Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kesin ip var

Yorum Yap

2 kere atm?? ayr?ca tekrar g?r?nt?s? farkl? [emoji3]

Yorum Yap

aya??m?n d???yla bende at?yorum ordan ama bu aya??n?n i?inin d???yla atm?? ayak i?iyle d?nd?rm?? topu gibi g?rd?m ben.

aya??n?n i?inin d??? can?m?z?n i?i olcay

Yorum Yap

Bu adam? ??zebildi?m g?n atomla ilgili bi?iler yapabilirim

Yorum Yap

Be?ikta?'a geldi?in g?nden beridir sevemedim seni ne fenere att?g?n son dakika gol?nden sonra nede bursaya att???n golden sonra. Benim g?z?mde vas?fs?z elemandan fark?n yok ama ne yaz?kki futbolcu olmu?sun ve ne yaz?kki o kutsal formay? giyiyorsun ?yleki seni izledikce futbolu b?rakt???m g?ne lanet ediyorum.

Yorum Yap

Futbolcu de?il ..

Yorum Yap

Senin bulundu?un b?lgeye a?a? diksek daha verimli olur. hi? olmassa oksijen ?retir.

Yorum Yap

Bi de b?yle bazen bi darbe geldi?i zaman tiyatro yap?yorsun ya ?ileden ??k?yorum.

Yorum Yap

edit

Yorum Yap

kaleciyle kar?? kar??ya, ama o m?thi?? sol aya??na g?venmeyip stoperlerin i?indeki gomeze topu tekrar at?yor... motttayla formay? de?i? karrrde?????

Yorum Yap

Seni her izledi?imde cinnet ge?iriyorum.

Ama sa? bek oynasan diyorum. Belki severim seni. Belki iyi olur he olcay.

Yorum Yap

M?thi? sol aya??n vard? senin ne oldu Aslan?m. Ha pardon ayak varda y?rek yok o topa vurup gol atacak y?rek yok, ??nk? sende biliyorsun d?z adams?n.

Yorum Yap

Allah a?k?na bu kadar ?ok konu?mak zorunda m?s?n ? Sanki hakemin katk?lar?yla yenmi?iz gibi anlam ??kartt?lar , yenildi?imiz ma?larda da konu?sayd?n o zaman hakk?m?z? savunsayd?n .

Yorum Yap

Bug?n forman?n hakk? ricardo nundu. Ancak sa? kanada ge?ince beck e baya yard?m ettin. Soldan gelemedi adamlar

Yorum Yap

K?t?yd?n bug?n yine aslan.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X