Konu: Beikta'la Uraann ocuu Olmaz Vol:2398694

Beikta'la Uraann ocuu Olmaz Vol:2398694

Antalyaspor, seimli olaanst genel kurul karar ald!

Antalyaspor Bakan Ali afak ztrk, seimli olaanst genel kurul karar aldklarn aklad. ztrk, toplantnn sonunda gzyalarn tutamayarak salondan ayrld.

ptm Ali afak.By.

Eto gitsin kurtarsin antalyasporunu sonucta onlar antalyaspor

Paras da kurtaramam fb'nin leini...

Olum akllanamadnz m hal, illa g..nze lastikli don mu takalm ? Uramayn bizimle demedik mi size ??

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

Beikta'la Uraann ocuu Olmaz Vol:2398694

Aklamalarn okudum... Vizyon adam bildiin ortal kartrm... Benim anladm ben yeterince reklam yaptm... Bor da yeteri kadar oldu...Artk yavatan ben kaaym... Cebinden desin btn yapt borlar... te o zaman inanrm samimiyetine... Beikta'la uraann ocuu olmasn... Rza beyden (?) sonra bu arkadan da gidii ile iimin yalar eridi...

Dars dier yavaklarn bana

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

Gzelim ehrin takmnn iine etti karaktersiz herif. Regnum'larnn, Opet'inin reklamn yapt defolup gidiyor ufaktan. Beikta'la uraanlarn alaynn sonunun byle olmas dileiyle.

Konyaspor'un bana gelenler, Antep'e olanlar, Aziz'in rezil hale gelmesi...
    Beikta'la uraann ocuu olmaz. Bir Ali Palabyk haini hala barnyor piyasada.
    Daha bu beygirin Bakann ve hocamzn davet edildii programda eto'o'yu satmyoruz deyip gvde gsterisi yapmasnn zerinden 10 ay geti. lahi adalet. Eto'o gelsin sizi kurtarsn. Anladm kadaryla nasri ve menez de salam geirmi. Bir Alanyal olarak, Antalyaspor'u daha da kt hallerde grmeyi isterim.

Eee hani Barcelona olacaktnz?

Ee yle Etoo lar, Nasrileri almakla olmuyor bu iler. Nasri ne demiti? Ben bu adama inandm Bak o inandn adam kayor..Nasri bize gelse nasl olur acaba? Batan gemimin mallar hesab uyguna kapatrz..

Eto'o bitmi mi imdi

etoo ya yllk 4m euro, nasri ye 4 ten fazla, dier yabanclara dnya para verdi, kulb batrd. imdi de alayarak kayor. antalya beter olur bundan sonra.

Kendisinden nefret etsem de bu tarz insanlarn bakan hatta ynetici bile olmamas lazm.

Ayn eyi bizde yaadk ne yazk ki, klb bor batana sok sonra da brakp git.

Kendisinin Ali ko un listesine girecei de syleniyor, bekleyip greceiz.

Sonu olarak Beikta'la uraann ocuu olmaz.

oluyo oluyor olmasada dunya mal dunyada kalsada at yat kat oluyor

Bu sene kume duserler ve 10-15 sene iflah olmaz bunlar. Yazik gunah sacma sapan yoneticiler yuzunden koskoca klupler batiyor, Turk futbolu bir adim ileri gidemiyor.

Loopa aldim asagidaki videoyu izliyorum.