Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Eray Yuce tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı M.Yener Kandemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    O de?il de, ben bu adam? sevmiyordum bi zamanlar. Sevmeyeni o kadar ?ok ve ac?mas?z ki, s?rf bu y?zden sevmeye ba?lad?m
    Quaresma da can?m ci?erimdi. Art?k yok. Nas?l o yok diye Olcay'a sallamak yanl?? geliyorsa; Olcay'a sallayanlar var diye Quresma'ya sallamak da yanl?? geliyor bana.
    Olan olmu?, giden gitmi?. Umar?m Olcay gollerine ve asistlerine devam eder. Keza bir d????e ge?ince 10 ma? yalan oluyor.
    Hakl?s?n dostum.
    Kendi mesaj?m? al?nt?s?ndan sonra g?r?nce bir an mavi ekran verdim
    S?ylemeden ge?meyeyim, birinin "hakl?s?n" deyip mesaj?n? de?i?tirmesi pek g?r?lm?yor buralarda. Takdir etmek gerek.
    Ben de dahil bir ?o?umuz bunu yapamad???m?zdan kar???yor hep ortal?k Helal olsun.

Yorum Yap

Aslı Eray Yuce tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      O de?il de, ben bu adam? sevmiyordum bi zamanlar. Sevmeyeni o kadar ?ok ve ac?mas?z ki, s?rf bu y?zden sevmeye ba?lad?m
      Quaresma da can?m ci?erimdi. Art?k yok. Nas?l o yok diye Olcay'a sallamak yanl?? geliyorsa; Olcay'a sallayanlar var diye Quresma'ya sallamak da yanl?? geliyor bana.
      Olan olmu?, giden gitmi?. Umar?m Olcay gollerine ve asistlerine devam eder. Keza bir d????e ge?ince 10 ma? yalan oluyor.
      Hakl?s?n dostum.
      Kendi mesaj?m? al?nt?s?ndan sonra g?r?nce bir an mavi ekran verdim
      S?ylemeden ge?meyeyim, birinin "hakl?s?n" deyip mesaj?n? de?i?tirmesi pek g?r?lm?yor buralarda. Takdir etmek gerek.
      Ben de dahil bir ?o?umuz bunu yapamad???m?zdan kar???yor hep ortal?k Helal olsun.

Eyvallah hocam Olcay'a ?ok haks?zl?k ediliyor dayanam?yorum ama ayn?s?n? ben de Cigano'ya yaparsam bu sefer onun emeklerine sayg?s?zl?k etmi? oluyorum. Gerek yok b?yle ?eylere hi?. Bu arada in?allah dedi?in gibi d????e ge?mez Olcay da

Yorum Yap

b?t?n renkli akrabalar?m?n a?z?n?n suyu ak?yor valla ?u adam?n futbolunu g?r?nce ben demba ba diyorum sizin tak?m?n y?ld?z? olcay diyorlar b?yle devam et kartal?m

Yorum Yap

Cok kolay pozisyona giriyor. Ustelik sadece sivas'a bursa'ya karsi da degil Arsenal'e Totenham'a karsi da bu boyle.. skora katkisi da mevkisine gore gayet iyi olcay sahada iken ve takim boyle oynuyorken sahsen benim son saniyeye kadar inancim eksilmiyor.

Yorum Yap

Kraaaaaaal
            Aynen devam

Yorum Yap

Adams?n adam

Yorum Yap

Ben tekni?ini be?enmiyorum olabilir... bana tuncayi an?msat?yor ruhuyla oynuyor ne vat bunda anlamad?m. .. tekni?ini iyi bulmamam benim sorunumsa kabul.. insanl???n? ve co?kusunu ?ok begeniyorum

Yorum Yap

Aslı Can Ayhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Ben tekni?ini be?enmiyorum olabilir... bana tuncayi an?msat?yor ruhuyla oynuyor ne vat bunda anlamad?m. .. tekni?ini iyi bulmamam benim sorunumsa kabul.. insanl???n? ve co?kusunu ?ok begeniyorum
                  Tamam kardesim , artisi: 1. Hizli 2. m?cadeleyi hic birakmiyor 3. Canla ve Basla, ruhla oynuyor, Takimi ve kul?b? benimsemis, kendin Kartal parcasi olarak g?r?yor 4. takimi ve taraftari atesliyor 5. Besiktasa geldiginden sonra hayatinin en verimli kismini yasiyor. 6. Profesyonel degil ( gercekten amat?r ruh var kendisinde) Kolay kolay Besiktastan baska forma giymez

Eksikleri: 1. T?rkceyi iyi konusamamasi ( yinede baya gelistirdi kendisini) 2. Savruk oynuyor 3. Gereksiz kosular yapiyor 4. Paslari herzaman cok isabetli degil 5. Istikrarli degil 6. Bazen inanilmaz yerlerden gol atiyor, bazende en basit durumda daglara taslara vuruyor..

Neticede: Bu eksikleri olmasa su an S?per ligde degil baska yerde olurdu, Bence Camia ya cok g?zel yakisiyor.. Biraz gurbetci takimi olduk bu ara, ama gercekten Efendi ve safkanli bi cocuk.. Faydali, Transfer oldugunda herkez buna 1 Mil. bonservis ?demisler, c?pe gitti paralar dioyrduk bu forumda. Bize istatistikleri kapak oldu... Bizi utandirdi. Helal olsun

Yorum Yap

Besiktasta Necipi, Olcayi, Veliyi, G?khani bunlara herzaman tercih ederim.. Besiktasli olmak herkese nasip olmaz Karakterlik ister:

B?yle degil ...

http://www.youtube.com/watch?v=9RxndkxQVos

Yorum Yap

?u yi?it-engin ile bizim tak?m?m?zdakileri karakter olarak k?yaslamam?z bile yanl??
                      Olcay'a malum antalya ma??ndan beri en ?ok giydirenlerdenim belki ama asla ve asla burak-melo-emre-meireles-alves-g?khan g?n?l gibi karaktersizler ve onlar?n tak?mlar?na,taraftarlar?na ve rakiplerine yapt?klar? hareketlerle k?yaslayarak, onlar? baz alarak ele?tirmedim.
                      Olcay'?n bize yapt??? hareketi burak galatasaray taraftar?na senede 3 kere yap?yor en az ama onlar?n midesi raul meireles'in formalar? gibi geni? oldu?undan problem bile etmiyorlar.

Renklileri g?r?nce oyuncular?m?zla gurur duyuyorum.
                      Bizim tak?m?m?zda karakter problemi olan Batuhan vard? sadece ondan da kurtulduk erkenden ?ok ??k?r.

Yorum Yap

Olcay sadece futbol i?in de?il, hayat?m?za da etki eden en b?y?k ?rneklerden biridir bence. Olcay' a sallayanlar?n i?inde bulunsam bile her ge?en g?n bu adam kendimi biraz daha sineye ?ekmeme ve d???nmeye itiyor, ?yle bir hal ald?rd?. Sabr?n ne demek oldu?unu ve ?al??man?n azmin h?rs?n etkilerini ??retti.

Yorum Yap

Aslı Resul G?kda? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Can Ayhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Tamam kardesim , artisi: 1. Hizli 2. m?cadeleyi hic birakmiyor 3. Canla ve Basla, ruhla oynuyor, Takimi ve kul?b? benimsemis, kendin Kartal parcasi olarak g?r?yor 4. takimi ve taraftari atesliyor 5. Besiktasa geldiginden sonra hayatinin en verimli kismini yasiyor. 6. Profesyonel degil ( gercekten amat?r ruh var kendisinde) Kolay kolay Besiktastan baska forma giymez

Eksikleri: 1. T?rkceyi iyi konusamamasi ( yinede baya gelistirdi kendisini) 2. Savruk oynuyor 3. Gereksiz kosular yapiyor 4. Paslari herzaman cok isabetli degil 5. Istikrarli degil 6. Bazen inanilmaz yerlerden gol atiyor, bazende en basit durumda daglara taslara vuruyor..

Neticede: Bu eksikleri olmasa su an S?per ligde degil baska yerde olurdu, Bence Camia ya cok g?zel yakisiyor.. Biraz gurbetci takimi olduk bu ara, ama gercekten Efendi ve safkanli bi cocuk.. Faydali, Transfer oldugunda herkez buna 1 Mil. bonservis ?demisler, c?pe gitti paralar dioyrduk bu forumda. Bize istatistikleri kapak oldu... Bizi utandirdi. Helal olsun
                          Buna bende kat?l?yorum abi... ruhuyla co?kusuyla sahada bir kartal gibi... ?ok da be?eniyorum sahada duru?u felan.. zaten begenmedigim tekni?i gelisse ya da daha basit olana kalk??sa cidden ingiltere de oynar... ger?i be?endiklerini de biliyorum ingilizlerin ... sadece tekni?i iyi de?il dedim ama umar?m o da d?zelir

Yorum Yap

Olcay? savunanlar ?ok g??l? oldu b?yle ben geri eski tak?ma ge?iyim

Yorum Yap

Aslı m.yener kandemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              olcay? savunanlar ?ok g??l? oldu b?yle ben geri eski tak?ma ge?iyim :d

Yorum Yap

Olcay konusunda ?ok z?t b?l?nmeler oluyodu tam ters d???ncelerdi ?imdi bak?yorum z?tl?k falan kalmam?? ortak d???ncelere y?nelmi? gibi herkez buda Olcay'?n ba?ar?s?d?r Tebrikler Olcayyy

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X