Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Erdi K?pr?l?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    K?yba?? ve olcay?n gitti?i kadronun ?ampiyon olmamas? i?in art?k hi? bir sebep kalmad?.Git gide dahada kuvvetli dahada kaliteli kadroya sahip oluyoruz.Eme?i ge?en herkese te?ekk?rler.Yolu a??k olsun.
    Bir de Necip ve Tolga gitseydi.

Yorum Yap

Seni ?ok sevmiyordum Olcay ama tak?m?n ger?ekten bir par?as?yd?n. Fedaysa feda, cefaysa cefa hepsi fazlas?yla vard?. Yat?p para kazanaca??na oynamay? tercih ettin giderek. Umar?m Ts in?n?' ye geldi?inde gol? senin aya??ndan bulur biz de trib?nce alk??lar?z seni.(Sonu? bizim yenece?imiz ?eklinde olmak kayd?yla)

Yorum Yap

hayirli olsun cok sevindim. Bizden uzak Allah'a yakin beles gollerini trabzon'da izlerken hafif bir tebessum olusacak artik yuzumde yolun acik olsun bye

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Olcay unutulmayacaks?n. M?cadelene eme?ine sa?l?k
          her?ey i?in te?ekk?rler yolun a??k olsun

Yorum Yap

Bize gol atarsa sevinmeyece?ine eminim.. Yolun a??k olsun Be?ikta?l?..

Yorum Yap

gidece?ini bilseydik son bir ??l? ?ektirirdik kartal y?rekli insan Yolun a??k olsun...?yi hat?rlanacaks?n

S?t?m? ?alan?n ine?ini keserim..

Yorum Yap

Adam?n Dibisin. Seni seviyorum mutlu olman? ba?ar?l? olman? istiyorum. Be?ikta? sevginden ??phem yok. Verdi?in mutluluklar i?in te?ekk?r ederim. Be?ikta??n sembol? olmay? ba?ard?n. Ama Be?ikta?ta oynayacak yetene?in kan?mca hi? bir zaman olmad?. Yolun a??k olsun komik insan.

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Yorum Yap

Birde fb ye att???n son dakika gol? efsaneydi. S?rf bunun i?in bile her Bjk li seni sevmeli

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Yorum Yap

Te?ekk?rler Olcay.. bazen k?zsak da, ?o?unlukla performans?n? be?enmesek de bu forman?n de?erini bilerek hizmet etmeye ?al??t?n. Bu sene i?inde forumda bir yorumumda e?er olcay ger?ekten s?yledi?i ve g?r?nd??? kadar iyi bir Be?ikta?l? ise ya performans?n? katlar yapam?yorsa da bo? bo? tak?l?p para kazanmaktansa tak?mdan gider demi?tim.. ger?ekten iyi Be?ikta?l?ym??s?n.. umar?m g?zel paralar kazan?r, g?zel performanslar sergilersin.

Yorum Yap

ya o el kol hareketi yapt???nda gitmeli demi?tim
                      ama ?zerinden okadar iyi zamanlar?m?z ge?tiki ?imdi ba?ka formayla g?rmek ?z?cek beni
                      yolun a??k olsun

Yorum Yap

En sikintili donemde takima katildi. Kapasitesi olcusunde en iyisini yapmaya calisti takimi da sahiplendi . Hazir kontratim var istanbul gibi yerde yatarak para da kazanirimda diyebilirdi ama o yine en dogru olani yapti ve gitti.Yolu acik olsun. Onu fenere attigi son dakika goluyle hatirlyacagim hep.

Yorum Yap

Olcay gitti; fakat bizim ?z?ld???m?z kadar ?zg?n g?r?nm?yor.

Yorum Yap

?lk geldi?i zamanlar ?ok faydas? oldu, daha ?ok d?z oyuncularla ?ok ko?an-basit oynayan bir tak?md?k ve uyum sa?l?yordu. Yeni kadroda art?k yetenekli oyuncular aras?nda s?r?tmaya ba?lam??t?. Hatta Beck, Necip, Tolga. ?mer de ayn? grupta.
                            Gitti?ine ?z?lmedim, art?k Trabzon'un ihtiyac? var tak?m ruhuna, Olcay da katk? sa?layacakt?r bizde en iyi yapt??? ?eydi.
                            Umar?m ba?ar?l? olur.

Yorum Yap

Her ?ey zaman?nda g?zel zaman?nda geldin zaman?nda gidiyorsun. Gelecek hayat?nda ba?ar?lar. Seni hep iyi hat?rlayaca??m

Yorum Yap

g?le g?le 'kurtadam'

gitmen iki taraf i?in de iyi oldu ama zengin kalk??? gibi oldu, biz seni beklemedik sen de gelmedin.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X