Sayfa 101/101 lklk ... 51919899100101

Konu: Sper Lig 2018-2019 Sezonu Tm Malar

antalya kume duser falan dendi agirlikli olarak ama herifler super cikis yakalad. Haftaya gsyi 0 puanla gonderirlerse demeyin keyfimize

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

Penalti degil miydi ya?

Gzel sonuclar oldu bence basaksehirde puan kaybetti. Bu sene kimse bizden iyi degil kendi problemlerimizi aarsak ii goturcez

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

Basak 2 puan kaybetti ama o pozisyon garip oldu. Var sistemini baltaliyor hakemler

Antalyadaki Doukan ok dikkat ekici. Geri istesek de alamayz malum bakanlar geri dnd.

Bu viscayi kac senedir nasil tutuyorlar anlamiyorum. Hadi buyukler alamiyor, avrupadan da mi talibi yok. Bizde oynasa 10 kere teklif gelmisti

Alnt Mehmet Evrim Talan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Soner Gokturk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    hakikaten freyi nereden buldu bunlar efsane transfer olur.

RNE-L01 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    Mehmet akyz n isve ubesi
    Arkadalarla cafede ma izledim. Frey bi saa bi sola bo bo koarken iimden ks ks glyordum. fenerli elemann biri artk dayanamad, "a... freyi uan yanmda olsan salarndan tutup s........ seni" demesiyle btm cafe ykld. Aklma geldike glyorum manyak oldu bunlar iyice

Adem Byk, dn mata Abdullah Avc'nn kendisine vurduunu iddia etmi, ok da sert konumu galiba satam A. Avc kendisine.

3. stanbul Baakehir Fatih Terim Stad'nda oynanan ve 1-1 sonulanan msabakann ardndan AA muhabirini aklamada bulunan Adem, "Abdullah Avc'nn bana bir mdahalesi oldu. Syleyecek ok fazla bir ey yok. Kendisine yaktramadm." dedi.

Bir teknik adamn rakip takm sporcusuna vurma hakknn olmadn anlatan tecrbeli futbolcu, "Futbolcular arasnda byle gerginlikle olabilir. Bunu normal karlarm. Saha iindeki mcadelede nabz ykselmi, adrenalin ykselmiken futbolcular arasnda gerginlik oluyor. Bir teknik adamn futbolcuya vurma hakk yok. Kendi futbolcusuna istediini yapsn ama bana yapamaz. Benim arkadalarma veya dier takm oyuncularna da yapamaz. stedii kadar kariyerli olsun, Avrupa'da ma oynasnlar veya ampiyonluk yarnda olsunlar. Bana vuramaz." ifadelerini kulland.

Avc'nn ma iinde srekli szl mdahalelerde bulunduunu aktaran Adem Byk, "Kimseyle diyaloum olmad. Srekli kenardan konuuyordu ama bo konuuyordu." eklinde gr belirtti.

Bu arada angut.com daki 12 numara yannda burdan biri mi bizim forumda yle biri olsa harp kar,adam krk