Sayfa 2/13 İlkİlk 1234512 ... SonSon

Konu: UEFA Uluslar Ligi

Bu hakan milan da nasıl oynuyor adam resmen baltaladı takımı nuri ve hakan ne oynuyor ben bilmiyorum

Alıntı Mehmet Ali Caliskan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hakan milan da nasıl oynuyor adam resmen baltaladı takımı nuri ve hakan ne oynuyor ben bilmiyorum
    Hakan tam bir balon...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Kamil Taşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan tam bir balon...

Dünyanın en şanslı adamı olabilir. Zerre kadar oyun görüşü olmayıp sırf duran top ve uzaktan şutla Leverkusen senin Milan benim ekmeğine bakıyor herif. Hayret valla...

Lucescu maçtan sonra mağlubiyeti yabancı sınırına bağlar muhtemelen.

Bu kaçıncı kaçırışın Hakan tam bir baltalayıcı beceriksiz.

Dyzbu kaç para tam Şenol hocanın forveti

Yazik oldu be neler kacti.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

yenildik ama milli takımı beğendim. bir kaç kazmayı daha değiştirebilirsek olur bu takımdan...

Bir daha maç vermesinler mümkünse Trabzon’a, ne kadar rezildi tribünler. Bir ara işi gücü bırakıp “Natasha,Natasha” diye bağırdılar.

Valla hakan dan daha sansli bir almanci daha tanidim hamit altintop.
    Adam o yetenekle bayern real madrid oynadi tez konusudur.
    Hucumcu orta saha diye basladi defansif orta sahami sag bek mi belli degil bitirdi.
    Hakan da masallah inanilmaz bi yetenekmis gibi her gelen hoca sirf ona yer acmak icin kanatta oynatiyor forvet oynatiyor ama kesemiyor.

Bu takimin orta sahasi okay-ozzy-yusuf dur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Artık dünyada eskisi gibi teknik futbolcular kalmadı, işte tek başına maç alabilen vs.Son dünya kupasındaki hiç bir futbolcu beni heyecanlandırmadı mesela, artık fizik üstünlüğü, çok koşan takımlar iş yapıyor. O yüzden bence böyle bir ortamda Hakan için düşünce en azından bir şut çeker gol olur yada bir serbest vuruş kazanırız ordan yazar gibi bir düşünce olabilir. Yoksa başka hiç bir özelliği yok zaten..

Kısaca futbol eski futbol değil, Hakan gibiler bile bu ortamda yıldız(!) kategorisinde..

Bu Hakan için bende aynı şeyleri düşünüyordum hep ama bu adam Milan'da gerçekten iyi oynuyor işin ilginç yanı bu Milan maçlarını izliyorum bazen. Yukarda yazılanların aksine Milan'da sadece şut çekmiyor. Takım arkadaşlarını bol pozisyona sokuyor ve oyunu yönlendiriyor. Yani milandaki halinden eser yok milli takımda. Milan'da genelde sol kanada yakın oynuyor.
    Konu Talha Karanfiler tarafından (07 Eylül 2018 Saat 23:42 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Talha Karanfiler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Hakan için bende aynı şeyleri düşünüyordum hep ama bu adam Milan'da gerçekten iyi oynuyor işin ilginç yanı bu Milan maçlarını izliyorum bazen
    Aynen oyle hakan kulüp takimlarin da hep iyi performans gosteriyor milli takim kariyeriyle arasinda daglar kadar fark var ozellikle milan da izleyenler bu performanslarina daha cok sasiriyordur ama bazi oyuncular boyle ornegin Şilili vargas da milli takim da super performans gosterip dogru duzgun bir kariyer yapamadan hayatini surdurup giriyor

Biri bana gelip dese lucescu ile şenıl güneşi takas yapalım anında kabul ederim.
    Ağaç yerinde ağarır herkes en iyi olduğu işi yapar

İkinci yarıyı izledim ve bende beğendim takımı, 90. Dakikada bile bir disiplin ile hücum etmeye calışıldı.
    Çağlar muazzam yetenek, toplu çıkışlar geriden oyun kurmalar tüm defansı toparlayım derken pozisyon hataları oldu tabi ki ama uyumlu bir defans hattında çok yükseklere çıkabilecek bir potansiyel bence.
    Onun dışında Cengiz Şener'e çok iyi alanlar açtı ama Şener işte, kritik noktada mavi ekran veriyor, tavanı bu kadar. Hakan ise bekini hapsetti, akan oyunda hiç yok, Milan onun zirvesi oldu giderek aşağıya düşmeye başlar çünkü 10 sene öncenin topçusu.
    Son olarak Şenol hocam, milli takım seni bekler. Hadi dön ve yarım bıraktığın işi tamamla lütfen.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi