Sayfa 12/21 lklk ... 29101112131415 ... SonSon

Konu: Sper Lig 5. Hafta Malar

Alnt Seyithan Sakar Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Defanslari kotu diyorsunuz da icerde Antalyadan 3 yedik Erzurum deplasmaninda tek devrede 7 tane pozisyon verdik bizim defans da iyi degil.

Baslarinda Terim var kadro ve oyun yapisi lige cok uygun. Gecen seneden daha rahat sampiyon olacaklarini dusunuyorum ben.
    Ayn fikirdeyim. Bizle birlikte fb den zaten bir cack olmaz. Baakehir bir eyler yaparsa yapar yoksa rahat gtrrler bu yl ligi

Alnt Mehmet Kele Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kac yildir zorunlu degisiklikler haric genc bir oyuncumuza ilk 11 de sans verildi mi? Fark burada. Rakipleri goruyoruz.

MI 5 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    Ma 3-0 gibi skorlarla ma aldktan sonra gen oyuncu girdiine ahit oldunuz mu ? Brakn ilk 11'i. Dorukhan Partizan manda ksa bir sre oynad sadece. Onu da getjm mesela Partizan manda 3-0 olduktan sonra Gkhan Tre neden oyuna girmedi ??

Alnt Cihan Saglam Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ar olumsuz bir hava var burada. Malatya ve fb malarn kazanrsak buradaki yorumlarda tam tersine dner bence.
    Gayet normal deil mi? Adamlar bir eyleri doru yaparken biz bariz ekilde yanl eyler yapyoruz. Kimsenin gsyi vmekten memnun olduunu sanmyorum burada.

Alnt Berke Tiftik Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ar olumsuz bir hava var burada. Malatya ve fb malarn kazanrsak buradaki yorumlarda tam tersine dner bence.
    Gayet normal deil mi? Adamlar bir eyleri doru yaparken biz bariz ekilde yanl eyler yapyoruz. Kimsenin gsyi vmekten memnun olduunu sanmyorum burada.
    2 hafta nce 4 yiyen bu takm deil miydi peki ? Sanki 10 puan falan nmzdeler gibi yorumlar var. Hayr eletirirsin, eletirilecek ok ey var ama ligin 5. haftasnda her ey bitmi modunda taklmaya gerek yok.

Kasmpaa Teknik Direktr Kemal zde: Devre arasnda bir gerginlik oldu ama onlarn stratejik olarak yapt bir ey. Etkili kullanyorlar..

Fatih Terim: "Cuma gnk malarn planlamasn TFF, yaync kurulu ve biz birlikte yapyoruz. Bunlarn ou bizim isteimiz, taraftarmz tepki gstermesin..zellikle Cuma malarnn 21.00da olmasn istiyoruz..

Alnt Fatih Man Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kasmpaa Teknik Direktr Kemal zde: Devre arasnda bir gerginlik oldu ama onlarn stratejik olarak yapt bir ey. Etkili kullanyorlar..
    Terim de "lk yar gol pozisyonu bulamadk ama kalemizde tehditler grdk. Sonra devrede herkesin tahmin edebilecei bir sre geirdik" demi.

Fener deplasman macina -3 yazdim bile ben.

Alnt Ali Dincel Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt A.Sefik Cokgungor Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Mahmut Zabit Kara Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Yine skora gre yorumlar. Gs hibir ey oynamad bugn keke hep byle oynasalar
    Geen sene de hi biey oynamad diyorlard ampiyon oldular.

Biz oynuyoruz olamyorduk artk oynamayda braktk.
    arkada tamam beeniyosun galatasaray anladkta adamlar eletirmemizede izin vermiyosun kale gibi savunuyosun bu kadar abartlcak bir durumlarda yok,ortada ki ma kasmpaann kalecisi ne geldiyse ald bir anda fark ald daha zorlarn muslera kard, galatasarayllar senin kadar savunmuyordur u takm.
    Su bende ki bu forumda herkesle hereyi konumaya alyorum.

Bu benim yazdklarmdan bunu nasl karyorsun anlamyorum.

Ayrca ithamlarna dikkat et, g.saray beenmiyormuum flan. Siz almsanz herkes t kaka en iyisi en mkemmelli biziz demeye, farkl fikirler yazana ya amur atp ya yaktrma yapmak olmuyor.

Ayrca benim muhattabm alntsno yaptm kardeimidi sen deil

Geen seneki oyunlarnn ok altndalar. Stoperleri yok, Ndiaye bitik dnm, Nagatoma epey formsuz, Belhanday sildiler, golcleri yok. Muslera, Fernando, Rodrigues tayacak gittii yere kadar. eride bu futbolla silme kazanacaklarn dnmyorum geen ylkinin yars kadar bile retken deiller hcumda ki Kasmpaann da 12 puan aldatmasn geen hafta ansl olmasalar ankaragc de 4 lerdi bunlar.
    O adan haklsn karseim dopru

"Galatasaray'n planszlndan faydalanp gol aradk. Devre arasnda bir gerginlik oldu. Bunu genelde stnlk kurmak iin yapyorlar." Kasmpaa hocas konumu. Bizim deplasmandaki derbi baarszlmzn kayna da ayn.

Kasmpaa kalecisi de tam kovaym yani. Adam zerine gelen toptan iki gol yemi. Ayrca Rodriguesin kaleci ile kar karya pozisyonda bile adam topa vurmadan yatm yere. Sonra GS 4 atm. Ya bu kaleci Antalya'nn kalecisi olsa biz o ma 10-3 alrdk. Terim gerekten ok ksmetli. Var bir bal ama bilmiyorum.

Olumsuz havann sebebi aslnda son iki yldr oynadmz kt futbol. Bu sezona da ok kt baladk, iyi oynadk diyeceimiz ma yok. Kazandmz malarda ise ite kaka gol attk tabiri caizse.

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

kasmpaa 2. yar bu kadar kolay zlmemeliydi..

Alnt Ali Dincel Nickli yeden Alnt Mesaj gster

arkada tamam beeniyosun galatasaray anladkta adamlar eletirmemizede izin vermiyosun kale gibi savunuyosun bu kadar abartlcak bir durumlarda yok,ortada ki ma kasmpaann kalecisi ne geldiyse ald bir anda fark ald daha zorlarn muslera kard, galatasarayllar senin kadar savunmuyordur u takm.
    Su bende ki bu forumda herkesle hereyi konumaya alyorum.

Bu benim yazdklarmdan bunu nasl karyorsun anlamyorum.

Ayrca ithamlarna dikkat et, g.saray beenmiyormuum flan. Siz almsanz herkes t kaka en iyisi en mkemmelli biziz demeye, farkl fikirler yazana ya amur atp ya yaktrma yapmak olmuyor.

Ayrca benim muhattabm alntsno yaptm kardeimidi sen deil

sen niye gerildin ki bu kadar, galatasarayn oyununu beendiini savunduunu syledim dikkat edilicek ne var bunda sana bir saygszlkta m bulundum ya da hakaret mi ettim, benim en mkemmeli biziz dierleri kt diye bir lafda kmad azmdan, biri syledii lafa dikkat edicekse sen attn iftiraya dikkat et, mahmut yaz yazm sen cevap vermisin bende seni alntladm su mu,yaplmas yasak m,sen onu muhattab alnca bir nc kii konuya dahil olamyor mu, senden farkl olarak bir fikir belirttiim iin amuru atan sen olmuyomusun bu durumda...Bu agresiflik sadrganlk durup dururken anlam veremedim akas.
    Galatasaray bizden iyi durumda ama bu eletirilemez olmad anlamna gelmiyor bunu demek istemitim sadece..Sen benim fikrimi doru bulmuyosan yine de alntlayabilirsin muhattabm olabilirsin benim dman deiliz Beiktalyz..