Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu: Beikta'a ve ar grubuna Diyarbakr'dan davet.

yelik tarihi
    Ocak 2010
    Yer
    Diyarbak?r_ Merkez
    Ya
    27

Beikta'a ve ar grubuna Diyarbakr'dan davet.

Trkiye'nin en nemli kulplerinden olan Beikta'n malar iin sahasnn yeni sezona
    yetiememesini znt ile karlyoruz. Beikta'a malarnn oynanmas iin ehir stadmzn kaplarn ayoruz. ehir stadmzn kapasitesi yetersiz olabilir. Beikta' ve ar grubunu,Amed'in bazalt kapl kelerinin ( sokaklarnn ) gnl geniliine davet ediyoruz.Diyarbakr Bykehir Belediyespor olarak, Amed keleri ( sokaklar ) arnn yannda.Beikta'a ve ar grubuna ev sahiplii yapmaya hazrz.Kendilerini ehrimizde arlamaktan onur duyarz. Sayglarmzla.

Diyarbakr Bykehir Belediyespor
    Ynetim kurulu adna Bakan
    Av.Metin KILAVUZ
    Konu Tugay Benek tarafndan (30 Mays 2014 Saat 13:35 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    Mays 2009
    Yer
    Siyah sesi duyunca BEYAZ diyen yerlerden
    Ya
    33
    ok gzel bir davet ok teekkrler. En azndan bir hazrlk ma ho olur

10 numarasn Amed.
    yakan da budur !

2003 ylnda aldgmz tek maglubiyet Diyarbakr deplasman diye hatrlyorum. Bu davet'i yapanlar zamannda sahaya kaya frlatyorlard. 90 dakika sanki ebedi dmanlarymzcasna kfr ettiler. arnn isminden prim yaplmaya alldn hatta ar ismini baka politik emellere dahil edilmeye alldn dnyorum.

Alnt Atil Can Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    2003 ylnda aldgmz tek maglubiyet Diyarbakr deplasman diye hatrlyorum. Bu davet'i yapanlar zamannda sahaya kaya frlatyorlard. 90 dakika sanki ebedi dmanlarymzcasna kfr ettiler. arnn isminden prim yaplmaya alldn hatta ar ismini baka politik emellere dahil edilmeye alldn dnyorum.
    adamlar davet etmi hala kalkp altnda baka eyler aryorsunuz

yelik tarihi
    Ocak 2010
    Yer
    Diyarbak?r_ Merkez
    Ya
    27
    Alnt Atil Can Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Amacn ne karde.Diyarbakrn hi bir zaman BEKTA'mzla ve BEKTA'mzn Diyarbakrla sorunu olmamtr ortal galyana getirmeye gerek yok...Gelirseler ki sende gel bak grrsn o zaman misafir perverlii.....

O stadn ad Diyarbakr ATATRK Stadyumu deil miydi?

Neden stne basa basa sadece ehir stadyumu deniyor?

yelik tarihi
    Ocak 2010
    Yer
    Diyarbak?r_ Merkez
    Ya
    27
    Gray konuyu siyasete evirmenn anlam nedir? Senin ynetimin niye VODAFONE ARENA yapm adn EREF BEY varken neden?

Alnt Tugay Benek Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gray konuyu siyasete evirmenn anlam nedir? Senin ynetimin niye VODAFONE ARENA yapm adn EREF BEY varken neden?
    Stadn isminin Atatrk olmasndan rahatsz olmak siyaset deildir.

bir ma gidile bilir

yelik tarihi
    Ocak 2010
    Yer
    Diyarbak?r_ Merkez
    Ya
    27
    Alnt Guray Deliormanli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Stadn isminin Atatrk olmasndan rahatsz olmak siyaset deildir.
    O kadar yaznn iinde senin de Atatrk ismini sylemen siyaset deilse ya nedir?

Bylesine gzel bir davet mesajndan sonra geri evirmek hem bizim kulbmze hemde deerlerimize yakmaz. Beikta bu zamana kadar her anlamda her konuda bykln gstermitir bundan sonrada gstereceine inanyorum. Baz arkadalarnda dedii gibi en azndan bir hazrlk ma yaplabilir neden olmasn?

ATATRK ismini zikretmek ne zamandan beri siyaset olmu?

nedir sen sylede bilelim ?