Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

FIFA 2018 D?nya Kupas? Rusya

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Inanilmaz saygi duyuyorum bu adama. 35 yasinda bir seviye daha atlasa sasirmam, o derece.

Messi?yi de Ronaldo?yu da izlemek, hem de ayni donemde, bizim icin bir sans. Ben zevk almaya bakiyorum, yillardir kiyaslama yapanlara da hayret ediyorum

Insallah Messi de buyuk oynar bu kupada.

Yorum Yap

Atsana olum ?unu ya yat?rd?n bizi [emoji38]

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Quaresma yaz?yordu az daha
        ?u Q7 yi oynatmayan antr?nere g?c???m var. Sanki elinde daha iyisi var salak herif !!??
        En son düzenleyen Tardu Ercan; 16-06-2018, 01:15.

Yorum Yap

Ronaldo > Messi bu kadar basit. Ge?en messi li arjantini nas?l hoplatt? ispanya herkes g?rd?. Ronaldo tek ba??na bir tak?m.

Yorum Yap

Messi'nin oldu?u yerde Ronaldo ancak 2. olabilir; bug?n inan?lmaz oynad? oras? ayr?..

Yorum Yap

hayret trivela bey free kickte topu eline al?p... da??l?n beyler ben kullan?r?m demedi

Yorum Yap

Ryan yine bi macta yildizlasirsa fransa zorlanacaktir.

Yorum Yap

Fransan?n kadro m?kemmel .
                  2002 nini brezilyas? gibi.
                  Kadrolar?ndan herhangi bir adam bizde olsa ?ampiyon yapar bizi

Yorum Yap

Avustralya iyi oynuyor. Fransa ?u ana kadar vasat

Yorum Yap

Fransa ?ok k?t? top oynuyor ?uana kadar

Yorum Yap

Bu kadronun bu kadar le? futbol oynamas? b?y?k ba?ar?.

Pogba da d?nyan?n en b?y?k balonu oldu?unu ispat edecek gibi bu turnuvada. 10 milyon etmeyecek adama 100 milyon bay?ld? enayiler.

Yorum Yap

Fransa berbat oynuyor, beklentinin ?ok alt?nda.

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Messi'nin oldu?u yerde Ronaldo ancak 2. olabilir; bug?n inan?lmaz oynad? oras? ayr?..
                            Ben de yak?n zamana kadar ?yle d???n?yordum ama bence Ronaldo ge?ti Messi?yi. ?zellikle b?y?k ma?larda ben hi?bir zaman bu tarz b?y?k performanslar g?rmedim Messi?den.

Yorum Yap

FIFA 2018 D?nya Kupas? Rusya

Bu kadro cok buyutuluyor. Hepsi kaliteli adamlar ama 2002 Brezilyasi cok baska bir kaliteydi. Adamlar cogu bolgelerinde tarihin en iyilerindendi.

Bu kadrodakilerden mevkisinde tarihin en iyisi olacak bir tane bile adam yok. Hatta kendi doneminin bile en iyisi diyebilecegim bir oyuncu yok. Fark bu.

Ayrica Deschamps berbat bir hoca. Bu kadroyu bu kadar kotu anca o oynatabilir.

Yorum Yap

Turnuva basindan beri Brezilya veya Arjantin den biri turnuvayi kazanir diye d???n?yorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X