Konu: Forza Destek

Forza Destek

Forum ile ilgili sorunlarınızı, şikayetlerinizi ve önerileriniz destek@forzabesiktas.com adresine mail atabilir, @ForzaDestek twitter hesabımıza yazabilirsiniz.
    http://forum.forzabesiktas.com/showthread.php?1223-Forza-Be%C5%9Fikta%C5%9F-Forum-Kurallar%C4%B1

Merhaba ben şifremi değiştirmek istiyorum ama nasıl yapacağım nerden değiştirildiğini bulamadım yardımcı olurmu sunuz şimdiden teşekkür ederim

Alıntı Ali Akgün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben şifremi değiştirmek istiyorum ama nasıl yapacağım nerden değiştirildiğini bulamadım yardımcı olurmu sunuz şimdiden teşekkür ederim
    Sol üst tarafta isim soyisim yazan yerin hemen yanında "Üye kontrol paneli" var, orayı açın. Orta kısım da "E-posta ve Şifre " menüsünden değişim yapabilirsiniz.

Telefondan siteye her girişimde giriş yapmam gerekiyor. Şifreyi kaydet desem dahi olmuyor. Çözümü var mıdır?

Alıntı Akın Keske Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefondan siteye her girişimde giriş yapmam gerekiyor. Şifreyi kaydet desem dahi olmuyor. Çözümü var mıdır?
    bende de aynı sıkıntı mevcut

Alıntı Akın Keske Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tapatalk diye bir uygulama var, cok rahat ve basit kullanabilirsin forum'u

@Şahin Aydın

Başka çaresi yoksa mecbur onu deneyeceğim.

Düzen : çözüldü
    Konu Tunc Tuna tarafından (01 Eylül 2019 Saat 13:06 ) değiştirilmiştir. Sebep: Çözüldü