Sayfa 3/13 İlkİlk 123456 ... SonSon

Konu: UEFA Uluslar Ligi

Alıntı Erkan Ünsalan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Mehmet Ali Caliskan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hakan milan da nasıl oynuyor adam resmen baltaladı takımı nuri ve hakan ne oynuyor ben bilmiyorum
    Artık dünyada eskisi gibi teknik futbolcular kalmadı, işte tek başına maç alabilen vs.Son dünya kupasındaki hiç bir futbolcu beni heyecanlandırmadı mesela, artık fizik üstünlüğü, çok koşan takımlar iş yapıyor. O yüzden bence böyle bir ortamda Hakan için düşünce en azından bir şut çeker gol olur yada bir serbest vuruş kazanırız ordan yazar gibi bir düşünce olabilir. Yoksa başka hiç bir özelliği yok zaten..

Kısaca futbol eski futbol değil, Hakan gibiler bile bu ortamda yıldız(!) kategorisinde..
    İşte bu yüzden oynamamalı zaten,futbol değişti artık.Sadece gol atmakla iş bitmiyor.Talisca bile o kadar gol atarken eleştirildi hep bizde futbolumuzu etkiledi diye.Ki Hakan Talisca gibi çok yönlü gol atan bir oyuncu da değil. Bu tarz oyuncular yıldız olmuyor artık,futbolcu bile olmuyor

Yer
    Çekoslovakyalılaştıramadıklarınızdan Kasabası
    En son İstanbul'da Türkiye - Kazakistan maçını vermişlerdi galiba o da TT Arena'daydı. Vodafone Park'da hala milli maç oynanmadı. Şu milli maçların artık tekrar İstanbul'da oynanması gerektiğini düşünüyorum.

Alıntı Ramazan Tülen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En son İstanbul'da Türkiye - Kazakistan maçını vermişlerdi galiba o da TT Arena'daydı. Vodafone Park'da hala milli maç oynanmadı. Şu milli maçların artık tekrar İstanbul'da oynanması gerektiğini düşünüyorum.
    3 buyuk klubun stadlarinda oynattiklarinda genelde hangi klubun stadi ise yogunlukla o klubun taraftari tribunlerin cogunlugunu olusturuyor. Hele mac da kotu sonucla biterse, rakiplerde oynayan oyunculara ciddi protestolar olabiliyor.
    Saniyorum 3 buyuk klubun stadlarinda oynatmamalarinin nedeni boyle birsey. Bu nedeni desteklemiyorum, biraz pire icin yorgan yakmak gibi geliyor, ama sanki bundan dolayi vermiyorlar maclari artik 3 buyuk klubun stadlarina.

Yer
    Alıntı Canberk Atilla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 buyuk klubun stadlarinda oynattiklarinda genelde hangi klubun stadi ise yogunlukla o klubun taraftari tribunlerin cogunlugunu olusturuyor. Hele mac da kotu sonucla biterse, rakiplerde oynayan oyunculara ciddi protestolar olabiliyor.
    Saniyorum 3 buyuk klubun stadlarinda oynatmamalarinin nedeni boyle birsey. Bu nedeni desteklemiyorum, biraz pire icin yorgan yakmak gibi geliyor, ama sanki bundan dolayi vermiyorlar maclari artik 3 buyuk klubun stadlarina.
    Taraftar ambiansı ve desteği açısından milli maçların tekrar İstanbul'a verilmesi gerekmektedir. Anadolu'da bi Eskişehir , bi Konya var atmosfer yaratabilecek, belki Bursa'yı da dahil edebiliriz. Ama özellikle artık Antalya'ya maç verilmemesi gerekiyor bir süre.Dün de Trabzon taraftarı sınıfta kaldı bana göre.

Alıntı Canberk Atilla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    verilmesin daha iyi zemin bozulur bu milli takım ve federesyon için değmez

İlk mesajı düzenledim formatı yazdım. Lucescu gider umarım. Katacağı hiçbir şey yok milli takıma.

Yer
    Son yılların yükselişte olan takımı İzlanda İsviçre karşısında bozguna uğrayıp 6-0 yenildi. Ulusal Lig grubundaki rakiplerimiz bizden üstün.Rusya'yı kendi evimizde yenemediğimize göre deplasmanda hiç yenemeyiz.İsveç'e karşı keza öyle.Grubu 0 puanla sonuncu bitirip C Ligine düşeriz muhtemelen.

Aslinda kemik kadro cok net ve cok iyi cogunlugu genc isimler var.
    Sadece bence stoperdw 2.isim ve hucumda kanatlardaki 2.isim su ana net degil o bolgede 2.iyi isimler yok.
    Zeki-caglar-okay-ozzy-yusuf-cengiz-cenk
    Sunlarin yas ortalamasi kac daha yazik olucak bu kadroya bu jeneraayona.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aslinda kemik kadro cok net ve cok iyi cogunlugu genc isimler var.
    Sadece bence stoperdw 2.isim ve hucumda kanatlardaki 2.isim su ana net degil o bolgede 2.iyi isimler yok.
    Zeki-caglar-okay-ozzy-yusuf-cengiz-cenk
    Sunlarin yas ortalamasi kac daha yazik olucak bu kadroya bu jeneraayona.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Adem 11 de

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

İlk 11 belli oldu.

Sinan Bolat, Çağlar, Kaan Ayhan, Zeki Çelik, Ömer Bayram, Okay Yokuşlu,Oğuzhan Özyakup, Mehmet Topal, Hakan Çalhanoğlu, Cengiz Ünder, Cenk Tosun

Adem, Pepe ve Oğuzhan 11’de milli maçlarda

Sırbistan macini veren bi yer var mi?

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adem nasıl oynuyor izleyenler yazabilir mi ?