Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ozan Ilhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Benim g?remedi?im ne var Olcayda anlamad?m gitti. Nerden geliyor bu kredi? ?? farka gitmi? maclarda da??lan defansa kar?? gol atmakm? b?y?k ba?ar?? Hangi olumlu haraketi vard? bug?n? Ancak medyada palya?oluk yaps?n. Kerim'in sucu ne?
    Kerim'in su?u yok. Olcay'?n altyap?s? Messi'yse Kerim'inki Sel?uk ?ahin altyap?s? arada ?yle bir fark var sadece...

Yorum Yap

100 kiloya yak?n?m, fiziksel olarak hayat?m?n hi?bir d?neminde ?ok sa?l?kl? olmad?m, ?zerime Be?ikta? formas? giydirip 90 dakika Veysel Sar?'y? benim kar??ma dikseler en az 1 kere ge?erim.
      S?yleyeceklerim bu kadar.

Yorum Yap

Asiri yeteneksiz buluyorum kendisini. Kurallar gere?i hafif elestiride yazdim.

Sent from my D6603 using Tapatalk

Yorum Yap

olcay ?srar? y?z?nden kerim kenarda heba oluyo

Yorum Yap

Yeter art?k be adam,?mr?m?zden ?m?r ald?n..

Yorum Yap

Bir ?ey merak ediyorum. Olcay ? stadda izleyip de be?enmeyen var m?? benim tv ve staddaki g?r??lerim ?ok farkl?. tvden izleyince Be?ikta? ?n top?usu de?il diyorum staddan izleyince Olcay quaresma frei varsa Olcay oynar diyorum.

Yorum Yap

Aslı Ahmet.Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Bir ?ey merak ediyorum. Olcay ? stadda izleyip de be?enmeyen var m?? benim tv ve staddaki g?r??lerim ?ok farkl?. tvden izleyince Be?ikta? ?n top?usu de?il diyorum staddan izleyince Olcay quaresma frei varsa Olcay oynar diyorum.
                Bunu bende ya?ad?m abi. Olcay Be?ikta?'?n top?usu de?il ama elimizdekiler aras?nda en ?ok ko?an basan ve do?ru yerde duran o.

Yorum Yap

bu adam?n kapasitesi bu
                  maksimumunu da ortaya koyuyor
                  katk?s? yok diyeni Allah ?arpar ama dikkat edin her sezonun ikinci yar?s? i?ler ciddile?timmi bu adam yok oluyor
                  en b?y?k korkum bu sezon da bunun olmas?

Yorum Yap

Aslı Emin Cengiz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    bu adam?n kapasitesi bu
                    maksimumunu da ortaya koyuyor
                    katk?s? yok diyeni Allah ?arpar ama dikkat edin her sezonun ikinci yar?s? i?ler ciddile?timmi bu adam yok oluyor
                    en b?y?k korkum bu sezon da bunun olmas?
                    Esas meselemiz dedi?in gibi i?ler ciddilestimi bir cok oyuncumuz ortaliktan kayboluyor.
                    Bu sadece olcayda de?il di?erlerinde de mevcut

Yorum Yap

Yaz?k ya diyecek bir?ey bulam?yorum..

Sent from my HTC VLE_U using Tapatalk

Yorum Yap

?yi niyetli yetene?i k?s?tl? tipik bir 18 oyuncusu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Malum pozisyonda rakibe att???n ?al?mdan sonra kaleye gidecek yere hava bo?lu?una ?al?m atmaya ?al???rken tak?ld?n ya, vsana k?zmad?m ..Klasik ezbere oynayan top?usun, s?f?r yaraat?c?l?k He bi de geriye ko?uyon

Yorum Yap

Bak arkada??m;
                            -Futbolda o ayn? antrenman sahas?nda idman yapt???n arkada?lar?ndan g?rebilece?in gibi sadece rakip arkadan gelirken topu terse ?ekip ge?mek yok, milyon tane ?al?m ?e?idi var. Ama gelgelelim sen o bir milyon ?al?m ?e?idinin i?ine 1.000.001'inciyi eklemeye ?al???p ?imlere ya da kendi g?lgene ?al?m atmaya ?al???yorsun.
                            -Spor toto s?per lig ve Uefa avrupa ligi bir el ?pt?rmece turnuvas? de?il. Yani top sana geldi?inde bir kere dokunacaks?n diye bir ?ey yok. Stop et, ikinci kez yuvarla yerde s?r sonra ver. Aya??na at?lan her top alevden yap?lm?? gibi kime gelirse diye savu?turmaya ?al??ma.
                            -Tek top yeri geldi?inde kullan?ld??? zaman futbolun en b?y?k silahlar?ndan biridir. Ama sen her topu tek top oynad???n i?in tak?ma el freni oluyorsun. O tek topla yap?lan paslarda inan?lmaz hareketlerin var videon yap?lsa Youtube'da barcelona orta sahas? i?in bi?ilmi? kaftan, r?spekt from bel?ika yaz?lar?ndan ge?ilmez. Ama o tek toplar?n finallerinde ?zellikle 2 y?ld?r yapt?klar?n tesad?fen futbolcu olmu?sun g?r?nt?s? veriyor.
                            - Ceza sahas? i?ine Havadan gelen tehlikeli toplarda ayn? ?ekilde. Ayak i?iyle sol kanattan vole denemeyi b?rak (onu ?ov de?il, mecburiyetten yapt???n? bilmek zaten seni ?u tak?mda tutan)

son olarak da psikolojik olarak 10 ayd?r eski olcay de?ilsin.Bu sezon 10 ma?a ??kt?ysan sebebi Kerim'in kendini kan?tlayamamas?d?r. Toparlamaya niyetin yoksa yeni stad?m?zda yerin yedek kul?besi de?il Numaral? trib?n olacak, haberin olsun.

Yorum Yap

Karab?kspor'un sol a????

Yorum Yap

Ne zaman kurtulaca??z senden ?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X