Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA 2018-2019 ?ampiyonlar Ligi Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Huseyin Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bakin elestirelim edelim ama fatih terim ne yapti.

Ilk haftalar kotu oynayan gomis , feghouli yerine sinan?i onyekuru yu eren i oynatti basarili oldu.
    Macion gibi bi cop varken elinde ts macinda rezil olunca ustune stopersiz takim da aglamadi sizlamadi ahmet calik denedi olmadi serdar-donk yapti.
    Peki bizde biseler kotu giderken senol hoca ne yapti ?
    Hoca iyi oynayan adamlarida kusturdu.
    Catir catir oynayan herseyden ote gecen seneyi asmis istekli olan lens yine bitiklerde.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Lens'i sol kanatta harcad?. Malatya ma??nda Lens bir ara sa? kanada ge?ince etkili oldu biraz ama solda Quaresma etkili olamad? ve sonra tekrar Lens sola ge?ti ihale ona kald?. Sol kanatta oynayam?yor adam neden zorluyor hoca anlams?z

Yorum Yap

Abdurrahim yar?n gene cumhurba?kan?na ??k?cakm?? ?u pis yalaka heriften nefret ediyorum. ?enol hocam be g?ld?rme ?unlar?n y?z?n? bu sene allah kitap a?k?na..

Yorum Yap

Kas?nt? herif tam ball? ya. ?ster kabul edin ister etmeyin, sahalar?nda oynad?klar? b?t?n ma?larda ?ans yanlar?ndayd?. Bug?n 1-0 ?ndeyken bir gol yeseler ?ok farkl? ?eyler olurdu. Hi? geriye d???p oyunu ?evirmek i?in u?ra?mad?lar. ?ne ge?ip h?zl? kanat oyuncular?n?n ekme?ini yiyorlar. Yoksa ne do?ru d?zg?n savunma yapabiliyorlar ne de do?ru d?zg?n h?cum planlar? var. Bakal?m papaz ne zamana kadar pilav yiyecek.

Yorum Yap

Ilk haftalar kotu oynayan gomis , feghouli yerine sinan?i onyekuru yu eren i oynatti basarili oldu.
          Macion gibi bi cop varken elinde ts macinda rezil olunca ustune stopersiz takim da aglamadi sizlamadi ahmet calik denedi olmadi serdar-donk yapti.
          Catir catir oynayan herseyden ote gecen seneyi asmis istekli olan lens yine bitiklerde.

senol hoca kotu oynayan tek bir oyuncuyu degistirmedi, pardon degistirdi,ilk haftalarda iyi oynayan lensi kesti takimdan. galatasarayinda onemli eksikleri var, forvet yok, stoper yok, ama teknikdirektorleri hep bir arayis deneme icersinde, bizde deneme yok ,arayis yok, cunku hoca gercekten oynan oyunu begeniyor, ilk seneki oyunu begenmiyordu, sanirim oyuncular onceki yillarda oturmus aliskanlikla ayaga hizli pas oyunu oynuyorlardi, hoca da sevmiyordu bu oyunu ve iki senede degistirdi oyuncularin aliskanliklarini, istedigi sistemi oturttu. simdi cok memnun,hocaya gore puan kayiplri sanssizlik, yoksa mukemmel oynuyoruz..

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Lens'i sol kanatta harcad?. Malatya ma??nda Lens bir ara sa? kanada ge?ince etkili oldu biraz ama solda Quaresma etkili olamad? ve sonra tekrar Lens sola ge?ti ihale ona kald?. Sol kanatta oynayam?yor adam neden zorluyor hoca anlams?z
            Gecen sene de sag kanatta basladigi mac sayilidir ya sol da ya da sonradan girdin su takima bi turlu sokulmadi su adam.
            Hayir kullan ikisinide kullan quaresma da yeri gelince oynasin lens de ama hoca bazi seyleri duzeltmek icin hic ugrasmiyor.
            Forvet yok hos tamam ama bugun eren kadar oynayacak adam da mi yok su takimda ?
            Mustafa pektemek dahi eren kadar oynar atar.
            Mesele oynatmak da.
            Negredo gidicek denildi kaldi oynatildi belli seviyede verim alindi o zaman hoca love i da hazirlayacak kamp donemi sonrasi surekli love diyordu negredo dan onde tutuyordu ne oldu bu kadar denenmeyecek hale geldi.
            Haaa bu umursamazligiyla saha icinde gordugumuz love oynamaz ama o oyuncuyu hazirlamak da hocanin isi. o vaziyette goruyosak oyuncu kadar hoca da oynatamiyodur.
            Bi sene once kadro disi rezil donk ne oldu fatih terimle oynadi ?
            Sirf oyuncu mu hoca da mi etkili ?
            Ya rodrigues )
            Adam i paok da oynatan getiren hoca doneminde nerden bulduk deniyordu fatih terimle adam ucusa gecti.

Yorum Yap

Aslı Mert Yildiz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Abdurrahim yar?n gene cumhurba?kan?na ??k?cakm?? ?u pis yalaka heriften nefret ediyorum. ?enol hocam be g?ld?rme ?unlar?n y?z?n? bu sene allah kitap a?k?na..
              Bunlar kadar y?zs?z ??karc? bir kl?p daha g?rmedim
              Zaten adrurrahim ile Fatih terim bir araya geldi?inde gs bir ?ekilde ?ampiyon oluyor
              ?lkenin a??klar?n? bulmu?lar oradan y?r?yorlar
              Senelerdir feto'nun deste?ini ald?lar ama hala pi?kin pi?kin ortal?kta dola??yorlar
              E?er bizle fenerin feto ba?lant?s? ??ksayd? klube ?oktan kayyum atanirdi bile

Yorum Yap

?u lokomotif moskovay? avrupa liginde herhangi bir gruba koy ilk ikiye zor girer

Yorum Yap

Aslı ?brahim Cabaro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  i?te eskiden adam fln ge?iodu ?abuktu ?imdi art?k o da yok kendi kendine e?leniyor millet top bekliyor al ver yap yok illa o topla oynayacak sonra kat?r?ncada adama arkadan dalma riski kart potansiyeli
                  7 asisti var 1 tanesi akan oyunda di?erleri duran top... adam her duran topunda ba??na ge?iyor Ljajic fln frikik atamaz ben size s?yleyim
                  kesinlikle ama kesinlikle fener ma??nda ilk 11 ba?lamamal? son 20 dk olabilir
                  benim gibi Q7 hastas? olan bir adam? bile bezdirdi

Yorum Yap

gs nin bizim kadrodan ?st?n oldu?u net b?lgeler kanat verimlili?i
                    orta sahan?n ortas?
                    beklerde kafa kafayay?z bence ama onlar?n bekleri daha dinamik

Yorum Yap

Fatih Terim ne olursa tak?m ?zerinde s?rekli oynamalar yap?yor ama biz maalesef k?t? sistem ve dizili?le oynamaya devam ediyoruz.Ayr?ca adamlar net ?ekilde bizden daha ?evkli ve istekli oynuyorlar.Bizimkilerin futbol oynama i?tah? kalmam??

Yorum Yap

Aslı Ozan Omrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        orta sahan?n ortas?
                        badu , nagatomo , linnes falan hepsi ilk defa cl oynuyor normal degil mi bu i?tah

toplumca hep ayn? seyleri yap?yoruz hemen bir ma?la h?km? veriyoruz

gecen sezon biz gruptan namaglup lider c?kt?k ve ?lke ad?na t?m rekorlar? k?rd?k ,

inan?n benim umurumda bile de?il ne yapacaklar? ki 3 deplasmandan birinde bile kazanamayacaklar herkes gorecek,

biz neden kotuyuz sorunlar?m?z? nas?l a?ar?z bunlara bakmam?z laz?m bunlar bu gruptan c?ksalarda eul cupa kalsalarda ilk turda elenecekler zaten,

biz ne yapacag?z bi bu sezon yar? final,final yapabilsek kimse bunlar?n esamesini bile okumaz,ki alabildikleri kadar puan als?n bu fet?n?n kedicikleri

ligde ilk 2 nin s?rekli cl ye gittigi bir seviyeyi yakalamam?z laz?m,

fark?ndam?s?n?z bilmem ama y?llar sonra art?k rekabet avrupa maclar?nda tart?s?lmaya basland?,

biz ne yapacag?z ben sadece bunu dusunuyorum gruptan nas?lsa c?kar?z ama iyi bir golcu alsak final yapar m?y?z

Yorum Yap

Aslı Kenan Isan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Fato? Lens i falan t?rkiyenin en iyi kanad? haline getirir.
                          ?stese ?enol G?ne?'te getirir,?ok zor olmamas? laz?m.Her ma? 45'te ??karma biraz ?zg?ven ver zaten yapacak adam.Biraz form tutsa hooop kul?beye.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kartal Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            orta sahan?n ortas?
                            badu , nagatomo , linnes falan hepsi ilk defa cl oynuyor normal degil mi bu i?tah

gecen sezon biz gruptan namaglup lider c?kt?k ve ?lke ad?na t?m rekorlar? k?rd?k ,

inan?n benim umurumda bile de?il ne yapacaklar? ki 3 deplasmandan birinde bile kazanamayacaklar herkes gorecek,

biz neden kotuyuz sorunlar?m?z? nas?l a?ar?z bunlara bakmam?z laz?m bunlar bu gruptan c?ksalarda eul cupa kalsalarda ilk turda elenecekler zaten,

biz ne yapacag?z bi bu sezon yar? final,final yapabilsek kimse bunlar?n esamesini bile okumaz,ki alabildikleri kadar puan als?n bu fet?n?n kedicikleri

fark?ndam?s?n?z bilmem ama y?llar sonra art?k rekabet avrupa maclar?nda tart?s?lmaya basland?,

biz ne yapacag?z ben sadece bunu dusunuyorum gruptan nas?lsa c?kar?z ama iyi bir golcu alsak final yapar m?y?z
                            fark?ndaysan ben ne d?nk? ma?tan bahsettim ne ge?en seneki ba?ar?m?zdan
                            ona bakarsak Q7 bize geldi?inde t?m spor toto s?per lig top?ular?n? donunda sallayacak oyuncuydu.. tabi bu 8 sene ?nce o zaman adam ?al?m at?yordu, ?ut ?ekiyordu, gol at?yordu!!! ?imdi neredeyse hi? birisi yok sadece orta kesiyor.

biz ?u ana bakal?m ne bir bireyi ne bir tak?m? bir ma?la yerin dibine sokar?m ne de g?ky?z?ne ??kar?r?m
                            grupta olacaklar? bilemem ama tahminim sana yak?n
                            lakin ?u anki kadroda Gs nin bizden daha iyi oldu?u b?lgeleri yazd?m

teker tekerde bakabiliriz
                            Muslera - Karius daha Kariusu g?rece?iz ama ?u bir ger?ekki adam ka? y?ld?r Gs nin kalesini koruyor ve y?llard?r T?rkiye 'nin en iyi kalecisi

G?n?l - Linnes/Mariano bence G?n?l hepsinden iyi oyuncu ama sakatl?k durumu baya s?k?nt?l? kald? ki Linnesin de bu seneki formu gayet iyi

Caner/Adriano - Nagatomo/?mer ka??t ?zerinde bizimkiler daha iyi ama Nagatomo da adam sanki 5 ci?erli hi? bir zaman 10 ?zerinden 9 ile oynam?yor ama 5 ile de oynam?yor hep 7 si var adam?n ve devaml? gidip geliyor ve ?abuk oyuncu

stoperleri yazm?yorum Vida biraz daha d?zelirse zaten ligin en iyi stoper ikilisi olurlar

Tolgay/Ozzy/Medel - Donk/Fernando/Ndiaye ?ok net ?st?nler bu alanda Atiba eskisi gibi olsa fark kalmaz ama Gs nin bu ??ls? hem h?cumda hem savunmada daha diren?li ve yarat?c?

Babel - Rodrigues oyunculuk konusunda Babel baya iyi oyuncu ama g?n?m?z futbolunda Rodrigues gibi p?rp?r oyuncular daha ?ok tercih ediliyor. ve adam ge?en seneden beri skora acaip derecede etki ediyor.

Quaresma/Lens/T?re - Feghouli Feghouliden ba?ka Sinan oynuyor Emreyi oraya koyuyorlar biz zaten Q7 israr?na devam edersek oyunumuzda hi? bir de?i?iklik olmaz. Lens ise deplasman ve derby ma?lar?nda oynat?lmas? gereken bir oyuncu ??nk? Lens a??k ve geni? alan buldu?unda faydal? olan bir oyuncu . T?re ?ok iyi oyuncu ama g?venemiyorum i?te

Ljajic - Belhanda Ljajic ?ok ?ok iyi bir oyuncu ama bu oyun sisteminde adama su? bulmayal?m bu ?ekilde oynarsak Ljajic niye etkili olam?yor diye y?rt?n?r?z. mesela fenerdeki Diego bence Sosadan ?ok daha iyi oyuncuydu ama o zamanki sistem Sosaya ?ok uygundu oyuncular? de?i?tirseydik fenerdeki Sosa dalga konusu olabilirdi. Diegoda bizde en az Sosa kadar verimli olurdu

forveti de yazmaya gerek yok asl?nda ama mesela Love k?t? bir oyuncu de?il fakat i?te yine sistem devreye giriyor. Larinden ben bi ?ey olaca??n? d???nm?yorum. kiraya verilmeli seneye. di?er faydas?z? yazm?yorum bile

bizim tak?mda ?ok k?kl? de?i?iklikler yapmam?z laz?m tak?m?n ya? ortalamas?n? d???rmemiz laz?m

mesela benim hayalimdeki kadro ?u ?ekilde

---------------------------------------karius-------------------------------------------------------
                            almamy toure(23)(gg)--------pepe--------mangala(27)(vida)-------caner/jordan lukaku(24)
                            ----------------------medel(dorukhan)-------imbula(26)(ozzy)----------------------------------
                            marlos(30)(t?re)---------------------ljajic--------------------------------brahimi(29)/babel----
                            ------------------------------------balotelli(2----------------------------------------------------

?u yazd???m oyuncular?n hepsinin s?zle?mesi bitiyo seneye i?lerinde al?nmas? en zor oyuncu bana kal?rsa Brahimi ve Toure gibi ama money talks diyorum. bu ?artlarda para nas?l konu?acak dersen hakl?s?n ama zaten g?nderece?in adamlarla bi ?ekilde kompanse edersin. ?ampiyon olmak istiyorsan da bu hamleleri yapman laz?m.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kartal Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              orta sahan?n ortas?

fark?ndaysan ben ne d?nk? ma?tan bahsettim ne ge?en seneki ba?ar?m?zdan
                              ona bakarsak Q7 bize geldi?inde t?m spor toto s?per lig top?ular?n? donunda sallayacak oyuncuydu.. tabi bu 8 sene ?nce o zaman adam ?al?m at?yordu, ?ut ?ekiyordu, gol at?yordu!!! ?imdi neredeyse hi? birisi yok sadece orta kesiyor.

biz ?u ana bakal?m ne bir bireyi ne bir tak?m? bir ma?la yerin dibine sokar?m ne de g?ky?z?ne ??kar?r?m
                              grupta olacaklar? bilemem ama tahminim sana yak?n
                              lakin ?u anki kadroda Gs nin bizden daha iyi oldu?u b?lgeleri yazd?m

teker tekerde bakabiliriz
                              Muslera - Karius daha Kariusu g?rece?iz ama ?u bir ger?ekki adam ka? y?ld?r Gs nin kalesini koruyor ve y?llard?r T?rkiye 'nin en iyi kalecisi

G?n?l - Linnes/Mariano bence G?n?l hepsinden iyi oyuncu ama sakatl?k durumu baya s?k?nt?l? kald? ki Linnesin de bu seneki formu gayet iyi

Caner/Adriano - Nagatomo/?mer ka??t ?zerinde bizimkiler daha iyi ama Nagatomo da adam sanki 5 ci?erli hi? bir zaman 10 ?zerinden 9 ile oynam?yor ama 5 ile de oynam?yor hep 7 si var adam?n ve devaml? gidip geliyor ve ?abuk oyuncu

stoperleri yazm?yorum Vida biraz daha d?zelirse zaten ligin en iyi stoper ikilisi olurlar

Tolgay/Ozzy/Medel - Donk/Fernando/Ndiaye ?ok net ?st?nler bu alanda Atiba eskisi gibi olsa fark kalmaz ama Gs nin bu ??ls? hem h?cumda hem savunmada daha diren?li ve yarat?c?

Babel - Rodrigues oyunculuk konusunda Babel baya iyi oyuncu ama g?n?m?z futbolunda Rodrigues gibi p?rp?r oyuncular daha ?ok tercih ediliyor. ve adam ge?en seneden beri skora acaip derecede etki ediyor.

Quaresma/Lens/T?re - Feghouli Feghouliden ba?ka Sinan oynuyor Emreyi oraya koyuyorlar biz zaten Q7 israr?na devam edersek oyunumuzda hi? bir de?i?iklik olmaz. Lens ise deplasman ve derby ma?lar?nda oynat?lmas? gereken bir oyuncu ??nk? Lens a??k ve geni? alan buldu?unda faydal? olan bir oyuncu . T?re ?ok iyi oyuncu ama g?venemiyorum i?te

Ljajic - Belhanda Ljajic ?ok ?ok iyi bir oyuncu ama bu oyun sisteminde adama su? bulmayal?m bu ?ekilde oynarsak Ljajic niye etkili olam?yor diye y?rt?n?r?z. mesela fenerdeki Diego bence Sosadan ?ok daha iyi oyuncuydu ama o zamanki sistem Sosaya ?ok uygundu oyuncular? de?i?tirseydik fenerdeki Sosa dalga konusu olabilirdi. Diegoda bizde en az Sosa kadar verimli olurdu

forveti de yazmaya gerek yok asl?nda ama mesela Love k?t? bir oyuncu de?il fakat i?te yine sistem devreye giriyor. Larinden ben bi ?ey olaca??n? d???nm?yorum. kiraya verilmeli seneye. di?er faydas?z? yazm?yorum bile

bizim tak?mda ?ok k?kl? de?i?iklikler yapmam?z laz?m tak?m?n ya? ortalamas?n? d???rmemiz laz?m

mesela benim hayalimdeki kadro ?u ?ekilde

---------------------------------------karius-------------------------------------------------------
                              almamy toure(23)(gg)--------pepe--------mangala(27)(vida)-------caner/jordan lukaku(24)
                              ----------------------medel(dorukhan)-------imbula(26)(ozzy)----------------------------------
                              marlos(30)(t?re)---------------------ljajic--------------------------------brahimi(29)/babel----
                              ------------------------------------balotelli(2----------------------------------------------------

?u yazd???m oyuncular?n hepsinin s?zle?mesi bitiyo seneye i?lerinde al?nmas? en zor oyuncu bana kal?rsa Brahimi ve Toure gibi ama money talks diyorum. bu ?artlarda para nas?l konu?acak dersen hakl?s?n ama zaten g?nderece?in adamlarla bi ?ekilde kompanse edersin. ?ampiyon olmak istiyorsan da bu hamleleri yapman laz?m.
                              abi ayn? dusunuyoruz zaten ben senden bahsetmedim bir mactan kast?m sen de?ildin genel olarak boyleyiz dedim

Yorum Yap

?s ile bizim fark?m?z kadro kalitesi de?il. Tutku, i?tah, h?rs...

Bunun dolu sebebi var tabi. Sadece hoca da de?il..

Taraftar farki da bariz. Tribunleri bizden daha organize ota boka 3 l? ota boka tribune cagirma yok adamlarda. O sahaya cikan kapismaya cikip kalitesiyle kazaniyor. Biz yenmeye cikip kalitimizle yenip rahatta takiliyoruz

Adamlar cok daha motive her konuda.

Bence fark bu.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X