Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yahu ko? ko? ko? nereye kadar b?raksalar eve ko?arak gidecek ulan ko?ma icraat yap. ?u tak?m ?ampiyonlu?a gidiyor lig bitti senin daha bi katk?n yok be

Yorum Yap

vodafone arena sen ve senin gibiler i?in art?k cehennem olur.

Yorum Yap

Kart cezal?s?dam? olmuyosun hac? sen?
        Arada dinlen ya. Y?pratma hem kendini hem bizi..

Yorum Yap

70 dk ne yapt?n o sahada..
          Anla??ld? sen ve t?revlerini biz g?nderece?iz bu tak?mdan in?..

Yorum Yap

Aslı Sezer Sa?lam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Yahu ko? ko? ko? nereye kadar b?raksalar eve ko?arak gidecek ulan ko?ma icraat yap. ?u tak?m ?ampiyonlu?a gidiyor lig bitti senin daha bi katk?n yok be
            ko?sa bari
            d?n 3 tane kritik top kayb? yapt? arkas?ndan bak?yor adam?n 3 te kalede tehlike yaratabilecek pozisyonlard? ?ok dengesiz yakaland?k
            lan ben topu kapt?rd?m bari geri kazanmak i?in ?abalay?m gibi bir gayreti de yok
            ben olcaya su? bulmuyorum ?enol hocay? ?ok seviyor olmama ra?men olcay konusunda adil davranm?yor
            art?k bu olcay ne yap?yor hocalara anlam veremiyorum bilicte oynat?yordu
            mourinho t.d olsa oda oynatacak heralde

ama art?k yeter son 6 hafta ilk11 de g?rmek istemiyorum
            h?cumda hi? bir ?zelli?i yok ne adam ge?me ne bir s?rat ne bir etkili pas
            savunma diyorsun onda da ben bi art?s?n? g?rmedim varsa anlats?n birileri

Yorum Yap

seneye kesinlikle g?nderilmeli

Yorum Yap

Kul?b?n bas?n s?zc?s?ne ihtiyac? varsa bu arkada? olabilir. M?mk?nse 18 ki?ilik kadroya hi? girmesin.

Kerim Frei ya da altyap?dan sa? sol a??k oynayabilen bir arkada??m?zda tercih edilebilir.

Yeterki Olcay olmas?n.

Yorum Yap

Olcay'? kesecek ki?i Frei de?il.T?re ve Quaresma da ayn? anda 11 ??kt??? hemen her ma? tak?mda bir kopukluk oluyor.Bence 11 ba?lamaya devam etmeli.Zaten genel olarak ?ampiyonlu?a giderken tak?m? de?i?tirmek anlams?z bir risk olur.T?pk? 30 ma?t?r oynayan Beck yerine Serdar oynat?lmas? veya 30 ma?t?r kanatta hi? oynat?lmam?? Sosa'n?n kanada ?ekilmesi gibi.

Yorum Yap

Olcay ne i?e yar?yor diyenler ilk gol? izlesin tek topu en iyi oynayan adam tak?mda Olcay...o ?v?nd???n?z barcadan enstantanalerin ba? mimar?...

Fiziksel dezavantajlar? var atletik bi yap?s? yok ama futbol akl? 10 numara...

Yorum Yap

Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Olcay ne i?e yar?yor diyenler ilk gol? izlesin tek topu en iyi oynayan adam tak?mda Olcay...o ?v?nd???n?z barcadan enstantanalerin ba? mimar?...

K.pasa ma??nda da gol ata??n?n ba?lang?c?nda Ozzy ile duvar olmu?tu.

Yorum Yap

olcay? g?nderelim onun 3 versiyon ?st? Koke'yi alal?m

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          olcay? g?nderelim onun 3 versiyon ?st? Koke'yi alal?m
                          13 olmas?n o

Yorum Yap

Aslı ?mer M?zrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

K.pasa ma??nda da gol ata??n?n ba?lang?c?nda Ozzy ile duvar olmu?tu.
                            bi zahmet o duvar? da olsun art?k 1 kere arkada??na duvar oluyor
                            15 kere rakibe duvar oluyor
                            3 sefer ?yle kritik anda top kaybetti ki ve rakibini kovalamad? ki o pozisyonlar b?y?k tehlike yarat?yordu az kals?n
                            ve bu her ma?ta oluyor

bak?n karde?im be?ikta??n top?usu yetenekli olacak stoperinden sa? bekine sa? bekinden kanad?na kadar
                            ko?mak dersen atletizm tak?m?ndan alal?m teknik adam?da ko?turursun gelirken ?ok ele?trilen top kendisindeyken oynuyor diyen Quaresma bile bekine yard?ma geliyor pres yap?p adam?n? koval?yor ama ?ok ko?an adama, rakibine ?al?m atmay? ??retemezsin orta kesmeyi ??retemezsin iyi ?ut ?ekmeyi ??retemezsin bu yetenekle alakal?
                            futbol zekas? ?ok ?nemli bir ?ey eyvallah ama sen o zekay? icrate ge?iremiyorsan napay?m ben ?yle zekay?
                            olcay?n Be?ikta? tak?m?nda ilk 11 ??kaca?? ma?lar ziraat kupas? ilk tur ma?lar?d?r. bunun i?inde olcaya ?ok gerek yoktur

bu kadar net!!!!

Yorum Yap

[MENTION=6334]Ozan Omrak[/MENTION]

Qua-T?re-Kerim ??l?s?nden ikisinin 11 oldu?u ma?larda kotu futbol oynuyoruz.Cenk'i orada de?erlendirebilir miyiz diyebilirsin ama onu da yeteri kadar g?rmedik o b?lgede.Sosa'y? deniyor hoca baz? b?l?mlerde son iki ma?t?r ama g?rd?k ki o da olmuyor.

Yorum Yap

Maalesef ?uan eldeki bu. 6 hafta daha oynatacakt?r isteyin veya istemeyin ama umar?m seneye Olcay altyap?s?nda Q17 yetene?inde bir adam al?r?z. 15-20 milyon Euro falan oluyor kendileri

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X