Konu: Sper Lig 2018-2019 Sezonu Tm Malar

Bu viscayi kac senedir nasil tutuyorlar anlamiyorum. Hadi buyukler alamiyor, avrupadan da mi talibi yok. Bizde oynasa 10 kere teklif gelmisti

Yalnz bugnk sonuca gre haftaya Antalya gs yi yenerse Cumartesi akam liderlik koltuuna oturuyor. Hatta Pazar gn baakehir ve bizim puan kayb yapmamz durumunda haftay lider kapatyor. Bu durumu deerlendireceklerini dnyorum. Tek sknt blent korkmaz faktr tabi

Ekmek kmaz. Blent korkmaz eski takmna sorun karmaz. Vefa bir semt ad deildir.

gs antalyay yenerde tek umutlandrc ksm porto dn olmas bakalm ama milli araya konyay yenerek girersek sper olacak

Antalya bala mala gidiyor gs alr ma ,tabi inallah yanlrm

Alnt Mehmet Evrim Talan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Soner Gokturk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    hakikaten freyi nereden buldu bunlar efsane transfer olur.

RNE-L01 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    Mehmet akyz n isve ubesi
    Arkadalarla cafede ma izledim. Frey bi saa bi sola bo bo koarken iimden ks ks glyordum. fenerli elemann biri artk dayanamad, "a... freyi uan yanmda olsan salarndan tutup s........ seni" demesiyle btm cafe ykld. Aklma geldike glyorum manyak oldu bunlar iyice

Antalyann puan kazanmas bir yana, fark yiyeceklerini dnyorum.

Alnt Huseyin Ozkoc Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Emrah Akkurt Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Eren Gokhan Ak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kasmpaa hocasn gndermi... ilgin geldi bana...
    Kemal zde gibi bir hocay daha sittin sene bulamazlar.

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

Akllanmaz bu Kasmpaa ve benzeri klpler.
    7 haftada 2 galibiyet 5 beraberlik alsalar, 11 puanla ligin namalup teknik direktrn pamuklara saracaklard. imdi 12 puanla kovuyorlar.
    Sonra Matematik gerek hayatta ne iimize yarayacak yeaaa?

Kusura bakmayn azm bozacam, Kasmpaa ynetiminin 4 galibiyetle g. kalkt, Trabzon'a da 2 atnca vizyon ykseltip hocay gnderdiler anladm kadaryla, inallah kme derler.

Konya'da 3' lig 1'i kupa olmak zere oynadmz son 4 mata Konyaspor'a kar 2 malubiyet 2 beraberlik almz, kazanmak lazm bu hafta.

Adem Byk, dn mata Abdullah Avc'nn kendisine vurduunu iddia etmi, ok da sert konumu galiba satam A. Avc kendisine.

3. stanbul Baakehir Fatih Terim Stad'nda oynanan ve 1-1 sonulanan msabakann ardndan AA muhabirini aklamada bulunan Adem, "Abdullah Avc'nn bana bir mdahalesi oldu. Syleyecek ok fazla bir ey yok. Kendisine yaktramadm." dedi.

Bir teknik adamn rakip takm sporcusuna vurma hakknn olmadn anlatan tecrbeli futbolcu, "Futbolcular arasnda byle gerginlikle olabilir. Bunu normal karlarm. Saha iindeki mcadelede nabz ykselmi, adrenalin ykselmiken futbolcular arasnda gerginlik oluyor. Bir teknik adamn futbolcuya vurma hakk yok. Kendi futbolcusuna istediini yapsn ama bana yapamaz. Benim arkadalarma veya dier takm oyuncularna da yapamaz. stedii kadar kariyerli olsun, Avrupa'da ma oynasnlar veya ampiyonluk yarnda olsunlar. Bana vuramaz." ifadelerini kulland.

Avc'nn ma iinde srekli szl mdahalelerde bulunduunu aktaran Adem Byk, "Kimseyle diyaloum olmad. Srekli kenardan konuuyordu ama bo konuuyordu." eklinde gr belirtti.

Bu arada angut.com daki 12 numara yannda burdan biri mi bizim forumda yle biri olsa harp kar,adam krk

Ekmek kmaz yazan olmu ama ben bu hafta Beikta hari tepeye oynayan takmlarn kazanamayacan dnyorum.
    Salam ekmek var bence.

ant - gs: antalya kaybetmez
    fb- baak: berabere biteceini dnyorum. fb ne kadar kt olursa olsun sahasnda zor malarda kaybetmiyor.

biz kazanrz.

FB-Baak ma zor geer, Fener alabilir bile bu ma , berabere bitmesi en ok bizim iimize gelir.Antalyaspor'un banda Blent Korkmaz iti olmasayd bir nebze umudum olurdu ama Blent Korkmaz Fatih Terim hocasna kelek yapmayacan dnyorum.

Rza almbay kesin kazanacagz acklamasn yaptigina gore ayni tas ayn hamam ligimiz devam ediyor denektir. Yahu senin Besiktasa ayr motivasyon ckma sebebin nedir baba ya?

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi