Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA Uluslar Ligi

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu hakan milan da nas?l oynuyor adam resmen baltalad? tak?m? nuri ve hakan ne oynuyor ben bilmiyorum

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Caliskan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bu hakan milan da nas?l oynuyor adam resmen baltalad? tak?m? nuri ve hakan ne oynuyor ben bilmiyorum
      Hakan tam bir balon...

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Kamil Ta?k?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Hakan tam bir balon...

D?nyan?n en ?ansl? adam? olabilir. Zerre kadar oyun g?r??? olmay?p s?rf duran top ve uzaktan ?utla Leverkusen senin Milan benim ekme?ine bak?yor herif. Hayret valla...

Yorum Yap

Lucescu ma?tan sonra ma?lubiyeti yabanc? s?n?r?na ba?lar muhtemelen.

Yorum Yap

Bu ka??nc? ka??r???n Hakan tam bir baltalay?c? beceriksiz.

Yorum Yap

Dyzbu ka? para tam ?enol hocan?n forveti

Yorum Yap

Yazik oldu be neler kacti.

Envoy? de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Yorum Yap

yenildik ama milli tak?m? be?endim. bir ka? kazmay? daha de?i?tirebilirsek olur bu tak?mdan...

Yorum Yap

Bir daha ma? vermesinler m?mk?nse Trabzon?a, ne kadar rezildi trib?nler. Bir ara i?i g?c? b?rak?p ?Natasha,Natasha? diye ba??rd?lar.

Yorum Yap

Valla hakan dan daha sansli bir almanci daha tanidim hamit altintop.
                      Adam o yetenekle bayern real madrid oynadi tez konusudur.
                      Hucumcu orta saha diye basladi defansif orta sahami sag bek mi belli degil bitirdi.
                      Hakan da masallah inanilmaz bi yetenekmis gibi her gelen hoca sirf ona yer acmak icin kanatta oynatiyor forvet oynatiyor ama kesemiyor.

Bu takimin orta sahasi okay-ozzy-yusuf dur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Art?k d?nyada eskisi gibi teknik futbolcular kalmad?, i?te tek ba??na ma? alabilen vs.Son d?nya kupas?ndaki hi? bir futbolcu beni heyecanland?rmad? mesela, art?k fizik ?st?nl???, ?ok ko?an tak?mlar i? yap?yor. O y?zden bence b?yle bir ortamda Hakan i?in d???nce en az?ndan bir ?ut ?eker gol olur yada bir serbest vuru? kazan?r?z ordan yazar gibi bir d???nce olabilir. Yoksa ba?ka hi? bir ?zelli?i yok zaten..

K?saca futbol eski futbol de?il, Hakan gibiler bile bu ortamda y?ld?z(!) kategorisinde..

Yorum Yap

Bu Hakan i?in bende ayn? ?eyleri d???n?yordum hep ama bu adam Milan'da ger?ekten iyi oynuyor i?in ilgin? yan? bu Milan ma?lar?n? izliyorum bazen. Yukarda yaz?lanlar?n aksine Milan'da sadece ?ut ?ekmiyor. Tak?m arkada?lar?n? bol pozisyona sokuyor ve oyunu y?nlendiriyor. Yani milandaki halinden eser yok milli tak?mda. Milan'da genelde sol kanada yak?n oynuyor.
                          En son düzenleyen Talha Karanfiler; 08-09-2018, 01:42.

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Bu Hakan i?in bende ayn? ?eyleri d???n?yordum hep ama bu adam Milan'da ger?ekten iyi oynuyor i?in ilgin? yan? bu Milan ma?lar?n? izliyorum bazen
                            Aynen oyle hakan kul?p takimlarin da hep iyi performans gosteriyor milli takim kariyeriyle arasinda daglar kadar fark var ozellikle milan da izleyenler bu performanslarina daha cok sasiriyordur ama bazi oyuncular boyle ornegin ?ilili vargas da milli takim da super performans gosterip dogru duzgun bir kariyer yapamadan hayatini surdurup giriyor

Yorum Yap

Biri bana gelip dese lucescu ile ?en?l g?ne?i takas yapal?m an?nda kabul ederim.
                              A?a? yerinde a?ar?r herkes en iyi oldu?u i?i yapar

Yorum Yap

?kinci yar?y? izledim ve bende be?endim tak?m?, 90. Dakikada bile bir disiplin ile h?cum etmeye cal???ld?.
                                ?a?lar muazzam yetenek, toplu ??k??lar geriden oyun kurmalar t?m defans? toparlay?m derken pozisyon hatalar? oldu tabi ki ama uyumlu bir defans hatt?nda ?ok y?kseklere ??kabilecek bir potansiyel bence.
                                Onun d???nda Cengiz ?ener'e ?ok iyi alanlar a?t? ama ?ener i?te, kritik noktada mavi ekran veriyor, tavan? bu kadar. Hakan ise bekini hapsetti, akan oyunda hi? yok, Milan onun zirvesi oldu giderek a?a??ya d??meye ba?lar ??nk? 10 sene ?ncenin top?usu.
                                Son olarak ?enol hocam, milli tak?m seni bekler. Hadi d?n ve yar?m b?rakt???n i?i tamamla l?tfen.

SM-G930F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X