Sayfa 1/22 123411 ... SonSon

Konu: FIFA 2018 Dünya Kupası Rusya

FIFA 2018 Dünya Kupası Rusya

Açılış Maçı

14 Haziran - Rusya-Suudi Arabistan
    Konu Alican Osanmaz tarafından (01 Aralık 2017 Saat 18:10 ) değiştirilmiştir.

Arjantin zor gruba düştü çıkamazlarsa şaşırmam
    H grubu birbirine yakın seviyede takımlardan oluştu orada da herşey olabilir

Dünya kupası falan hiç heycanlandırmıyor artık, nerde o eski dünya kupaları Bir sürü yıldız izlerdik, şimdi heycanlandıran 1 tane bile takım yok.

Yer
    - Hücum Beşiktaş Hücum -Datdiri Dat Dat
    Gruplara bakayım dedim hangisi takip edilir diye dişe dokunur bir tek D grubu var
    diğet gruplarda ise tek maç izlemen yeterli gibi. Örnek İspanya-Portekiz maçını izleyip B grubuna bi daha bakmaya gerek yok
    Sonraki turdan sonra takip edilir kupa

Yer
    Çekoslovakyalılaştıramadıklarınızdan Kasabası
    koskoca dünya kupasının açılış maçına bak arkadaş ya

Turkiye kupasi gruplari bile daha istah aciciydi. Bu kupa cricket mi futbol kupasimu karistiriyor insan.

Alıntı Metin Sayan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turkiye kupasi gruplari bile daha istah aciciydi. Bu kupa cricket mi futbol kupasimu karistiriyor insan.
    +1

Yer
    Alıntı Alican Osanmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Açılış Maçı

14 Haziran - Rusya-Suudi Arabistan
    A grubu : 1-Uruguay 2-Rusya 3-Mısır 4-Suudi Arabistan
    B grubu : 1-İspanya 2-Portekiz 3-Fas 4-İran
    C grubu : 1-Fransa 2-Danimarka 3-Peru 4-Avustralya
    D grubu : 1-Arjantin 2-Hırvatistan 3-Nijerya 4-İzlanda
    E grubu : 1-Brezilya 2-İsviçre 3-Sırbistan 4-Kosta Rika
    F grubu : 1-Almanya 2-Meksika 3-İsveç 4-Güney Kore
    G grubu : 1-Belçika 2-İngiltere 3-Tunus 4-Panama
    H grubu : 1-Kolombiya 2-Polonya 3-Senegal 4-Japonya

2.Tur Eşleşmeleri de

Uruguay-Portekiz
    İspanya-Rusya
    Fransa-Hırvatistan
    Arjantin-Danimarka
    Brezilya-Meksika
    Almanya-İsviçre
    Belçika-Polonya
    Kolombiya-İngiltere

Çeyrek final eşleşmeleri

Brezilya-Belçika
    Portekiz-Fransa
    Almanya-İngiltere
    İspanya-Arjantin

Yarı final eşleşmeleri

Brezilya-Fransa
    Almanya-Arjantin

Final eşleşmesi

Fransa-Arjantin

ŞAMPİYON

NOT: Son 16'dan sonraki eşleşmeler kendi kafama göre değil, belirlediğim ilk 2 sıradaki takımlardan yola çıkarak FIFA'nın belirlediği maç takvimine göre oluşturulmuştur.

Maç takvimi :
    http://resources.fifa.com/mm/documen...en_neutral.pdf
    Konu Ramazan Tülen tarafından (02 Aralık 2017 Saat 08:06 ) değiştirilmiştir.

A Milli Takım, Dünya Kupasına katılacak İran ile oynuyor, Cenk'in golüyle 1-0 öndeyiz. Serkan Kırıntılı kalede iyi toplar çıkardı yalnız. (Kanal7'de maç)

Sirbistan surpriz adayim. Ceyrek final oynarlar

Kosta Rika bizden çok katılmıştır dünya kupasına

Almanya, Fransa ve Brezilya yanına Arjantin, ispanya ve kısmen İngiltere + Belçika'yı da ekleyebiliriz iyi takımlar olarak. Portekiz'de sistem Ronaldo forvet Quaresma sağ kanat olursa orta kafa oyununu en iyi oynayan takım olarak Portekiz de ilerler diye düşünüyorum.

Kağıt üstünde en iyi bireysel takım en değerli takım FRANSA. Daha sonra sırasıyla İSPANYA, ALMANYA ve BREZİLYA geliyor. Fransa'nın en pahalı takım olduğunu biliyordum ama, ispanya'nın brezilya'dan ve almanya'dan üstün olması değişikmiş. Benim 2 numaram Almanya ve Brezilya olurdu heralde...

Favorim şu diyebileceğim takım yok fakat Almanya'nın, İspanya'nın ve Fransa'nın en iyi 3 takım olduğunu düşünüyorum. Fransa doğru şeyleri ortaya koyabilirse açık ara bu işi götürebilirdi belki ama total oyunda ispanya ve almanya bu tarz turnuvalarda 1 adım öndeler sanki.

Şampiyonluk oranı en düşük takım Almanya onu da ekleyelim

Dünya Kupası iddaa oynayanlar için bulunmaz nimettir. 4 yıl önce ciddi paralar kazanmıştık arkadaşlarımla. Sürekli maç takip eden hasta arkadaşlarınız varsa, bu durumu nakite çevirmenizi tavsiye ederim...

Bi yerde Almanya varsa favori odur.

Plase, Fransa

Sürpriz, Belçika

Bomba, Polonya

Ben herzamanki gibi Argentina taraftarıyım.Messinin vakti geldi,kupa yakışır...
    Konu Murat Tunali tarafından (29 Mayıs 2018 Saat 21:12 ) değiştirilmiştir.

Yer
    Messi'nin muhtmelene son Dünya Kupası, 2022'deki kupada 36 yaşında olacağı için o turnuvada olmama ihtimali de var. Bu sene yaptı yaptı, yapamadı bitti o iş