Sayfa 2/3 lklk 123 SonSon

Konu: Beikta'a ve ar grubuna Diyarbakr'dan davet.

Gitmek gerek..
    Bu kentlere, bu blgelere davet gelmeden gitmek, Beikta' grmelerini, sevmelerini salamak gerek.
    Bu bal bana halkla ilikiler nderliinde gelitirilmesi gereken bir proje.

Gzel davet Trkiye de mutlaka gidilip grlmesi gereken ehirlerin arasndadr Diyarabakr gzel yerdir.nsanlarda ok iyi u diyarbakr ismini kirleten evre illerden gelen 100 bin kii filan her olaylarda varlardr herneyse gidilmeli bence bu frsat adanaya gidilmeli,izmirde oynamal.Kurumsal olmamz lazm stadmz alana kadar ulan u kulbn ynetiminde olucam ki yazk ya bu stadszlk krizini frsata evirmessem adam deilim.

Orasda Amed deil Diyarbakr dr bu arada bunu syleyince konuyu siyasete ekmi oluyrmuyum eer oluyorsam Amed denince bal bana siyaset oluyor konu siyasi zaten

Konuyu okusalar piman olurlar davet ettiklerine

Cansn AMED !!!

Harika bir etkilesim basta kulturel olmak uzere her baglamda!

Alnt Tugay Benek Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gray konuyu siyasete evirmenn anlam nedir? Senin ynetimin niye VODAFONE ARENA yapm adn EREF BEY varken neden?
    Snn soylediin ile ne alakas adamn sylediinin ?

Ben kiisel olarak karym. Ne alaka yani. lla yaplacaksa, demirspor ile yapalm. En azndan klup ve taraftar kltr olan biri olsun.

yelik tarihi
    Kasm 2008
    Yer
    "Siyah / Beyaz"ın yankılandığı yerden...
    Ya
    35
    Gemileri ve aramzdaki ilikiler ok eskilerde pek parlak olmayabilir. Bir yerden balanp snger ekilmesi gerek ve bu da bir frsattr.

Zamanlama ve Atatrk isminin zikredilmemesinin cevaplanmas gerekiyor. yi niyet her iki taraftan da gsterilmeli..

Son diyarbakr mamzda bizi yaplanlar unutmadm. Edilen kfrleri ve sahaya atlan maddeleri.

Afedersiniz ama Beiktan Beiktaldan baka dostu yoktur, byle byk bir olayda ba sal dilemiler eyvallah, o son ma yaparken bir adam ldrmedikleri kald imdi sen hayrdr diyarbakrspor ?

Adanademirspor dururken ldrrcesine ta sopa frlatp kfr eden bir toplulua kar byle bir dncenin samaln getim , hadi gelin imdi ma yapak tarz bir yaklam iin aklama yapmak dpedz dile varmyan.. ve frsatlktr. Siz o laflar son ma bir daha izleyin yle konuun

Alnt Merter Erhuy Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Konuyu okusalar piman olurlar davet ettiklerine
    O ldrmek istercesine yaptklar erefsizce hareketleri sergileyen mataki tribnleri bir izlesinler o zaman piman olurlar.

Alnt Tugay Benek Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Guray Deliormanli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Stadn isminin Atatrk olmasndan rahatsz olmak siyaset deildir.
    O kadar yaznn iinde senin de Atatrk ismini sylemen siyaset deilse ya nedir?
    Niye bu kadar rahatsz etti sizi Atatrk yazs ve konuulan muhabbet ? samaladnz iyice ha adam soru sormu dzgn ekilde hemen her yerde konuya cevap veremeyen herkes ; '' siyasete dkmeyelim'' lafna kaar olmu.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Mqn-7qF4-IM" target="_blank">

4. Dakikaya getirin ondan sonra konu balnda bir dzenleme yaparsnz kolay gelsin. ha bu arada yormayn kendinizi siyaset var diye fizanada seslenilse Allah yukarda bu laflardan sonra siyaset var demek hafif kalr.

Diyarbakr ile aramzda tribnsel manada bir sorun yaadmz hatrlamyorum. Bir malna da olsa gidilebilir gzel olur.

O sahaya talarn yad ma fener mayd.

Bu konuda yaptklarnn cezasn fazlasyla ektiler zaten. Takmlar amatre kadar gitti ve kapand. Srekli siyasetten yardm bekleyerek ligde tutunmann peine dtler futboldan baka her eye kafa yordular o yllarda.

Edit : Yukar Sedat kardeim video koymu. imdi grdm. Dediim gibi ne ettilerse onu buldular zaten.
    Konu Gkhan zba tarafndan (17 Austos 2014 Saat 00:04 ) deitirilmitir.

oras amed deil Diyarbakr!!!