Sayfa 2/15 lklk 1234512 ... SonSon

Konu: Sper Lig 6. Hafta Malar

Vay be eski Eskiehirli, imdi Antalyasporlu Diego baya baya Trke konuuyor helal olsun houma gitti

gecen hafta fenere bir turlu atamayan konya bu hafta takir takir atiyor saka gibi

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

Onur'un yedii gol rezalet

Alnt Berke Tiftik Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Onur'un yedii gol rezalet
    Alsinlar Tolgayi iste bosta :p

bu Yasin bize gelmek icin can atiyordu son ne yedek olarak alinabilirmiydi belesti zaten.. Belki akillica olabilirdi

Baska takimlarin kanat oyunculari gol attiginda sinir oluyorum. Yasin oztekinin bile gol atabildigi su ligde babel disinda gol atan kanat oyuncumuz olmamasi cok kotu.
    Orta saha oyuncularimizi saymiyorum bile bu konuda cok istikrarli tolgayla ozzy gol at ma ma konusunda...

Burak'in futbolculugu bir tarafa yansittigi enerji berbat ben bile izlerken cekemiyorum trabzonlular iyi dayaniyor derken bir de penalti kacirdi

O kadar yaanan eyden sonra Burak nasl 11 balad ben de onu anlamadm

Hrszn penalty karaca topa geliinden belli

isim olarak hep bizdekiler one cikiyor ama cogu kez anadolu takimlarinin kalecileri bile daha buyuk katki veriyor sinir oluyorum bu duruma.

en son ne zaman iyi vurulmus bir penaltiyi koseden cikardi kalecimiz vallahi hatirlamiyorum. Lyon macinda seri penalti ust uste 15 tane falan cekildi yahu bir tanesi ckmad ya insan yanlislikla kurtarr

Ts de bizim gibi doldurup duruyor,goztpe savunmasda uzaklastryor hala sut atalm ksa paslarla gidelim yok

aka gibi gol Benim gzdemi problem var acaba