izleyip yanl karar nasl verilebilir ya bunu anlayamyorum

cektikleri cizgilerile de inanmiyorum kural kitabinda yillardir unutulmus kurallari bulup ortaya cikarmalarina da. Ne karar vermek isterlerse onu veriyorlar

bu Var dan verirler gol yine

Bunu da iptal etmezlerse yuh

yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    Ankara / stanbul BJK Sicil: 30879
    Ya
    34
    Net ofsayt olan gol verdiler. Biz mi ofsayt bilmiyoruz anlamadm ki. Bu sene kanc ihtilafl karar oldu byle.

Ayrca Burak'n eline arpan topa da vermeyebilirdi ama ilk goln etkisinde kaldlar bence.

Alnt Mustafa Apaydin Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Net ofsayt olan gol verdiler. Biz mi ofsayt bilmiyoruz anlamadm ki. Bu sene kanc ihtilafl karar oldu byle.

Ayrca Burak'n eline arpan topa da vermeyebilirdi ama ilk goln etkisinde kaldlar bence.
    Yani etkide kalnacak birey yok, ilk gol NET ofsayt yani, baktlar gre gre bile isteye gol verdiler yani sen gryon? ben gryom? da, bunlar m grmyor? Aklmzla dalga geiyorlar.

Haha pozisyon net ofsayt ama Gkek'e o pozisyonu deil de el mi deil mi diye ilettiler. Samala bak. Ya el yok deyip gol deseydi nolacakt?

yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    Ankara / stanbul BJK Sicil: 30879
    Ya
    34
    Alnt Emre Kurtoglu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Mustafa Apaydin Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Yani etkide kalnacak birey yok, ilk gol NET ofsayt yani, baktlar gre gre bile isteye gol verdiler yani sen gryon? ben gryom? da, bunlar m grmyor? Aklmzla dalga geiyorlar.
    Onu diyorum ite, ofsayt kurallar kkten deiti de biz mi cahil kaldk anlamyorum ki

Trabzon'un gol ofsayt ama hazrlan ok iyi deil mi. Bizim ilk sene ki paslamalar gibi.

Alanyada ki merih ok iyi sprc