Sayfa 3/3 lklk 123

Konu: Beikta'a ve ar grubuna Diyarbakr'dan davet.

yelik tarihi
    Mays 2008
    Yer
    Bu kadeh senin erefine Hernandez !
    Ya
    29
    Amed ne ya ?

Krte mi koyuyoruz artk ehir isimlerini ?

Taklsnlar Cizreyle falan, gerek yok.

ahsi dncem davette bulunan kiinin karlk bulmayacan bildii halde byle bir arda bulunduu ynnde. ar ile etkileimde bulunabilmek adna yaplm, biraz frsatlk kokan bir eylem. Diyarbakrl ve daveti yerinde bulan abiler/arkadalar yanl anlamasn, art niyet barndrdn ya da kt bir fikir olduunu sylemiyorum. Sadece gerekletirilebilir bir durum olmadn ve bunun da bizzat davette bulunan kiilerce bilindiini dnyorum. Gerekletirilebilir olmamasnn sebepleri ise;

1- Stadn elverisiz ve yetersiz olmas
    2- Ynetim ve teknik heyet tarafndan kabul edilmeyecek bir lokasyonda yer almas(yorgunluk, yol vb. sebepler)
    3- Polemikleri ve tartmalar beraberinde getirebilme ihtimali.

Hayallerde yayor bazlar...

1)Orann ad Diyarbakr
    2)Stadn ad ATATRK stad
    3)Gerek yok.Biz bize yeteriz.

Hic gerek yok.
    Kendi hallerinde takilsinlar

Biji Apo diye barmaya m aryorlarm. Sosyalizm ayana yaplan krtlk baka bi halt deil. Daha Diyarbakr bile diyemiyorlar amedmi gein bu kardelik ayaklarn. Stadn adn sylemekten yoksunlar davet ediyolar bizim sosyalist krtlerde byk mutluluk duyuyoruz diyolar. Hi armadm.

Amed nedir ya?
    Sen belediye bakansn birde, uzerimizden prim yapmaya alyorsunuz. imdi siyaset ayana gstermeye altnz misafirperligi zamaninda deplasmana geldigimizde gosterecektiniz. Gerek yok. htiya varsa ads stadinda yapalim....

Ge li yo ruz

Armadaki bayraktan rahatsiz olup oraya buraya saldirirlar bunlar

yelik tarihi
    Haziran 2010
    Yer
    mecnuna gider yaparcasina erosu tarihe gomercesine ...
    Ya
    29
    Kobanedekileri arsnlar , onlarla taklsnlar.

Ayrca orann ad Diyarbakr'dr.
    Konu Gkay Gkdoan tarafndan (01 ubat 2015 Saat 12:57 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    Aralk 2008
    Yer
    Tekirda & Rusya Federasyonu
    Ya
    33
    Derin ve talihsiz bir konu olmus, nereye cekersen oraya gider mevzu, tek soyleyebilecegim, Amed nedir bilmezdim, bugun arama motorlarindan baktim, bir cok anlami var ama kurt halkinin Diyarbakir demesine tekavul ediyor, Turkiye'nin bir ilidir derim, gecerim. Mustafa Kemal ismini soylemeyen ve soyletmeyenle de isimiz olmasin, bizi hep memleket, Ataturk ve Besiktas sevdamizdan bilecekler, geri kalanlar suslemedir, saygilar...

Istiklal Mar'nn slkland bir ehire gitmeyi, orda ki ma izlemeyi kabul etmem, edemem.
    stelik ahsi fikrim udur ; Trkiye cumhuriyeti snrlarnda amed diye bir ehir yoktur!