Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Ziraat T?rkiye Kupas? 2017-2018

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı C?neyt T?rko?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı H?seyin Kutan ?lgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı C?neyt T?rko?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Yar?n da men gelirse bunlar iyice da??l?r. Haydi in?aallah [emoji3]
    Yar?n m? a??klanacak cezalar??
    Bir yerde ?yle okumu?tum ama yar?n olmayabilir de. Ceza gelsin de ne zaman gelirse gelsin
    Sezon devam ederken men cezas? al?rlarsa lig performanslar? da etkilenir. Bizim ma?tan ?nce bir men alsalar ne g?zel olur

Yorum Yap

?u seneyi ?ift kupayla bir tamamlasak, sittin sene toparlamayaz bu sar???nlar.

Yorum Yap

1+1 ceza diye bir?ey duydunuzmu hi?

Yorum Yap

Aslı Siret Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Sen ciddi misin abi?

Yorum Yap

Aslı Eren Gokhan Ak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Sen ciddi misin abi?
            ?yle hissediyorum.yar?n a??klanmas? laz?m

Yorum Yap

gs'nin elenece?ini hi? beklemiyordum, s?per oldu bu. Moral bozuklu?u lige de yans?r in?allah. Hele bir de Alanya ve bize kar?? 2 ma? ?st ?ste puan kaybederlerse ligde de saf d??? kal?rlar. O zaman da, Akhisar kupan?n r?van??nda gs'ye verirse versin ma??, fark etmez. Zaten o ma?? kaybederlerse onlar s?k?nt?ya d??er. Ligde kalma m?cadelesi veren kendileri sonu?ta.

Yorum Yap

Aslı Sercan Mert Pulurlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                l.t?zemen ne b?yle ya ?akam?.? ?s tvmi amk gazetesi buras?...
                Yar?n bizim mactada ?lker Ya?c?o?lu ile Turgay Demir yorumcu olur birbirlerine sevgi kelebekleri g?nderirler

Yorum Yap

Seleznyov ?ok kalite golc? yaln?z. Love yerine bunu alsayd?k ke?ke.

Yorum Yap

Neler olmu? ?yle yahuuu

Yorum Yap

bence hi? iyi olmad? bu. akhisar elenseydi lige as?lsayd?. ?imdi gs daha ciddiye alacak akhisar? ligte
                      Akhisar gs ma??na potaya yak?n girerse mecbur oynayacaklar gsye kar??

Yorum Yap

akhisar bu hafta ve haftaya kazanamas?nda goruruz bakal?m gs mac?nda yatabiliyor mu

bu i?in sakas? yok konya 2 haftada 3 veya 4 puan toplarsa gencler alanya ve osmanl? 1 er 2 ?er puan al?rsa akhisar evinde gs yi yener bile ben gercekten fb ve ibb nin sampiyonluk sans?n? gs den fazla goruyorum gs nin tak?lacag? en az 2 mac var

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kartal Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          akhisar bu hafta ve haftaya kazanamas?nda goruruz bakal?m gs mac?nda yatabiliyor mu

bu i?in sakas? yok konya 2 haftada 3 veya 4 puan toplarsa gencler alanya ve osmanl? 1 er 2 ?er puan al?rsa akhisar evinde gs yi yener bile ben gercekten fb ve ibb nin sampiyonluk sans?n? gs den fazla goruyorum gs nin tak?lacag? en az 2 mac var
                          Akhisar bu hafta kazan?rsa baya rahatlar ama o da var

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Mehmet Kartal Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Akhisar bu hafta kazan?rsa baya rahatlar ama o da var
                            o yuzden kazanmamas? laz?m ama buraya yaz?yorum gs sampiyon olamayacak 4. bitirirse ligi sas?rmam , biz kalan maclar?m?z? kazan?rsak sampiyon biz olacag?z bence fb nin sans? bunlardan fazla ,
                            hele su fatosun pfdk l?k oldugu haberi dogruysa 2/3 mac ceza c?karsa da??l?rlar

Yorum Yap

finale kalm??s?n nerde ise yarayacak adam var larsson,serginho,henrique yedek kul?besinde . seleznyov zaten cezali. ne d???nm?? bu okan buruk acaba.

Yorum Yap

Allah senol hocamizin yukarda allah var allah videosunu paylasmayi mac sonu nasip etsin insallah

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X