Sayfa 3/19 İlkİlk 12345613 ... SonSon

Konu: FIFA 2018 Dünya Kupası Rusya

FIFA resmi sitesinde kupaya ozel fantazi futbol yarismasi var,ben bugun takimimi kurdum,lig de olusturdum,Forzadakilerle beraber yarisabiliriz.
    kod: JBZTSQ9M veya direkt link: https://fantasy.fifa.com/en/leagues?...425A545351394D
    Bekliyorum

Alıntı Mirsad İbraimi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    FIFA resmi sitesinde kupaya ozel fantazi futbol yarismasi var,ben bugun takimimi kurdum,lig de olusturdum,Forzadakilerle beraber yarisabiliriz.
    kod: JBZTSQ9M veya direkt link: https://fantasy.fifa.com/en/leagues?...425A545351394D
    Bekliyorum
    MAG ismiyle katıldım lige

Bende geldim 4hm3tt adıyla

Ilk hafta transferlerini ve takimda degisiklikler yapmak icin son tarih 14 Haziran Persembe. Konu persembeden itibaren canlanir umarim Lig'de 1ci olacak arkadasa hediye verelim mi ? 20 kisi olursak belki yeni sezon formasi ?

Bekliyorum
    Geldim bende puanlama neye göre ona bakamadım az bişey bilgi verebilir misin kurdum takımı

Alıntı Cem Mert Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bekliyorum

Geldim bende puanlama neye göre ona bakamadım az bişey bilgi verebilir misin kurdum takımı
    her maç haftası takımdaki oyuncuların performansına göre (gol,asist,gol yememe v.s) puanlar alınıyor. Takımın kaptanın puanı 2 ile çarpılıyor.

Alıntı Serhat Senel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Almanya, Fransa ve Brezilya yanına Arjantin, ispanya ve kısmen İngiltere + Belçika'yı da ekleyebiliriz iyi takımlar olarak. Portekiz'de sistem Ronaldo forvet Quaresma sağ kanat olursa orta kafa oyununu en iyi oynayan takım olarak Portekiz de ilerler diye düşünüyorum.

Kağıt üstünde en iyi bireysel takım en değerli takım FRANSA. Daha sonra sırasıyla İSPANYA, ALMANYA ve BREZİLYA geliyor. Fransa'nın en pahalı takım olduğunu biliyordum ama, ispanya'nın brezilya'dan ve almanya'dan üstün olması değişikmiş. Benim 2 numaram Almanya ve Brezilya olurdu heralde...

Favorim şu diyebileceğim takım yok fakat Almanya'nın, İspanya'nın ve Fransa'nın en iyi 3 takım olduğunu düşünüyorum. Fransa doğru şeyleri ortaya koyabilirse açık ara bu işi götürebilirdi belki ama total oyunda ispanya ve almanya bu tarz turnuvalarda 1 adım öndeler sanki.

Şampiyonluk oranı en düşük takım Almanya onu da ekleyelim

Dünya Kupası iddaa oynayanlar için bulunmaz nimettir. 4 yıl önce ciddi paralar kazanmıştık arkadaşlarımla. Sürekli maç takip eden hasta arkadaşlarınız varsa, bu durumu nakite çevirmenizi tavsiye ederim...
    Birçok hazırlık maçı izledim. Görüşlerim maalesef kısmen değişiyor gibi hissediyorum.

Brezilya'nın yapabilecekleri, Almanya'nın İspanya'nın, Fransa'nın yapabileceklerinden daha fazla. Kişisel yetenek bakımından çok eziciler. Attıkları çalımlar, yaptıkları koşular, yıkıcı bir hücum hatları olmuş. Zaten Almanya'daki disiplin Brezilya'da olsa bireysel yetenek sayesinde gelene geçene 8-9 gol atan bir takım ortaya çıkardı heralde.

Brezilya'lı oyuncular WC'yi kalpten isterlerse ve bu hırsla sahada oynar, MÜCADELE ederlerse bu turnuvanın bariz en iyi takımı olarak şampiyon olurlar.

Ama rahat adamlar Brezilya'lılar. Ne kadar umursarlar, ne derece ciddiye alırlar insan bilemiyor.

Neymar'ın attığı çalımları sahada her maç yapabilen tek oyuncu gördü futbol tarihi. O da Ronaldinho sanırım. Seviyesini resmen yukarıya çıkarmış Neymar. Yoksa Ronaldinho'nun adının geçtiği bir cümle içinde Messi'yi bile kullanmaktan hoşlanmayan biriyimdir. Ronaldinho bu işin en yüksek mertebesinde oturmuş olan kişidir ama Heyecan verici şeyler yapabilir Neymar da.

Fransa çok iyi, ama yine de bir şeyler eksik gibi hissettiriyor. Liderleri yok gibi yani nasıl denir bilmiyorum.

Almanya ise makinalaşmaktan ve her turnuva üst düzey olmaktan bunalmış gibi geliyor bana. Bariz bu turnuvanın da en iyi makinası olacaklar ama bireysel olarak Brezilya ve Fransa seviyesinde olmadıkları bariz bence.

İspanya için tam olarak bir şey diyemiyorum. Tunus'u kazara 1-0 yendiler. Belki yenemeyeceklerdi. Turnuvaya 8-10 gün kala neden hazırlık maçları kaale alınmaz benim aklım ermiyor. Vardır bir bildikleri

Yer
    Çekoslovakyalılaştıramadıklarınızdan Kasabası
    ispanya real madridle anlaşana lopetegü yü gömbezlemiş.Tam da turnuva başlayacağı zaman hemde.

Alıntı Ramazan Tülen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ispanya real madridle anlaşana lopetegü yü gömbezlemiş.Tam da turnuva başlayacağı zaman hemde.
    Yeni TD Hierro olacakmis. O da Eski Real Madrid kaptani
    Real Madrid milli takimi yakti,oyuncular ise lopeteguinin gitmesini istememis

dünya kupası , afrika kupası maçları tadında başlıyor

suudi arabistan - rusya
    mısır-uruguay
    fas- iran

yarın akşamda 4.maç olarak ispanya portekiz maçı var.
    ispanya da durumlar karışık. takımı sabote edebilir oyuncular. portekiz alır büyük ihtimalle maçı.

Hırvatistan kaza bela olmadan gruptan çıkarsa bana göre turnuvadaki en büyük sürpriz adayıdır. Teknik direktörlerini tanımıyorum ama çok kötü değilse bu kadro zaten hocayı taşır.

Kalede Subasic ben şahsen beğenmesem de sonuçta belli bir seviyenin üstünde.

Vrsaljko zaten dünyada savunmayı en iyi yapan takımdan geliyor. Benim anladığım hocaları stoperlere tam karar verememiş. Vida beklerde denenmiş. Ya Vida beke geçer Corluka-Lovren oynarlar ya da Vida ortada oynar kenarda Strinic oynar. Zaten kadronun en zayıf iki halkası bana göre Lovren ve Strinic. Patlarlarsa buradan patlarlar.

Orta saha zaten üstüne konuşmaya bile gerek yok. Badelj, Modric, Rakitic, Perisic, Kovacic, Brozovic.

Forvette Mandzukic, Kramaric gayet yeterli. Rebic iyi bir potansiyele sahip, o da süre bulursa iyi değerlendirecektir. Bunların haricinde düşüşte olsa da Kalinic var.

Bunun dışında İngiltere çok gömülüyor ama bence onlar da iyi başlarlarsa o gazla baya iş yaparlar. Her kupada olduğu gibi sempati desteğim Nijerya'da . Favorim Almanya.

Bekliyorum

geldim bende alibey olarak

Turnuvanın ilk golü Rusya adına Gazinski'den: 1-0

dünya kupasına katılmaya hak kazanan takımları da son bir elemeden geçirseler keşke. arabistan senin ne işin var dünya kupasında anasını satim

Rusya'yı da hiç beğenmedim. Rakip çok zayıf olunca defoları pek belli olmuyor ama iyi bir takım karşısında şansları yok bence. Uyum ve kaliteden uzaklar.