Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA 2018-2019 ?ampiyonlar Ligi Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Adam ne guzel gol att? ya.tak d?ye koseye sak?n b? sek?lde b?rakt?.oguzhan vs b?r? olayd?.kes?n o poz?syonda pas ver?r yada onundek? adama capt?r?rd? topu
    Bizde zaten kanattan ?yle ceza sahas? d???na do?ru, yerden pas gitmez ve b?yle bir pozisyon geli?mezdi.Top kanada geldi?inde,hatta gelmedi?inde bile ceza sahas?na direkt orta kesliyor bizde

Yorum Yap

Adamlar?n pas organizasyonunda bir tema var bo? bo? pasla?m?yorlar.
      Bo?a ka?an, doluya ka?an hep bir plan?n par?as?.

Yorum Yap

Bizim gruba laf atanlar?n ?u grupta d??t??? acizli?e bak.

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Mahmut Zabit Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Uth iyi top?u dicektim ki adam zaten 23 milyonmu?
          Bir forza klasi?i; Uth sakatlan?p oyundan ??kt?
          O?uzhan ve tolgay+ 22 milyon verelim sulh i?inde ??z?ls?n bu i? 👍🏻

Yorum Yap

?ampiyonlar ligi ma?lar?n? izlerken tek ?z?nt?m millette ne forvetler var ya loserbah?e nin ?ampiyonlar ligi hasreti gibi forvet hasreti ?ekiyorum

Yorum Yap

Aslı Kaz?m Onur Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              ?ampiyonlar ligi ma?lar?n? izlerken tek ?z?nt?m millette ne forvetler var ya loserbah?e nin ?ampiyonlar ligi hasreti gibi forvet hasreti ?ekiyorum
              Ba, Gomez, Aboubakar, Cenk ?okta ?anss?z de?iliz hepsini izledik i?te son y?llarda. Cenk gideli hasretiz i?te. Ocakta 1 y?l olacak.

Yorum Yap

^^

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

3 ma?t?r gol atam?yor kekolar, bu ma? isabetli ?utlar? dahi yok hen?z. Ke?ke bir sonraki ma? Rusya'da yenilseler de son ma?a 4. olmamak i?in ??ksalar

Yorum Yap

Aslı Levent.Sahin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    ?u yabanc?lar?n trib?nlerede hayran?m bizdeki gibi bo? bo? ba??rm?yorlar aksine gerekti?i yerde m?kemmel efektler var..goller olsun anonslar olsun ?ok zevkli...bizde ba??r ?a??r davul zurna ba?ka bir?ey yok
                    Birde yenilirken ??l? falan ?ekiyorlar adamlardan ben utand?m evde otururken.

Yorum Yap

Aslı Cem Mert Ayd?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Ak?n Ek?i tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Bu ndiaye ve rodrigues bizim maca kadar ceza alir kesin. Birde Belhanda bi sekilde oynayamazsa bize karsi biz bunlari delik desik ederiz. Bizim oynadigimiz les futbola guvenmiyorum ama bu ucu acik ara en onemli topculari
                      Abi yapmay?n g?Z?n?z? seveyim kimi delik de?ik ettik biz derbi i?in b?yle diyorsunuz
                      Valla ge?en sene i?erde fenere de gs ye de 3 att?k ?stelik ikisini de ezdik oyun olarak. ?kisi de bu y?l daha k?t? birde. Ama bizde daha k?t?y?z.

Yorum Yap

Aslı Hamit Bektas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Ba, Gomez, Aboubakar, Cenk ?okta ?anss?z de?iliz hepsini izledik i?te son y?llarda. Cenk gideli hasretiz i?te. Ocakta 1 y?l olacak.
                        ba gomez aboubakar cenk ten love larin e d??mek a??r oldu

Yorum Yap

G?ld?k e?lendik persembe de bizim ruhsuzlar? izleyecegiz maalesef 😕 ayr?ca bunlarda ki bal bizde yok bize at?lan her sut gol oluyor anas?n? satay?m

Yorum Yap

Aslı Cem Mert Ayd?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Ak?n Ek?i tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Bu ndiaye ve rodrigues bizim maca kadar ceza alir kesin. Birde Belhanda bi sekilde oynayamazsa bize karsi biz bunlari delik desik ederiz. Bizim oynadigimiz les futbola guvenmiyorum ama bu ucu acik ara en onemli topculari
                            Abi yapmay?n g?Z?n?z? seveyim kimi delik de?ik ettik biz derbi i?in b?yle diyorsunuz
                            Daha ge?en sene iki renkli karde?i de delik de?ik ettik. Hele k?rm?z? olan? tarihinde ?yle ezilmemi?tir.

Yorum Yap

Ba ve Gomez ya?l?, gitmelerini anlar?m da, ya cenki tutmal?ydik ya abuyu almal?yd?k. Her sene first class birini alamayaca??miz apa??k ortadaydi. Tamamen y?netimsel hata. G?ven Love Larin Pektemek hangisi giderse gitsin kimse ?z?lmez. Mesela Negredo da tutmad?.

Yorum Yap

Ba ve Gomez ya?l?, gitmelerini anlar?m da, ya cenki tutmal?ydik ya abuyu almal?yd?k. Her sene first class birini alamayaca??miz apa??k ortadaydi. Tamamen y?netimsel hata. G?ven Love Larin Pektemek hangisi giderse gitsin kimse ?z?lmez. Mesela Negredo da tutmad?.
                                Genk teki samatta y? ?ok begend?m ke?ke alsak o adam?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X