Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ben bu olcay? anlam?? degilim. Her zaman eksik mevki denildiginde sol kanat akl?ma gelir ??yle y?rt?c? ?al?m atan vs vs vs adam isterim yani olcay? eksik g?r?r?m ama oynamad?g? ma?tada g?zlerim olcay? arar. adamd?r ama[emoji1]

Yorum Yap

Aslı Yemliha Engin Tun? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Bilal Ta??? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ?u ba?l?kta "O hareketi trib?nlere d?nerek birka? y?z ki?i anas?na falan s?vd??? i?in yapmad?.. Ki s?vse de yapamaz zaten o ayr? konu da" diye bir c?mle okudum ba?l?kta, c?mle de Yemliha a?abeyin.
      Yemliha a?abeyle fikirlerimiz zaman zaman z?t d??se de keyifle okurum baz? yorumlar?n?, kendisine kar?? bir antipatim yoktur kesinlikle.
      Fakat bu yorumu hi? bir ?ekilde yak??t?ramad?m kendisine ve bu mant?kta olan ki?ilere.

Genel olarak soruyorum, niye?
      Yani sen adama ana avrat d?z gideceksin, adam sana tepki veremeyecek.
      Yahu ay?pt?r, vallahi de ay?pt?r ya.
      Evet kendileri zaman zaman top oynamadan milyon eurolar? g?t?r?yor olabilirler. Sen bir bilet paras?n? denkle?tirmeye ?al???rken, ma?lup oldu?unda oturup a?lad???nda onlar ise rakip oyuncularla diskolara gidip e?leniyor olabilirler.
      Tamam da bu d?zenin sorumlusu bunlar m??
      Zorla m? tuttuk futbolcu yapt?k bu adamlar??
      Zorla m? Be?ikta?l? yapt?k? Be?ikta?a transfer ettik?
      Ya da bu sisteme kar?? olan ki?ileri zorla m? ma?a g?t?r?yorlar?
      Yanl?? anla??lmas?n, ben de bu d?zene kar??y?m fakat sevdam?z u?runa d???yoruz i?te bu durumlara.
      Fakat a?k? balland?ra balland?ra anlat?rken, bu sevdan?n co?kusuyla gururlan?rken, verdi?i s?k?nt?lar? dile getirip bu ma?ukun bir zerresine k?fretmek neden?

Evet bende biliyorum bu adamlar?n ya?ad??? hayat?.
      Ben de fark?nday?m aradaki u?urumun.
      Fakat olay sahip-k?le olay? de?il ki.
      Ben adama ana avrat s?vece?im, adam bana gram ses ??kartamayacak.
      Niye abi niye?
      (Bunlar? Olcay'? savunmak i?in s?ylemiyorum. Yukar?da kal?nla?t?rd???m k?s?ma hitaben s?yl?yorum.)

Ay?pt?r ger?ekten ya.
      Zaten ?st?nde Be?ikta? formas? olan bir adama k?fretmek bana olduk?a ters ama, "severim de d?verim de" mant??? hi? ama hi? yak??? kalm?yor.
      Duygusal menfaatlere endeksli davran?? bi?imini hi? bir zaman tasvip etmedim, etmiyorum.
      Ba?kana verilen tepkileri anlar?m, futbolcuya verilen tepkiyi de anlar?m.
      Fakat Be?ikta?l? futbolcuya k?fretmek, ciddi manada ay?pt?r, ahlak d???d?r.
      Hele bir de k?fretmesine ra?men tepki beklememek daha bir vahim durumdur.
      O zaman devreye sahip-k?le ili?kisi girer ve bizim de o kapitalist d?zene kar??, e?itlik?i fikrimize z?t d??m?? oluruz.

Olcay'a gelecek olursam;

Millet yeri geliyor anas?na babas?na k?z?p k?frediyor ya da posta koyuyor. Sonra da t?p?? t?p?? ?z?r diliyor. Ki olmas? gereken de budur.
      Olcay bir hata yapt?, o ma?ta orada de?ildim (ya da vard?m ama hat?rlam?yorum) k?f?r var m?yd? hat?rlam?yorum ama hatas?n? kabul edip ?zr?n? diledi.
      O hareketini ele?tirmi?tim ama, taraftara hareket ?eken adam? kaz??a oturtup k?zg?n ya? d?kmenin de do?ru oldu?unu d???nm?yorum.
      (E?er sebepler do?rultusunda ger?ekle?mi? ise)
      Taraftara pandik i?areti yapan Sergen bile bu forumda "o g?n Sergen'in ?zerine ?ok gidildi, k?f?r edildi" diye savunanlar? da g?rd?m ben.

Olcay futbolculuk olarak da, karakter olarak da adamd?r.
      Rakip tak?ma ay?p olmas?n diye ??l? ?ektirmemi? ki?idir.
      "Yoksan?z bile vars?n?z" diyerek bo? trib?ne ko?an adamd?r.
      E?er bu tip hareketler ?zerine, sizin tabirinizle " taraftara oynayan " ve bir ak?l hocas? oldu?unu, ?ok g?zel y?nlendirildi?ini d???neceksek, kul?b? seven tek bir futbolcu olmaz.
      Bu sefer o muhabbete girmeyece?im fakat hi? kusura bakmay?n, bu konuda D?nyan?n en saf taraftar grubu y?ksek ihtimalle biziz.
      Ayr?ca yapmac?k ya da de?il, niyet okumak ve buna g?re yarg?lamak da benim vazifem de?il.
      Ne yap?yorsa yaps?n, g?zel olan? yaps?n.
      Suizan yapmaksa derdimiz, daha ?ok ki?i ve daha ?ok eurolar ?zerinden saatlerce konu?uruz.

Sinan Engin'in de dedi?i gibi;
      Karde?im ?ncelikle sayg?l? yorumundan ?t?r? te?ekk?r ederim.. Zira bazen b?y?k-k???k demeden ?irazeyi ka??ranlar? okuyunca insan?n ister istemez can? s?k?l?yor.. O y?zden fikirlerimizin bazen z?t d??mesine ra?men bu sevgi-sayg? dengesini kar??l?kl? olarak koruyabilmek belki de fikirlerimizin ayn? olmas?ndan bile anlaml?.. Ama? da bu de?il mi ? Buras? forum.. Herkes ayn? d???ncede olsa burada laklak yapmaktan ?te gidemeyiz..

Konuya d?necek olursak..

"O hareketi trib?nlere d?nerek birka? y?z ki?i anas?na falan s?vd??? i?in yapmad?.. Ki s?vse de yapamaz zaten o ayr? konu da" dedim.. Evet yine ayn? ?eyi s?yl?yorum.. Yaln?z bir noktay? iyi anlamak gerekiyor..

Amat?r ve Profosyonel futbol ge?mi?i olan arkada?lar bilirler (ben iki klasmanda da oynad?m) gerek saha i?inde futbolcular birbirine, gerek saha d???ndan taraftarlar saha i?inde oynayan futbolculara a?za al?nmad?k k?f?rler ederlerdi.. Ana avrat.. Ve bilirdin ki, bu k?f?rler senin ?ahs?na de?il, orada g?rd?kleri "futbolcu kimli?i"ne edilirdi.. Bir d???nsene hayat?nda ilk kez seni g?ren adam durduk yere niye ana avrat k?fretsin ki ? Veya neden sen ona edesin ?

T?m bunlar? k?f?r? masumla?t?rmak i?in anlamad?m.. Ama bu i?in i?inden gelmi? biri olarak bu k?f?r olay?na bu y?nden bakmay? dene.. O stad?n i?inde her?ey farkl?d?r.. Trib?n ve saha i?i.. Ana avrat.. Daha galiz k?f?rler.. Sonra ne olur ? T?m o s?venleri tek tek d??arda yakalay?p mezara m? sokars?n ? Ya da ne bileyim o saha i?inde birbirine s?ven futbolcular birbirlerine sahada bacak-ayak k?rma operasyonu mu yaparlar ? Hay?r.. Orada biter kal?r ve ertesi ma?a haz?rlan?rs?n.. Ayn? senaryo tekrar eder.. Temsil etti?in bir kurum, bir arma vard?r.. Elbette ki d??arda normal bir adam gelip ana avrat k?f?r etse onun gerekirse kafas?na s?kars?n, gere?ini yapars?n.. Ama futbol dilinde bu ayn? ?ey de?ildir bunu anlatmaya ?al???yorum..

Gelelim Olcay'a.. Ben bile g.t? b.klu bir 3. lig futbolcusuyken bu profosyonellikte hareket edebilirken, Olcay ve t?revleri futbolcular as?rl?k camialarda as?rl?k kul?plerde Milyon Eurolar kazanarak bu formay? giyiyorlar.. Gel ?imdi sen k?yaslamas?n? yap.. Bu adam?n d??ardan kendisine s?ven birka? y?z ki?iye d?n?p "susun amq" deme hakk? ve hareketi var m?d?r ? Ha gel bakal?m bir ?rneklerine neler ya?anm??..

Volkan ?en.. Trabzon'da t?m trib?n ana-avrat s?vd?.. ?stelik ka? ma?t?r ?zerine gidiyorlard? adam?n.. Adam a?laya a?laya oyunun ortas?ndan amat?r bir ?ekilde ??kt?.. Ne oldu ? Kadro d???.. Ve bir s?re sonra s?z?mona affedildi ve bu olay onun tak?mdan g?nderili? s?recini en az 2 kat h?zland?rd?..

Volkan Demirel.. ?stelik Milli Ma?ta.. Arkas?ndan adamlar "Milli Tak?m Oyuncusu" demeden s?vd?ler.. Adam daha ma?a ??kmadan sahay? terketti.. Ne oldu ? S?resiz Milli Tak?m yasa??.. (Affedilirse Fatih Terim'in karaktersizli?idir)

?u an akl?ma gelmeyen daha bir s?r? ?rnek vard?r bu ?ekilde.. ?imdi bu adamlar sahay? terketmekte haks?z m?yd? ? Ana avrat k?f?r yemekte hakl? m?yd?lar ? De?illerdi.. Ama i?te haks?z duruma d??t?ler.. Neden ? Sen koca camialarda, kurumlarda profosyonel olarak hizmet ediyorsan profosyonellik gere?i ana-avrat k?f?r de etseler bu ?ekilde davranmaya hakk?n yoktur..

Ha Olcay'?n ?ok mu zoruna gitti ? Alakas? bile yok.. Az ?nce de a??klad?m, daha uzatarak s?kmayay?m, bu levelda prof. oyuncular k?f?r m?f?r onlar?n sa? kula??ndan girer, solundan ??kar..
      Onun derdi, ?u an Adana Demirspor'da g?rev yapan ve Antalyaspor'dan kovulan Samet Aybabaya, yani manevi babas?na, 2-3 ma?t?r taraftar y?kleniyordu, o da akl?nca gol att?ktan sonra Kapal?'ya gidip "Sussss" ?ekince bizi g.t etmi? oldu..

?imdi gelip de burada baz? arkada?lar Olcay'?n k.??n? y?kamaya ?al???yor, komik duruma d???yorlar.. Orada neyin ne oldu?unu g?recek ya?ta ve olgunluktay?z ?ok ??k?r.. Sergen'e gelince orta parma??n? sak?z gibi ?i?neyen arkada?lar konu Olcay olunca enteresanla??yorlar..

Daha ?nce de yazd?m yine yazay?m.. Olcay, oynad??? futbolla benim g?z?mde bu tak?m i?in maksimumunu canla ba?la veren, ald??? paran?n hakk?n? veren, gerek istikrar gerekse skor anlam?nda direk tabelaya etki etmi? oyunculardan biridir.. Ald??? para helal olsun.. Ama benim g?z?mde 50 gol 50 asist yapsa da o g?n itibariyle adaml??? bitmi?tir..

Ha ne zaman ki ??kar, delikanl? gibi-ya anama birka? y?z ki?i k?frtetti de ondan ben de bu hareketi yapt?m, ?z?r dilerim- diye k?v?rmadan,

Delikanl? gibi ??k?p "taraftar o haftalarda babama ?ok y?kleniyordu.. Ben de bir cahillik edip, o hareketi yapt?m.. T?m Be?ikta? taraftar?ndan ?z?r diliyorum." dedi?i an ben ba?r?ma basar?m bir taraftar olarak..

?yle olay?n hemen akabinde geri vites yap?p da "?z?r dilerim" demek neye benziyor biliyor musun ? Bir kahvehaneye girip "topunuzun amq gazetesi" deyip "ya ben ?yle demek istemedim, kusura bakmay?n" demeye benziyor.. Ne kadar samimi sen karar ver art?k karde?im..

Son olarak bir arkada? ba?ka bir yerden dem vurmaya ?al??m?? ama hemen 88. defa s?yleyelim:

"O'nun yerine de?il Olcay, kim gelirse gelsin b?yle olacakt?, dertleri Olcay de?il" demi?.. Arkada??n zihniyetini bildi?im i?in fazla yorum yapmayaca??m ama sadece ?unu s?yleyeyim..

Evet Quaresma bir duru?tu.. ?erefsizce, adice g?nderildi.. Ama de?il Quaresma, babam olsa da benim i?in bir adam BE??KTA?'tan b?y?k de?ildir.. O y?zden Quaresma, Fikret Orman, Adal?, Olcay, Ali Veli adamc?l??? yapmak yerine daha oturakl? zihniyetlerle gelin tart??al?m.. ??i g?c? b?rak?p hi? esamesi bile yokken QUARESMA deyip ?omakl?yorsunuz.. Sonra millet tepki koyunca da; "G?rd?n?z m? ? Bunlar?n dertleri Quaresma" diyorsunuz.. Allah ak?l fikir versin ne diyeyim..

Bilal karde?im.. Uzun yazd?k.. Kusura bakma.. Umar?m az-?ok anlatabilmi?izdir derdimizi.. Buras? BE??KTA?
      A?abeyci?im ben de kendi ad?ma te?ekk?r ederim yorumun i?in.
      Ayr?ca ne kusuru, keyifle okudum,yine okurum.
      Derdini anl?yorum, ne a??dan ve kimlere hitaben s?yledi?ini de anl?yorum. Fakat anla?amad???m?z demeyeyim ama fikir ayr?l???na d??t???m?z bir iki husus var.

Bu arada forum ve forum ahlak? ?zerine ortak fikirdeyiz ve kat?l?yorum tamamen, ?zerine ben de bir ?eyler s?yleyip laf kalabal??? yapmak istemiyorum.
      Konu?malar uzun olacak besbelli

Sen olay? profesyonellik a??s?ndan yorumlayarak, o k?fr?n ?nemsizli?inden ya da ger?ek hayattaki ?neminden uzak bir seviyede oldu?unu, futbolcunun da buna g?re de?erlendirmesi gerekti?ini s?yl?yorsun.
      Fakat ben bu olaya kat?lm?yorum. Yani hele ki bizim gibi bir taraftar grubu bu profesyonelli?i nas?l bekler hi? anlayam?yorum.
      Asl?nda burada birbirimize izah etmemiz gereken bir durumdan ziyade, iki farkl? fikre sahibiz.
      Ben b?yle bir profesyonelli?i kesinlikle desteklemiyor ve kabul etmiyorum. Sen de tam tersini savunuyorsun.
      Daha ?nceki Olcay tart??malar?m?zda daha kat? ve daha keskindin ve bu keskinlik Olcay'?n oyununa haks?zl?k yapman? sa?l?yordu fakat bu anlamda bu kez farkl? bir bak?? a??s? g?rd?m ve bu beni memnun etti.
      Bana g?re Olcay adamd?r, her ?artta ve her hal?karda fakat sana g?re de?ildir. Senin kendince kabul etti?in baz? fikirler var ve bu y?zden sana " ??yle ??yle de?il a?abey, b?yle b?yle " demek hem yersiz hem de yak???ks?z olur.
      ??nk? hepimiz kendince bir fikir belirleyip bunu savunabilecek ya?tay?z. Hele ki benim sana b?yle bir ?ey sunmam apayr? bir yersizlik olur.

Senden tek ricam, profesyonellik kavramlar? ?zerinden daha farkl? bakal?m.
      Yani ben profesyonellikten istikrar abidesi olmay? anl?yorum mesela. Yersiz kart g?rmemekten ve d?zg?n a??klamalar yapmakta buluyorum bu arad???m?z ?eyi.
      ?nsani bir olay olan k?f?r olay?n? bu kategoriye koyam?yorum. Bu konuda kabu?umu k?rmam gerekirse de, en az?ndan ana avrat s?vme olay?n? bu olaya katm?yorum.
      Bu durum daha ?ok insani bir olay. Profesyonellik dedi?in ?ey para kar??l??? olan bir ?eydir ve anaya avrada s?vmenin hi? bir maddi kar??l???-hak edi?i olamaz bana g?re.
      Yineliyorum, bu s?ylediklerim ilk mesaj?mda kal?nla?t?rd???m k?s?m ile ilgili.
      Olcay konusunda o g?n anas?na k?fredildi?i i?in mi yoksa manevi babas? Samet Aybaba i?in mi o hareketi yapt? bilmiyorum. E?er ki k?fredildi?i i?in yapt?ysa de?il affedilmemek, ?z?r bile dilemesine gerek yoktu.
      Sebebini a??klay?p konuyu kapatabilirdi.
      Samet Aybaba i?in b?yle bir hareketi yapm?? olmas? ise apayr? bir mevzudur ve bana g?re ?z?r gerektirir.
      Fakat senin Olcay'a kar?? olan bu kat?-keskin tutumunun hi? bir a??klamas? yok "bence".
      ??nk? bu adam cinayet i?lemedi, yani bana g?re bu tutumunun bir izah? yok.
      Hele hele profesyonellik ad? alt?nda Olcay'?n bunu duymamas?n? ve es ge?mesini beklemek bana ters geliyor.

Neden biliyor musun?
      ??nk? ben Olcay'?n bo? trib?nlere ko?mas?n?, kartal sevinci yapmas?n?, rakip taraftara kar?? d???nceli davranmas?n?, fener trib?n?ne armay? g?stermesini istiyorum.
      Olcay'? bu sebeplerden de seviyorum. Ve e?er ben bunlardan memnunsam, bir yandan da k?fr? duymayacak kadar profesyonel olmas?n? bekleyemem.
      Sen bu olaya nas?l bak?yorsun bilmiyorum ama benim fikrim bu konuda budur.

Quaresma olay?na gelirsek

Baz? zamanlar bu bahsetti?in, ?ikayet?isi oldu?un durumun kullan?ld???n? ve yanl?? yap?ld???n? d???nsem de, hi? kusura bakma ama bu insanlar yani sana g?re ?omak sokan adamlar da durup dururken yapm?yor bunu a?abey.
      Olcay'? k?t?leyen adamlara bak?yorsun, ba?ka bir ba?l?kta Quaresma hasretinden dem vuruyor.
      Bir insan hem Quaresma'y? ?zleyip hem de Olcay'? ele?tiremez mi? Evet ele?tirebilir.
      Bundan yana problem yok fakat bazen ortada d?nen o kadar keskin ve kat? yorumlar var ki, insan ister istemez bilebiliyor sebebini.
      Quaresma'dan dolay? Olcay'a kin g?den insan say?s? sand???ndan daha fazlad?r, bundan emin olabilirsin.

Quaresma birden fazla kere kas?tla bir ?ekilde adama girip k?rm?z? g?rd???nde armay? ?p?yor ve has Be?ikta?l? oluyor. Burada duygusall?k devreye girip profesyonelli?i alt edebiliyor.
      Fakat Olcay kendine zarar bir olay ya?ad???nda profesyonellik fikri devreye giriyor.
      Ben senin profesyonellik kavram?n?n alg?da se?icilik yapt???n? d???n?yorum a?abey.
      Olcay'? profesyonel olmamakla itham edip " 50 gol 50 asist yapsa da benim g?z?mde adam de?ildir " diyorsan, bu fikre g?re Quaresma daha da a?a?? bir kademeye ge?er.

Yani a?abey, bu i?te bir tezatl?k var.
      De?il k?f?r, Samet Aybaba i?in trib?ne sus i?areti yapmas?, derbi ?ncesi ya da ?nemli bir deplasmanda kas?tl? bir ?ekilde dalarak k?rm?z? g?rmesinden daha ?nemli ve daha fazla zararl? oluyor yani kul?be?
      Biri ??k?yor ?z?r diliyor, di?eri gidiyor armay? ?p?yor.
      Sen gidip armay? ?pene destek, di?erine k?stek oluyorsun.
      Sonra da k?f?r konusunda profesyonellik ?zerinden dem vuruyorsun.
      Anlayamad?m Yemliha a?abeyci?im, ger?ekten anlayamad?m.

Yorum Yap

Ben de hayal kurarken futbolu Be?ikta?'ta b?rak?yorum. Vizyonsuz mu diyonuz bana ?
        Olcay ?u form d??mesi i?ine bi ?are bulsun. Her sene 10 15 ma? kayboluyor. Onun d???nda kaymak gibi adam.
        Ben seviyorum b?yle tak?m? sahiplenen ate?leyen adamlar?. Vars?n yetene?i s?n?rl? olsun bi ka? adam?m?z?n da. (Ama bir ka? )

Yorum Yap

Onemli olan Besiktasin selameti oldugunda yoneticiler futbolcular teferruattir. Bugun Olcaylar yarin Ahmetler devamli kalan Besiktas'tir. Olcay geldiginden beri Besiktas icin kendini parcalayan bir arkadas insallah futbol oynamaya devam eder Besiktas'a da her zaman faydali isler yapar. Ama zamani geldiginde digerleri gibi olacaktir.

Yorum Yap

Olcay benim icin mevkisi itibariyle "en iyisi gelene kadar en iyimizdir."

Yorum Yap

Ben ne zaman kurtuluruz diye beklerken adam futbolu Be?ikta? da b?rakaca??n? a??kl?yor .

Yorum Yap

Aslı Mehmet.Y?ld?r?m tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Ben ne zaman kurtuluruz diye beklerken adam futbolu Be?ikta? da b?rakaca??n? a??kl?yor .
                Abi ?uray? ba?tan sona okudum. ?kide bir ayn? ?eyi yaz?p durmu?sun. Adam Be?ikta?'ta futbolu b?rakaca??m demiyor.

"Be?ikta? gibi bir camiada oynamak kolay de?il. Futbolcular gelip gidebilir her an. Performans? k?t? olan gider bunun bilincindeyim. Hedefim Be?ikta??ta futbolu b?rakmak.?

Kul?pte kalmak i?in iyi performans gerekti?ini ve sevdi?i kul?pte profesyonel kariyerini bitirmeyi "hedefledi?ini" s?ylemi?. Ben yata yata burada futbolu b?rak?r?m dememi?.

Bu adam ne yapt? ki bu kadar insafs?z oluyorsunuz anlam?yorum.

Yorum Yap

Yok karde?im insafs?zl?k de?il, fazla oldu?umun da fark?nday?m bu konuda. Ama ger?ekten bu adama tenezz?l edemiyorum . ?ok fazla yeteneksiz g?z?mde . Her ma? izlerken yapt??? hatalar olsun,oyunda kaybolmas? olsun beni olduk?a sinir ediyor. S?k?nt?dan verem olucam bu adam Y?z?nden. Biran ?nce gitsin istiyorum ... Tabi benim gitsin dememle olmuyor bilmiyorum ... Yorumlar?m kimseyi rahats?z etmesin ben bu Adam? BE??KTA?IMIN 10 numaras? olarak g?rm?yorum o kadar .

Yorum Yap

Olcay futbolcu olarak iyidir k?t?d?r bu g?receli bir kavram ama ki?ilik olarak ger?ekten iyi bir insan. Bu sene Olcay'la tan??ma f?rsat? buldum, ger?ekten ?ok m?tevazi ve d?zg?n bir insan. Ayn? zamanda tak?ma da ?ok ba?l?. Be?enirsiniz be?enmezsiniz ama tak?m? b?yle sahiplenen oyunculara ihtiya? var tak?m i?inde..

Yorum Yap

Hi? bir zaman ?s?namayaca??m ?u adama.
                      Adam? her g?rd???m de yapt??? o i?aret geliyor akl?ma.

Yorum Yap

olcay helal olsun sana karde?im ald?g?n d???k ?crete ve makul f?yata sen? get?renlere tesekkurler, haks?zl?k yapt?k sana .

fernandes 112 mac 20 gol 41 asist
                        olcay 102 mac 25 gol 23 asist .

fernandesi g?klere c?kard?k senede senden 3 kat fazla al?yordu ,san?r?m yen? yabanc? kural?na iyi bir ders ver?yorsun .
                        b?yle yerl? kal?tel? oyuncular bulmak laz?m !
                        ??mar?klar out profosyeneller in !

Yorum Yap

Surekli soylerim, cok rahat ve kritik pozisyonlara girdiginden, Olcay'in kaciracagi ve ya atacagi goller bizi sampiyon yapar ya da yapamaz.
                          Her sene 18-20 gol ve bir o kadar da asist yapmasi gerek, aksi takdirde eli belinde gezen, bekini takip etmeyen, calim atamayan bir 10 numara olmaz. Kalitesi arttirilicak olan kadromuzda rotasyon oyuncusu olabilir ama cogu zaman katlanilmaz oluyor. Hirsina ve ruhuna sozum yok.

Yorum Yap

Bekini mi takip etmeyen ?

Neyse.

Devam ko?um gollere de asistlere de.

Yorum Yap

Ba?ta hi? sevememi?tim seni ama ?imdi baya?? baya?? favori adam?m oldun gabasakal.
                              Senden bir ?ey daha istiyorum. Kavga ??kt?m? Veliyi yaln?z b?rakmay?n. Topla Motta'y?, Dembabu?u, Ersan? g?sterin kendinizi. Bu g?revi sana veriyorum.

Yorum Yap

kesin gol? var dedim ak?am beni yan?ltmad?.. sahada hi? g?r?nmezken tam sana k?zacakken ??k?p at?yon ya gol? art?k susuyom ben

m?thi? sa? aya??nnan ?akt?n helalll

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X