Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

FIFA 2018 D?nya Kupas? Rusya

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

FIFA resmi sitesinde kupaya ozel fantazi futbol yarismasi var,ben bugun takimimi kurdum,lig de olusturdum,Forzadakilerle beraber yarisabiliriz.
    kod: JBZTSQ9M veya direkt link: https://fantasy.fifa.com/en/leagues?...425A545351394D
    Bekliyorum

Yorum Yap

Aslı Mirsad ?braimi tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      FIFA resmi sitesinde kupaya ozel fantazi futbol yarismasi var,ben bugun takimimi kurdum,lig de olusturdum,Forzadakilerle beraber yarisabiliriz.
      kod: JBZTSQ9M veya direkt link: https://fantasy.fifa.com/en/leagues?...425A545351394D
      Bekliyorum
      MAG ismiyle kat?ld?m lige

Yorum Yap

Bende geldim 4hm3tt ad?yla

Yorum Yap

Ilk hafta transferlerini ve takimda degisiklikler yapmak icin son tarih 14 Haziran Persembe. Konu persembeden itibaren canlanir umarim Lig'de 1ci olacak arkadasa hediye verelim mi ? 20 kisi olursak belki yeni sezon formasi ?

Yorum Yap

Bekliyorum
            Geldim bende puanlama neye g?re ona bakamad?m az bi?ey bilgi verebilir misin kurdum tak?m?

Yorum Yap

Aslı Cem Mert Ayd?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Bekliyorum

Geldim bende puanlama neye g?re ona bakamad?m az bi?ey bilgi verebilir misin kurdum tak?m?
              her ma? haftas? tak?mdaki oyuncular?n performans?na g?re (gol,asist,gol yememe v.s) puanlar al?n?yor. Tak?m?n kaptan?n puan? 2 ile ?arp?l?yor.

Yorum Yap

Aslı Serhat Senel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Almanya, Fransa ve Brezilya yan?na Arjantin, ispanya ve k?smen ?ngiltere + Bel?ika'y? da ekleyebiliriz iyi tak?mlar olarak. Portekiz'de sistem Ronaldo forvet Quaresma sa? kanat olursa orta kafa oyununu en iyi oynayan tak?m olarak Portekiz de ilerler diye d???n?yorum.

Ka??t ?st?nde en iyi bireysel tak?m en de?erli tak?m FRANSA. Daha sonra s?ras?yla ?SPANYA, ALMANYA ve BREZ?LYA geliyor. Fransa'n?n en pahal? tak?m oldu?unu biliyordum ama, ispanya'n?n brezilya'dan ve almanya'dan ?st?n olmas? de?i?ikmi?. Benim 2 numaram Almanya ve Brezilya olurdu heralde...

Favorim ?u diyebilece?im tak?m yok fakat Almanya'n?n, ?spanya'n?n ve Fransa'n?n en iyi 3 tak?m oldu?unu d???n?yorum. Fransa do?ru ?eyleri ortaya koyabilirse a??k ara bu i?i g?t?rebilirdi belki ama total oyunda ispanya ve almanya bu tarz turnuvalarda 1 ad?m ?ndeler sanki.

?ampiyonluk oran? en d???k tak?m Almanya onu da ekleyelim

D?nya Kupas? iddaa oynayanlar i?in bulunmaz nimettir. 4 y?l ?nce ciddi paralar kazanm??t?k arkada?lar?mla. S?rekli ma? takip eden hasta arkada?lar?n?z varsa, bu durumu nakite ?evirmenizi tavsiye ederim...
                Bir?ok haz?rl?k ma?? izledim. G?r??lerim maalesef k?smen de?i?iyor gibi hissediyorum.

Brezilya'n?n yapabilecekleri, Almanya'n?n ?spanya'n?n, Fransa'n?n yapabileceklerinden daha fazla. Ki?isel yetenek bak?m?ndan ?ok eziciler. Att?klar? ?al?mlar, yapt?klar? ko?ular, y?k?c? bir h?cum hatlar? olmu?. Zaten Almanya'daki disiplin Brezilya'da olsa bireysel yetenek sayesinde gelene ge?ene 8-9 gol atan bir tak?m ortaya ??kard? heralde.

Brezilya'l? oyuncular WC'yi kalpten isterlerse ve bu h?rsla sahada oynar, M?CADELE ederlerse bu turnuvan?n bariz en iyi tak?m? olarak ?ampiyon olurlar.

Ama rahat adamlar Brezilya'l?lar. Ne kadar umursarlar, ne derece ciddiye al?rlar insan bilemiyor.

Neymar'?n att??? ?al?mlar? sahada her ma? yapabilen tek oyuncu g?rd? futbol tarihi. O da Ronaldinho san?r?m. Seviyesini resmen yukar?ya ??karm?? Neymar. Yoksa Ronaldinho'nun ad?n?n ge?ti?i bir c?mle i?inde Messi'yi bile kullanmaktan ho?lanmayan biriyimdir. Ronaldinho bu i?in en y?ksek mertebesinde oturmu? olan ki?idir ama Heyecan verici ?eyler yapabilir Neymar da.

Fransa ?ok iyi, ama yine de bir ?eyler eksik gibi hissettiriyor. Liderleri yok gibi yani nas?l denir bilmiyorum.

Almanya ise makinala?maktan ve her turnuva ?st d?zey olmaktan bunalm?? gibi geliyor bana. Bariz bu turnuvan?n da en iyi makinas? olacaklar ama bireysel olarak Brezilya ve Fransa seviyesinde olmad?klar? bariz bence.

?spanya i?in tam olarak bir ?ey diyemiyorum. Tunus'u kazara 1-0 yendiler. Belki yenemeyeceklerdi. Turnuvaya 8-10 g?n kala neden haz?rl?k ma?lar? kaale al?nmaz benim akl?m ermiyor. Vard?r bir bildikleri

Yorum Yap

ispanya real madridle anla?ana lopeteg? y? g?mbezlemi?.Tam da turnuva ba?layaca?? zaman hemde.

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    ispanya real madridle anla?ana lopeteg? y? g?mbezlemi?.Tam da turnuva ba?layaca?? zaman hemde.
                    Yeni TD Hierro olacakmis. O da Eski Real Madrid kaptani
                    Real Madrid milli takimi yakti,oyuncular ise lopeteguinin gitmesini istememis

Yorum Yap

d?nya kupas? , afrika kupas? ma?lar? tad?nda ba?l?yor

suudi arabistan - rusya
                      m?s?r-uruguay
                      fas- iran

yar?n ak?amda 4.ma? olarak ispanya portekiz ma?? var.
                      ispanya da durumlar kar???k. tak?m? sabote edebilir oyuncular. portekiz al?r b?y?k ihtimalle ma??.

Yorum Yap

H?rvatistan kaza bela olmadan gruptan ??karsa bana g?re turnuvadaki en b?y?k s?rpriz aday?d?r. Teknik direkt?rlerini tan?m?yorum ama ?ok k?t? de?ilse bu kadro zaten hocay? ta??r.

Kalede Subasic ben ?ahsen be?enmesem de sonu?ta belli bir seviyenin ?st?nde.

Vrsaljko zaten d?nyada savunmay? en iyi yapan tak?mdan geliyor. Benim anlad???m hocalar? stoperlere tam karar verememi?. Vida beklerde denenmi?. Ya Vida beke ge?er Corluka-Lovren oynarlar ya da Vida ortada oynar kenarda Strinic oynar. Zaten kadronun en zay?f iki halkas? bana g?re Lovren ve Strinic. Patlarlarsa buradan patlarlar.

Orta saha zaten ?st?ne konu?maya bile gerek yok. Badelj, Modric, Rakitic, Perisic, Kovacic, Brozovic.

Forvette Mandzukic, Kramaric gayet yeterli. Rebic iyi bir potansiyele sahip, o da s?re bulursa iyi de?erlendirecektir. Bunlar?n haricinde d????te olsa da Kalinic var.

Bunun d???nda ?ngiltere ?ok g?m?l?yor ama bence onlar da iyi ba?larlarsa o gazla baya i? yaparlar. Her kupada oldu?u gibi sempati deste?im Nijerya'da . Favorim Almanya.

Yorum Yap

Bekliyorum

geldim bende alibey olarak

Yorum Yap

Turnuvan?n ilk gol? Rusya ad?na Gazinski'den: 1-0

Yorum Yap

d?nya kupas?na kat?lmaya hak kazanan tak?mlar? da son bir elemeden ge?irseler ke?ke. arabistan senin ne i?in var d?nya kupas?nda anas?n? satim

Yorum Yap

Rusya'y? da hi? be?enmedim. Rakip ?ok zay?f olunca defolar? pek belli olmuyor ama iyi bir tak?m kar??s?nda ?anslar? yok bence. Uyum ve kaliteden uzaklar.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X