Sayfa 45/45 İlkİlk ... 3542434445

Konu: UEFA 2018-2019 Şampiyonlar Ligi Sezonu

kim ne derse desin artik gs fb falan ayirmiyorum bizim takimlar cok istikrarsiz. Porto gibi olacaksin gerisi hikaye. Macta son dakika bardaktan bosalircasina yagmur yagiyor abartisiz bu tabiri soyluyorum herif bu vurdu topa o zeminde falsoyla 3 metre disaridan cevirip koseye golu yapti. Bizim tarihimizde boyle kac gol vardir bilmiyorum ben hic izlemedim acikcasi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Kazım Onur Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Hamit Bektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ba gomez aboubakar cenk ten love larin e düşmek ağır oldu
    Ba ve Gomez yaşlı, gitmelerini anlarım da, ya cenki tutmalıydik ya abuyu almalıydık. Her sene first class birini alamayacağımiz apaçık ortadaydi. Tamamen yönetimsel hata. Güven Love Larin Pektemek hangisi giderse gitsin kimse üzülmez. Mesela Negredo da tutmadı.
    Genk teki samatta yı çok begendım keşke alsak o adamı
    Alamayız ki tutar mı oda meçhul. Kim tutar kim tutmaz bunu tahmin etmek gerçekten zor. Ben mesela çok sevinmiştim Karius Ljajic Negredo Aras Love Lens ve Vida transferlerinde.

Şu Bentaleb ne güzel topladı ortasahayı öyle. Yedek duracağına bize vermezler mi acaba

Alıntı İsmail Arı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu Bentaleb ne güzel topladı ortasahayı öyle. Yedek duracağına bize vermezler mi acaba
    Deli oldum o adama. Girdigi gibi her topu geriye yolladi ve arkadaslarinada hep el isaretiyle geriye oyna dedi. Yemisim öyle orta sahayi😁

Alıntı Muammer Çakır Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı İsmail Arı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deli oldum o adama. Girdigi gibi her topu geriye yolladi ve arkadaslarinada hep el isaretiyle geriye oyna dedi. Yemisim öyle orta sahayi
    Onun için girdi oyuna ama kesti resmen gsyi

Alıntı Hamit Bektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ba gomez aboubakar cenk ten love larin e düşmek ağır oldu
    Ba ve Gomez yaşlı, gitmelerini anlarım da, ya cenki tutmalıydik ya abuyu almalıydık. Her sene first class birini alamayacağımiz apaçık ortadaydi. Tamamen yönetimsel hata. Güven Love Larin Pektemek hangisi giderse gitsin kimse üzülmez. Mesela Negredo da tutmadı.
    Genk teki samatta yı çok begendım keşke alsak o adamı
    Negredo geri gelecek deseler ona bile razıyım...

Iki mactir en cok begendigim adami schalke de su sag kanatlari italyan/alman karisimi yasida baya varmis ama al bek e cek saglam adam.
    Bi de savunmalarindaki kara cocuk.
    Kizilyildizin forvetide bugun baya iyidi senol hocalik adam agir biraz ama topu alis vurusu falan cenk i animsatti.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Şalke iki maçta kedinin fareyle oynadığı gibi oynadı vallayi

Az attılar amk çocukları, şu maçın hakkı en az 5-0

Alıntı Halil Umut Eyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Cem Mert Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Akın Ekşi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ndiaye ve rodrigues bizim maca kadar ceza alir kesin. Birde Belhanda bi sekilde oynayamazsa bize karsi biz bunlari delik desik ederiz. Bizim oynadigimiz les futbola guvenmiyorum ama bu ucu acik ara en onemli topculari
    Abi yapmayın göZünüzü seveyim kimi delik deşik ettik biz derbi için böyle diyorsunuz
    Daha geçen sene iki renkli kardeşi de delik deşik ettik. Hele kırmızı olanı tarihinde öyle ezilmemiştir.
    Bu sene oynanan oyundan bahsediyprum o maç için Eze eze Beşiktaş manşeti vardı hala telefonumda duruyor bu sene kaleye gidemiyoruz ve potansiyel hiç gözükmüyor

su bonservisli takiminda oynayan oyunculari yazmayin boşa nerede bonservissiz beles mal var bizim kulubun ilgi alani onlar

Şöyle üst limitlerden bi döşese tff cezaları keşke

Hadi be real bu sefer şerefsizlik yapma.
    At işte 5 tane daha