Sayfa 2/8 İlkİlk 12345 ... SonSon

Konu: Premier League 18/19 Sezonu

Ben cenki cok begendim hiz ezilmedi asisti de yapti gol de atabilirdi caldigi topta

Everton 41 den beri 10 kişi oynuyor ve öndeler. Çok iyi kadro kurdular. 5. bitirirlerse süpriz olmaz

City yine muthis basladi maca arsenali boyle gormek cok uzucu

Arsenal bu defansla mustafi vb. ile ve hala wenger gitmemiş gibi bal yapmaz gençlerle oynamaya sürdürdükçe hiç bir şey olmaz anca 5-6 olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Vida'yi almazsanız böyle olur.

Everton gecen seneye göre cok farklı.. iddialı olmaları cok zor tabi ama izlerken ilk yarı nasıl bitti anlamadım acıkcası.

Alıntı Çağatay Demirağ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Everton gecen seneye göre cok farklı.. iddialı olmaları cok zor tabi ama izlerken ilk yarı nasıl bitti anlamadım acıkcası.
    Geçen sene hücum zenginliği ve topa sahip olma noktalarında belki ligin en kötü 2-3 takımından biriydi Everton. Bu sene hücum çeşitliliği de var, topa sahip olmaya da çalışıyor ve başarıyorlar..

Alıntı Arda Çelikmaden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen sene hücum zenginliği ve topa sahip olma noktalarında belki ligin en kötü 2-3 takımından biriydi Everton. Bu sene hücum çeşitliliği de var, topa sahip olmaya da çalışıyor ve başarıyorlar..
    Ve daha Bernard-Andre Gomes-Zouma-Mina-Digne gibi yeni transferleri var. Richarlison premier ligde yılın transferi

Alıntı Talha Karanfiler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Arda Çelikmaden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ve daha Bernard-Andre Gomes-Zouma-Mina-Digne gibi yeni transferleri var. Richarlison premier ligde yılın transferi
    Geçen seneye de iyi başlayıp durmuştu o inşallah durmaz bu sene.

Fabri uzaktan yemiş. Hatası yok gibi.

Maci izlemedim tam actim baktim crnk cikiyor)
    Herkes baya ayakta alkisladi izkeyenler cenk nasil oynadi ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

3-1 yenik Fulham. İki haftada 5 gol hatası olmasa bile fazla. İşi zor Fabri'nin.

West Ham o kadar para harcadı. Durum fiyasko gibi.