Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bir futbolcunun galibiyetten sonra ma?tan sonra s?r?tmas?, arkada?lar?na tak?larak e?lenmesi, ??l? ?ektirmek i?in ?ne gelmesi o heyecan? payla?mas? 'Palya?oluk' ise ben de 'Palya?oyum' o zaman.

Yorum Yap

Futbolcular?n g?zle g?r?lenler d???nda karakterini sorgulamak pek mant?kl? de?il, her biriyle hangi anlarda hangi durumlarda hangi sohbetleri etti?imizi d???nd???m?zde. Frei' nin yapt??? bir Quiz vard? en ?ok konu?an sorusuna Olcay cevab? vermi?ti san?r?m, genelde de her kalabal?k ortamda da bu ?ekilde ?evresine ne?e katan, baz? olaylarda daha aktif rol alan ki?iler vard?r.

As?l soru Olcay'?n bunlar? yapmas?n?n sebebi ho? cici ?akac? ?ocuk rol?n? genele yedirmek ve olas? bir k?t? durumda arkas?nda daima birilerinin duraca??n? kafas?n?n bir k??esine kaz?mas? m?, yoksa ger?ekten her k?s?ma kar?? do?ru, yak?n vb. iyi duygularla bilinmek olmas? m??

Yorum Yap

Ertan Olcayi seversin sevmezsin o senin bilecegin konu.
        Ama ben g?rd?g?me inanirim. G?rd?g?m? bilirim.
        Calim atamaz, orta acamaz, son paslarin cogu rakibe, topu ayaginda tutup oyunu sogutamaz, gereksiz panik yaratir...
        Bunlari yapamamis, isterse 180 dakkika kossun rakibi bozsun. Sifir arti sifir elde var SIFIR.
        Saha disi hareketleri konusunda yukarda kendi g?r?s?m? belirttim. Bana g?re o sacma haraketlerinin hirs ve azim ile alakasi yok. Sadece ?n planda olma istegidir. Millet beni konussun, benimle eglensin derdi. Baska birsey degil

Yorum Yap

@Ozan?lhan
          Sonuna kadar sayg?l?y?m g?r???ne abi senin g?r???n odur benim g?r???m budur ortak noktam?z Be?ikta? zaten

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Samet'in prensi ne ya? Adam gideli 3 y?l oldu. Yapt??? o sus hareketinin ?st?ne etmedi?i ?z?r kalmad?. Gayet k?ymetimizi biliyor. Ma?ta da Gomez'in gol?nde katk?s? vard?.

10 numaray? giymesinmi?mi?. Neymi? o numaray? kimler giymi?mi?mi?. Bize ne abi? Numara oynuyor zaten futbolu.

Neymi? bize laf ?ak?yormu?mu?. Kim diyor karde?im? Ne bu artniyet?

Her insan formsuz d?nem ge?irir. Ha, de ki "Olcay formsuz, yedek beklemeli ve ondan ?ok iyi rotasyon oyuncusu olur." Bunu de can?m? ye. Ama ithamlarda bulunmak ho? de?il.

Neyse, reisim toparla kendini g?z?n? seveyim sende.
            Erdal ben ?yle d???n?yorum tarz?nda s?ylemedim Olcay negatif bir insan de?il bence ama insanlar bu soylwdiklerimi biriktire biriktire bir Olcay profili olu?turdular kafalar?nda.

A?k?m?z Siyah Beyaz !

Yorum Yap

Aslı Ertan Sar?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              @Ozan?lhan
              Sonuna kadar sayg?l?y?m g?r???ne abi senin g?r???n odur benim g?r???m budur ortak noktam?z Be?ikta? zaten

Sent from my iPhone using Tapatalk
              Tesekk?rler Ortak noktamiz Besiktas

Yorum Yap

Aslı Kemal Erce Avaroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Samet'in prensi ne ya? Adam gideli 3 y?l oldu. Yapt??? o sus hareketinin ?st?ne etmedi?i ?z?r kalmad?. Gayet k?ymetimizi biliyor. Ma?ta da Gomez'in gol?nde katk?s? vard?.

10 numaray? giymesinmi?mi?. Neymi? o numaray? kimler giymi?mi?mi?. Bize ne abi? Numara oynuyor zaten futbolu.

Neymi? bize laf ?ak?yormu?mu?. Kim diyor karde?im? Ne bu artniyet?

Her insan formsuz d?nem ge?irir. Ha, de ki "Olcay formsuz, yedek beklemeli ve ondan ?ok iyi rotasyon oyuncusu olur." Bunu de can?m? ye. Ama ithamlarda bulunmak ho? de?il.

Neyse, reisim toparla kendini g?z?n? seveyim sende.
                Erdal ben ?yle d???n?yorum tarz?nda s?ylemedim Olcay negatif bir insan de?il bence ama insanlar bu soylwdiklerimi biriktire biriktire bir Olcay profili olu?turdular kafalar?nda.

A?k?m?z Siyah Beyaz !
                Yok abi sitemim sana de?il zaten, hala bu ?ekilde d???nenler varsa harbiden bu nefretten ?te bir durum. Diyecek bir ?ey yok maalesef b?yle insanlara..

Yorum Yap

samet aybaban?n prensi dendi?inde k?zanlar oluyordu ) manevi babas?ym?? me?er canl? yay?nda bildirdi , k?zmazs?n?z herhalde art?k.

Yorum Yap

Olcay ?ahan, Lig TV st?dyosunda canl? yay?ndaki Samet Aybaba'ya "Babam oradaym??, selamlar" diyerek seslendi.
                    Olcay ?ahan: "E?er Samet hoca olmasayd? ben T?rkiye'de olmazd?m."

Yorum Yap

Miyad?n doldu Olcay. Art?k 18 i?in de gereksiz bi adams?n. Bir an ?nce Ts,Bursa tarz? tak?mlara git e?er ?u Schalke haberleri falan ger?ekse Ruhr b?lgesine kadar s?rt?mda ta??yarak g?t?reyim seni ama art?k git.

Yorum Yap

Her ma? en az 45 dakika ataklar?n Olcay'da biti?ini izlemek zorunday?z san?r?m.Hala toparlanaca??na inananlar var,o daha ac?.

Ke?ke Samet baban bir iyilik yapsa da seni yan?na alsa.

Yorum Yap

calim atmayi ogrenmenden umudum yok ama Allahini seviyorsan pas atmayi ogren.. sabah aksam ayaginda top attigin 10 pasin 7si rakibe

Yorum Yap

?u tak?nt?dan kurtulamayacaks?n?z arkada?lar. Yahu bu adam tak?m i?in yararl?. Her ma? 11 olmasa da kadroda bulunmas? gereken birisi. Oynad??? zaman tak?m daha ?ok pas yap?yor ve oyuna hakim oluyor.

Tolga Pektemek gibi gereksizler varken u?ra?may?n ?u adamla.

Yorum Yap

Aga sen el freni olmak zorunda m?s?n hep..
                              ?al?m at Olcay yok
                              D?zg?n pas yap Olcay yok
                              Anca duvar ol oziye
                              Ha bir de ko?uyorsun.. Unuttum onu bak..
                              Yede?e ge?men laz?m art?k . kabak tad? vermeye ba?lad?n..

Yorum Yap

B?t?n gereksiz yere kenarda oturup paras?n? ?at?r ?at?r alanlar bitti bi Olcay kald? zaten.
                                Olcay ?u sistemde bize gerekli bir oyuncu. Her ma? ilk 11'e kafadan yaz?lmal? diye bir diretmem yok ama alternatif olarak mutlaka tak?mda bulunmal?.
                                Daha iyisi gelsin, ondan sonra g?nderilmesi d???n?ls?n.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X