Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Sercan Mert Pulurlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    oynadigi s?re i?inde gene olumlu ?eyler yapti, fakat yanindakilerin formsuz ve tutuk olmasi onuda etkisiz g?sterdi. 44.dk disinda defansif g?revinde kusursuz sayilirdi, onun di?inda futbol zekasi ve pozitifli?i her zamanki gibi ?st seviyede idi. seni sevmeyenler ve futbolu az takip edenler bunu g?rmuyor malesef.. aferim olcay kendini bozmadan bu oyununa devam et dostum.......

General Mobile 4G cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
    ?roniyse ?ok ba?ar?l? yoksa babam?n o?lu olsa bunlar? yazmam.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

18 de g?rmeyece?im g?nler gelecek in?allah..

Yorum Yap

Aslı Mert Erdin? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        18 de g?rmeyece?im g?nler gelecek in?allah..
        Anadolu tak?m?na transfer etti?imiz gunler de.

Yorum Yap

Senin d?nemin bitti Ko?ero

Yorum Yap

Olcay'?m seni severim bilirsin.D?n seni izlerken g?rd?m ki ma?a kendini hi? haz?rlamam??s?n.?nan?lmaz sinirliydin ve ma?tan kopmu?tun.Brumay? kovalayaca??n? d???nerek senin oynaman? istemi?tim ama defansa yard?mada gelmedin.Bir s?k?nt?n var ama in?allah ??zersin.Kafan? toparlayana kadar yedekte beklemen hatta 18'de olmaman laz?m.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
            En son düzenleyen Halil Ozyildirim; 25-09-2016, 16:31.

Yorum Yap

Olcay ilk yar? geriye ka? kere yard?ma geldi de g?revini yapm?? say?l?yor
              Onu ge?tim bir pozisyonda ?izgi ?zerinde y?z? bizim kaleye do?ru d?n?k ve en az 2 net pas opsiyonu varken geri d?n?p ?al?ma gitmeyi denedi. Kapt?rd? ve pozisyon yedik. Zaten az olan ve tamam? kanat bindirmelerinden gelen pozisyonlar?n hi?birisinin i?inde de yoktu. Pas oyununa d?neceksek eyvallah; ama bu sistemde ger?ekten yeri yok..

Yorum Yap

K?t?yken hoca neden kesmiyor, oynamas?n biraz. Ge?en sene katk? veriyordu da bu sene ?ok k?t?.

Yorum Yap

Allah belem?z? senle vermi? .. affetsin bizi... kurtars?n bizi senden.

Yorum Yap

Yaz?k. Senin arkanda yedek bekleyenlerin yerinde olsam , bug?n bavulumu toplar giderdim. Allah ?arps?n yaz?k. Senin ?u formay? giyiyor olman yaz?k iken bir de 10 numara ve her ma? ilk 11 ba?l?yorsun.

Allah ?arps?n ?ok yaz?k.

Yorum Yap

?lerde 2 pas atama, topu kapt?r.. D?n kapt?rd???n topu almak i?in bask? yap al yada alama... Sonra Olcay ?ok ko?uyor defansif ?zellikleri ?ok iyi yeaa..

Yorum Yap

H?cum oyuncusu olarak h?cumda y?llard?r hi?bir ?ey yapmay?p; defansif y?n?n iyi diye nas?l bir alg? yaratt?ysan hala k?r?lam?yor bu alg?.
                        Abi adam h?cum oyuncusu ?nce yapmas? gerekeni yaps?n, sonra defansa "bile" yard?m ediyor diye ?velim. 10 numara giyen, yan?na pas atamayan, adam ge?emeyen, h?cumda hi?bir yetene?i olmayan kanat oyuncusu mu olur? Allah a?k?na gelmeyin art?k ?u oyuna?

Bir de taraftara ?irin g?z?kmek i?in o hakemlere g?sterdi?i agresif surat? var ya, o da hi? inand?r?c? de?il. Ben ?ok yapmac?k buluyorum kendisinin tav?rlar?n?

Yorum Yap

Q7 ile beraber dinlenme vakti.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Ahmet.Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            K?t?yken hoca neden kesmiyor, oynamas?n biraz. Ge?en sene katk? veriyordu da bu sene ?ok k?t?.
                            Belki sanane diyeceksin eyw . ?z?r dilerim senden ama Allah a?k?na ?u profilini de?i? g?r?nce nefretim art?yor ..

Yorum Yap

bal?k ba?tan kokmu? tak?mda y?netimde bir tane sunun elinden ?aklaban m?s?n futbolcu ver su 10 numarayi git neyi dogru yapiyorsan onu yap sahada diyen yok, ne defansa yardim etti, ne hucum yapti zaten kanat oyuncusu degil maca kavga etmeye cikmis sahada herkese saldirdi, sen topunu oynayacaksin gsliler sinirden c?ld?racak, sen neden kendi sahanda adamlara saldiriyorsun? Fakat soyle soyle duvara soyle bu adam?n bos kaleye gol atmak disinda bir meziyeti zaten hic olmadi, Gomez gibi oyuncu alan acacak stoperleri kendine cekecek bu arkadasta beles kovalayacak. bu sene Cenk'in kendine hayr? yok ki buna olsun. Bir de tiki taka komedisi var yahu yanindaki adama pas atamayan adam ne tiki ne takas?, altyapidan cocuga her mac 11 garantisi ver onunda sezonda 3-5 tiki takasini gorursun yani futbol basit oyun ayak ici pas verecen arkadasina neticede atla deve degil

Yorum Yap

Aslı Bilal.Acar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Ahmet.Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Belki sanane diyeceksin eyw . ?z?r dilerim senden ama Allah a?k?na ?u profilini de?i? g?r?nce nefretim art?yor ..
                                bende ??yle bi?ey var bu adam?n be?ikta?? ?ok sevdi?ini biliyorum, y?rekten oynad???n? biliyorum, sene ba??m? forumda adama lin? ba?lat?ld? o y?zden resmini koydum. ?u sistemde oynuyam?yor adam. yedek olmas? daha iyi.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X