Sayfa 13/13 İlkİlk ... 310111213

Konu: UEFA Uluslar Ligi

Lucescu: "Fatih Terim giderken tüm verileri silmiş."

Oğuzhan en azından tüm kulvarlarda formsuz, zamanında bazıları gibi gibi Milli Takım'da coşmuyor, o açıdan sevindirici, kesik yiyebilir rahatlıkla

İsveç'e yenildik ve küme düştük bravo!

Biz ayrı kepazeyiz, ülke futbolu ayrı kepaze... İşte bunlar hep liyakatsizlik, adam kayırma, işi ehline vermeme... Ama kime ne anlatıyoruz?!

C grubundaki takimlarin yarisi nerdeyse komsu ulkeler

Valla gecen ali koc fikret ormanin katilsigi etkinlikte soylenen kati murallar uygulamalar bir an knce baslanmali.
    30+ yabanci yasaklanmali.
    En asindan yerli oyuncularla tl bazinda sozlesme yapilmali.
    Kendi kulubunden ve yerli oyuncu oynatan ,oyunculara sans veren takimlara para destegi saglanmali.
    Uefa nin uyguladigi kadro kurulumu 25 kisilik ornegin benzeri sekilde uygulanmali asiri sisirme kadrolarin onune gecilmeli
    Zaten 21yas alti oyuncu sinirsiz isteyen alt yapisindan kaydetmeden oynatsin.
    Ffp kurallari satmadan alamama belli maas butcesi kotasi uygulanmali.
    Hatta ve hatta avrupaya 5 sene gitmemeZ
    Ilk basta mantiksiz gelsede soyle bisey dedi ali koc “sampiyonluk icin kadrolar kuruyoruz sampiyonlar ligi icin gidemeyince buyuk bi yukle basbasa kaliyoruz.
    Avrupa liginde finale gitsen bile sana bu yatirimini karsilayacak bi gelir getirmiyor dedi.
    Ayrica avrupadan falan uzak kalmak herkese iyi bi tokat gibi gelir akillanir herkes.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Altyapidan iyi futbolcular cikartip bunlari milli takimin altyas katagorilerinde beraber oynatamadan milli takim asla basariyi surekli hale getiremez.Senede kac tane milli mac oynaniyor da bunlar bir arada mac yapip bir sistemde oynamaya alisacak.Zaten altyapilardan fiziksel, mental ve taktiksel acidan eksik cikiyorlar biz de bir tane t.dnin sihirli degnegini dokundurmasini ve milli takimi surekli basariya ulastirmasini bekliyoruz. Bize bir kac tane daha altinordunun altyapida yaptigi atilimi yapacak klup lazim.Almanyadan Turk Messi ve Ronaldo da cikarsan ve bunlar bizim milli takimda oynamayi kabul de etseler yine de basarida sureklilik elde edemeyiz.

Milli takımın ilacı Şenol Güneş. Hadi inşallah en kısa zamanda gerçekleşir

Şenol hoca bu son şansın istifa et milli takıma geç.Sen de kurtul biz de.

Yeter Yıldırım Demirören ve Lucescu istifa seslerini duymak ne güzel.

Şahsen Luce Şenol Güneş değişikliğine okey derdim...

Her Daim Beşiktaş!!!

Alıntı Yildiray Kalay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahsen Luce Şenol Güneş değişikliğine okey derdim...

Her Daim Beşiktaş!!!
    Lucescu bu kadroyu istemez ayrıca başarılıda olamaz.

Lucescu mevcut kadromuza man. 5 transfer ister yoksa bende çok isterim lucescu yu adam milli takıma gelmezden önce hereskin sevgilisiydi.

Ayrıca ben bu milli takım başarısızlığının tek suçlusunu lucescu olduğunu düşünmüyorum.