Sayfa 7/240 lklk ... 456789101757107 ... SonSon

Konu: Sper Lig 2018-2019 Sezonu Tm Malar

Bu maicon heralde 500 tane fln top kesti... cildiricam

Gecmis olsun kazandilar. Icerde yine gecen seneki gibi olur bunlar, deplasman maclari onemli

El kebir bombo karyor dnen top gol oluyor. Delirecek insan.

Gs kald yerden bala gte almaya devam ediyor.

baskalarinin maclarini takip etmicem bu yil bosuna sinir stres yapmanin anlami yok bizim kadro yetersiz apak

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

u le takma ampiyonluk verdik inanlr gibi deil

Alnt Mustafa Emir Can Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    baskalarinin maclarini takip etmicem bu yil bosuna sinir stres yapmanin anlami yok bizim kadro yetersiz apak

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi
    Aynisini bende dsnyorum. Adam akilli transferler yapilmazsa hic izleyip strese felan girmeyecegim. Sanki log hic bitmemis ayni devam ediyor gibi. Takimlarin cogu ayni kaldi.

Haftayada ok yksek ihtimal kazanacaklar. ki haftay kaypsz gemek lazm

Sper Lig 1.Hafta Malar | 2018/2019

Rakip stoperlere bask
    Adam eksilten kanatlar
    Ceza sahas ierisinde kalabalk olmak

Bu 3n uygulayp anadolu takmlarna puan verme ansn yok zaten. Biz geen sene ne rakip stoperlere yeterli basky kurduk ne de adam eksilten kanatlara sahiptik. O yzden geriye dtkten sonra rakip kapannca oyunu evirmekte zorlanyoruz. Zannediyoruz ki kalite her eyi zer, halbuki enerji de nemli faktr. Forvet oyuncusu kalitesine de sahip olmaynca 4.olduk, bu sene bu kadroyla ne deiecek de ampiyon olacaz merak ediyorum.

Yoksa geen senenin ampiyonu da unlar ite, zerre st dzey bir futbol koymuyorlar ortaya.

Kim ne derse desin gs Terim ile farkl oynuyor. .
    Bugnn zelinde sylemiyorum ama adam bu ligde nasl baarili olacani biliyor. .
    9 sezonun 7 sinde takimini ampiyon yapmasi tesadf deil. .
    Adam hzl kanat istiyor. .Birde nde pres..
    Gs geen sezonda ve bu sezonun ilk manda da bunu yapti..
    nde pres yapip kapilan toplarla ceza sahasna en az 3 -4 adam ile girip pozisyon bulmaya alyorlar..
    Oyle 1000 pas yapmaya gerek yok..Biz geen sezon nerdeyse btn malarda pas stnlne sahiptik ama hzl oyun olmad iin rakibi hataya zorlayamadik..
    Ha bir de hcum ederken Negredo ve Talisca dnda ceza sahasna giren olmad iin golde bulamiyorduk.
    enol hocanin ilk ylnda ki oyunu hatrlayn. .Onde Sosa Olcay ile pres yapip kapilan toplar Gomez ile bulusturulup gol yapyorduk. .
    Ozzy ve Tolgay ile nde pres mumkun deil. .

Gs lk yar gayet y oynad.0-1 yenkken ble arkadasla konusuyorduk gol gelyorum dyordu.sonra 1-1 oldu .sonrasnda da gs cok gol atar bu macta derken 2 y attlar.

Iknc yar hc bs oynamadkar ama. Ankarada cok bs yapamad .son dakkalarda net kafa topunu atsa berabeere bterd ama olmad dondu 1_3 oldu.

Alnt Abdulmenaf Karabulut Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kim ne derse desin gs Terim ile farkl oynuyor. .
    Bugnn zelinde sylemiyorum ama adam bu ligde nasl baarili olacani biliyor. .
    9 sezonun 7 sinde takimini ampiyon yapmasi tesadf deil. .
    Adam hzl kanat istiyor. .Birde nde pres..
    Gs geen sezonda ve bu sezonun ilk manda da bunu yapti..
    nde pres yapip kapilan toplarla ceza sahasna en az 3 -4 adam ile girip pozisyon bulmaya alyorlar..
    Oyle 1000 pas yapmaya gerek yok..Biz geen sezon nerdeyse btn malarda pas stnlne sahiptik ama hzl oyun olmad iin rakibi hataya zorlayamadik..
    Ha bir de hcum ederken Negredo ve Talisca dnda ceza sahasna giren olmad iin golde bulamiyorduk.
    enol hocanin ilk ylnda ki oyunu hatrlayn. .Onde Sosa Olcay ile pres yapip kapilan toplar Gomez ile bulusturulup gol yapyorduk. .
    Ozzy ve Tolgay ile nde pres mumkun deil. .

Gzel analiz olmu.. Benim de dikkatimi ekmiti, hcumlarmz esnasnda rakibin ceza sahasnda oalma problemimiz var.

Bunu dzelttiimiz anlarda gol bulabiliyorduk, en bilindik rnek, geen sene Fener manda Vida'nn srpriz k yaparak kafayla att gold..

Alnt Ouzhan Aykan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Rakip stoperlere bask
    Adam eksilten kanatlar
    Ceza sahas ierisinde kalabalk olmak

Bu 3n uygulayp anadolu takmlarna puan verme ansn yok zaten. Biz geen sene ne rakip stoperlere yeterli basky kurduk ne de adam eksilten kanatlara sahiptik. O yzden geriye dtkten sonra rakip kapannca oyunu evirmekte zorlanyoruz. Zannediyoruz ki kalite her eyi zer, halbuki enerji de nemli faktr. Forvet oyuncusu kalitesine de sahip olmaynca 4.olduk, bu sene bu kadroyla ne deiecek de ampiyon olacaz merak ediyorum.

Yoksa geen senenin ampiyonu da unlar ite, zerre st dzey bir futbol koymuyorlar ortaya.
    +1 aynen katiliyorum. birde fiziksel olarak hazir olduklarinda anadolu takimlarini boguyolar...

Hakkmzda hayrls. Skntl geecek gibi duran bir sezona balyoruz. Banda FT gibi bir tilki olan gese ve bakan deiikliiyle yle ya da byle ivme yakalayacak olan febe... Biz daha takm kuramadk, bakanmz da stne tuz biber ekti bugn saolsun.
    Bu arada bizim ma bal hala niye yok?

Dn neden el kebirin ikinci glnde ofsayt izgisi cizilmedi??..

gayse'den 100% febe'den 99,9% nefret ederim...