Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Premier League 18/19 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Nfl'e ?im zemin mi dayanir hangi akil orada mac oynanmasina izim verdi belki de city'i ancak bozuk zeminle durdururuz diye dusunmus olabilir pocettino

Yorum Yap

premier lig de var olmamasinin bir cilvesini de Liverpool fulham macin da gorduk fulham golu atti ofsayt kaldirdi hakem allison hemen basladi ve iki pasla liverpool gol? buldu var olsa boyle bir gol izleyemeyecektik

Yorum Yap

Richarlison un forvet oynamasi gibi bu tarz olaylar futbolda bi benim mi rahatsiz ediyor diye dusunuyorum bilmiyorum ama futbolda son yillarda bu iyice artmaya basladi dinamik hucum hattina sahip olmak icin forvet olmayan asil mevkisi kanat oyunculari forvet oynatiliyor bu da bence futbolun estetik guzeligini bozuyor.
        Futbolun var olusundan beri en onemli ozeligi gol ve bunun saglayicisi forvetler.

Ronaldo nun forvet oynatilmasiyla basladi aslinda en buyuk ornegi bu ,benzer bir durum depay in lyon da forvet oynamasi ya da westham da arnavutovic bunlar gorsel acidan bana zevk vermiyor acikcasi ben fabiano,vieri,jardel,kluivert gibi adamlari izlemekden daha cok zevk aliyodum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Huseyin Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Richarlison un forvet oynamasi gibi bu tarz olaylar futbolda bi benim mi rahatsiz ediyor diye dusunuyorum bilmiyorum ama futbolda son yillarda bu iyice artmaya basladi dinamik hucum hattina sahip olmak icin forvet olmayan asil mevkisi kanat oyunculari forvet oynatiliyor bu da bence futbolun estetik guzeligini bozuyor.
          Futbolun var olusundan beri en onemli ozeligi gol ve bunun saglayicisi forvetler.

Ronaldo nun forvet oynatilmasiyla basladi aslinda en buyuk ornegi bu ,benzer bir durum depay in lyon da forvet oynamasi ya da westham da arnavutovic bunlar gorsel acidan bana zevk vermiyor acikcasi ben fabiano,vieri,jardel,kluivert gibi adamlari izlemekden daha cok zevk aliyodum.

Kesinlikle tart???las? ve g?zel bir konu. Bana ilki daha estetik geliyor ancak ?lhan ?zgen yorumuyla sayd???n?z "hayvan" forvetlerde sevilmeyecek gibi de?il.

Burada hakl? yok tabi ki herkesin kendi d???ncesi ancak bahsetti?imiz (False 9) futbolu ?ok ?nceden oynay?p ?imdiye y?n veren ve bug?n yine resital sunan Guardiola'ya futbol ilah?m?s?n be adam diye sormak laz?m ger?ekten.

Yorum Yap

Liverpool'un en b?y?k ?anss?zl??? ola?an?st? bi Pep tak?m?na denk gelmeleri oldu bu g?zel jenerasyonunun.
            En son düzenleyen Halil Umut Eyaz; 25-11-2018, 01:42.

Yorum Yap

Aslı ?zg?rcan Kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Huseyin Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Kesinlikle tart???las? ve g?zel bir konu. Bana ilki daha estetik geliyor ancak ?lhan ?zgen yorumuyla sayd???n?z "hayvan" forvetlerde sevilmeyecek gibi de?il.

Burada hakl? yok tabi ki herkesin kendi d???ncesi ancak bahsetti?imiz (False 9) futbolu ?ok ?nceden oynay?p ?imdiye y?n veren ve bug?n yine resital sunan Guardiola'ya futbol ilah?m?s?n be adam diye sormak laz?m ger?ekten.
              Yani takimlarin hizi acisindan hucumda daha yaraticilik dikine oynama acisindan gunumuz forvetleri ama cogu kulup nokta santrafor ihtiyaci suyuyor ve piyasayada boyle adamlar kalmadi.
              Sebebi belli son 15 yilda barcelona ile baslayan 433 modei ve 4321 tarzi hucum formatlarinda boyle isimler genelde tercih edilmiyor.
              Iste bizim gibi hala geriden takip eden ulkelerde ancak basarili oluyolar ama dedigim gibi tikandiklari yerlerde boyle isimleri ariyolar ama hicbirinde mevcut degil.
              Bu isimlerin diger kanatdan bozma forvetlerden en buyuk farki vucutlariyla karsi savunmaya duvar olur pozisyon yaratirlar , hava topu alirlar genelde ve en buyuk fark golu bilirler.
              Yani miyminti tiplerdir ama beklenmedik anda topun oldugu yerde olurlar golu atarlar.
              Acikcasi ben ozledim.
              Eski 4-4-2 leri futbolun o hali daha hostu.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Liverpool'un en b?y?k ?anss?zl??? ola?an?st? bi Pep tak?m?na denk gelmedi oldu bu g?zel jenerasyonunun.
                Vallahi jenerasyon deyip ge?mek haks?zl?k olur. Bu adamlar?n hemen hepsini izledik biz, sadece ortalama ?st? oyunculard? hepsi. Salah-Mane-Firmino eyvallah ama Wijnaldum'dan inan?lmaz bir sekiz yaratmakta neyin nesi arkada??

Kloop-Pochettino-Pep-Sarri-Emery-Howe... ?L kazanmaktan daha itibarl? halde ?u an EPL.
                En son düzenleyen Özgürcan Kaya; 25-11-2018, 01:45.

Yorum Yap

Aslı ?zg?rcan Kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Liverpool'un en b?y?k ?anss?zl??? ola?an?st? bi Pep tak?m?na denk gelmedi oldu bu g?zel jenerasyonunun.
                  Vallahi jenerasyon deyip ge?mek haks?zl?k olur. Bu adamlar?n hemen hepsini izledik biz, ortalama ?st? oyunculard? hepsi. Salah-Mane-Firmino eyvallah ama Wijnaldum'dan inan?lmaz bir sekiz yaratmakta neyin nesi arkada??

Kloop-Pochettino-Pep-Sarri-Emery-Howe... ?L kazanmaktan daha itibarl? halde ?u an EPL.
                  Aynen ?yle.

EPL her zaman CL'den daha itibarl?yd? zatn en az?ndan EPL devleri olaya b?yle bak?yorlar y?llard?r ki bence hakl?lar da.

Yorum Yap

Oynatmayacaksani su cocugu devre arasi bi kiralayalm.
                    Yazik ettiler adiler cocuga.

Yorum Yap

EPL?de ?u anda 10-15 aras? yer alan tak?mlardan birisine giderse kendini daha fazla g?sterebilir Tosun pa?a... Bize geri d?nmesin, ben istemem! Cenk?i sevmedi?imden, be?enmedi?imden de?il... Tam aksine olduk?a severim Cenk?i... Ama Cengiz ?nder ?ok g?zel i?ler ??kar?yorken Avrupa?da, Cengo neden yapamas?n ki?

Yorum Yap

mourinho nun yerine ole gunnar solskjaer getirilmi?. gen?li?imizin efsane ismi in?allah ba?ar?l? olur.

Yorum Yap

Aslı Atilla Acar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          mourinho nun yerine ole gunnar solskjaer getirilmi?. gen?li?imizin efsane ismi in?allah ba?ar?l? olur.
                          Adam yine sonradan oyuna dahil oldu

Yorum Yap

Manchester City-Crystal ma??nda Townsend san?r?m sezonun en g?zel gol?n? att?. ?nan?lmaz vurdu. Dk. 38 Crystal 1-2 ?nde City deplasman?nda.

Yorum Yap

Spurs deplasmanda delik desik ediyor everton i 6-2 oldu skor.

Yorum Yap

Su ingiliz kulupleri cidden ilginc.
                                Dunya para verip aldiklari yabanci oyuncuyu 2 macla kesip atarlar.
                                Ufak yetenekli ingiliz genci ya da 42 yasinda eski iyi forveti oynatirlar.
                                Yillarca degismedi
                                Yiyip bitirdiler onca forveti.
                                Yazik gunah cenk?e

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X