Konu: Bir gn bu takma geri dneceim. (abu)

Bir gn bu takma geri dneceim. (abu)

Aboubakar'n ma sonras taraftara ektirmesi Portekiz'de ok ar eletirildi. Record, "Aboubakar'a bakn, ponpon gibi" yorumunu yapt. Aboubakar ise ma sonu Beikta tribnlerine ektirdii ly anlatt

Eski Beiktal Aboubakar, berabere biten ma sonrasnda Siyah-Beyazl taraftarlarn sevgisine 3'l ektirerek karlk verdi. Beikta'n, Porto'yu 3-1 yendii ilk mata cezas nedeniyle oynayamayan Aboubakar, ilk karlamay tribnden takip ettikten sonra soyunma odasna inip, Babel'le elenceli bir video ekmiti. Bu grntlerin ardmdan Portekiz basn tarafndan ar bir biimde eletirilen Abou, ma sonu arkadalarn grd iin mutlu olduunu ifade etmiti.

KUTLAMAYI ABARTTI

Portekiz'den Record, 1-1'lik ma sonunda Vincent Aboubakar' yine hedef ald. Yaplan haberde, "Gol kard, sonra da kutlamay abartt. Daha nce de soyunma odasnda kutlama yapmt, bu mata da ponpon kz gibiydi" diye yazd. (Kaynak: Milliyet)
    ABOUBAKAR AIKLAMA YAPTI
    Aboubakar, ma sonu Beikta tribnlerine ektirdii ly anlatt: Porto formasyla geldii Vodafone Park'ta kutlamalara ortak olan Kamerunlu yldz, "Eletirileceimi biliyordum ama taraftarlarn sevgisine kar kaytsz kalamazdm. Bir gn bu kulbe geri dneceim" dedi
    STANBUL'U VE BU STADI OK ZLEDM
    Oynad kulpler arasnda Beikta'n kalbinde ok ayr bir yeri olduunu vurgulayan Aboubakar, "Beikta' ve bu stad ok zledim. Beikta bana byk g ve enerji katt. Ma sonu dayanamadm. Kulbmde eletirileceimi biliyordum ama Porto formas giysem de tribnlerin sevgisine kar kaytsz kalamazdm. Bu nedenle l ektirdim. Hayatmn en gzel gnlerini burada yaadm. artlar bizi ayrd ama bir gn mutlaka dneceim" ifadesini kulland. Aboubakar, Porto deplasmannda Beikta'n kazand ilk mata da siyah- beyazl takmn soyunma odasna giderek eski takm arkadalarnn sevincini paylam, bu nedenle de Porto cephesinin tepkisini ekmiti. (Kaynak: Sabah)

menajere kanp uzatmasaydi szlemeyi de gelseydi seneye, kadayf olduktan sonra istemezk

LG-H815 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi