Sayfa 8/8 İlkİlk ... 5678

Konu: Premier League 18/19 Sezonu

Nfl'e çim zemin mi dayanir hangi akil orada mac oynanmasina izim verdi belki de city'i ancak bozuk zeminle durdururuz diye dusunmus olabilir pocettino

premier lig de var olmamasinin bir cilvesini de Liverpool fulham macin da gorduk fulham golu atti ofsayt kaldirdi hakem allison hemen basladi ve iki pasla liverpool golü buldu var olsa boyle bir gol izleyemeyecektik

Richarlison un forvet oynamasi gibi bu tarz olaylar futbolda bi benim mi rahatsiz ediyor diye dusunuyorum bilmiyorum ama futbolda son yillarda bu iyice artmaya basladi dinamik hucum hattina sahip olmak icin forvet olmayan asil mevkisi kanat oyunculari forvet oynatiliyor bu da bence futbolun estetik guzeligini bozuyor.
    Futbolun var olusundan beri en onemli ozeligi gol ve bunun saglayicisi forvetler.

Ronaldo nun forvet oynatilmasiyla basladi aslinda en buyuk ornegi bu ,benzer bir durum depay in lyon da forvet oynamasi ya da westham da arnavutovic bunlar gorsel acidan bana zevk vermiyor acikcasi ben fabiano,vieri,jardel,kluivert gibi adamlari izlemekden daha cok zevk aliyodum.

Sent from my iPhone using Tapatalk