Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

A Milli Tak?m'?n ?zlanda ve Finlandiya ma?lar? aday kadrosu a??kland?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Falanca adamd?r filanca semt abisidir b?yle devam tesislerde lise tak?m? gibi kaynats?nlar, abicilik oynas?nlar Lucescu'nun umrunda bile oldu?unu d???nm?yorum adama ya?l?l?k ikramiyesi gibi bir f?rsat sunuldu tad?n? ??kar?yor hakl? olarak.

Yorum Yap

Pazartesi sabah?, yabanc? s?n?r?n? 5'e indiren, Milli Tak?m?n ba??na ?enol G?ne?'i getirecek yeni bir KHK yay?nlanmas?n? bekliyorum (!)

Yorum Yap

Aslı Can Ayten tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bu Kaan Ayhan'?n ad? bizimle ge?iyordu ama ben hi? be?enmedim bug?n
        Zaten tek ma?la ?ok b?y?t?lm??,?ok abart?lm??t?.Futbolculu?undan da ziyade oyun tarz? ve net mevkisinin olmamas? ile ?ok gereksiz bir transfer olur bizim i?in

Yorum Yap

Neymi? Be?ikta? Ba?kan? Fikret Orman nerdeymi?. Brezilya'ya oyuncu bakmaya gidece?ine alt yap?ya gen? oyuncu kazand?rsaym??. Leipzig ma??nda rakip tak?mda ka? tane gen? oyuncu varm??ta Be?ikta?'ta yokmu?. Ne kat?ks?z adams?n sen Erman

Yorum Yap

Kaan Ayhan al?nmas?n demeyin yaw. Hem stoper hem de sa? bek oynar. Gen? ve milli oyuncu i?te. Kadroda her zaman bulunmas? gereken tipte oyuncu. Milli tak?m komple k?t?yd?. ??i Kaan'a y?kmaya gerek yok.

Yorum Yap

?zlandan?n 8 numaras? bjarnassonu ?ok be?endim atibaya iyi bi alternatif olmazm??

Yorum Yap

Accuk ?lke puan? geleydi

Yorum Yap

Volkan.
                  G?khan. ?mer. ?a?lar. Hasan Ali.
                  O?uzhan.Nuri.
                  Abd?lkadir.Yusuf.Cengiz.
                  Cenk.
                  ?lk 11 bence b?yle olmal?yd?.

Yorum Yap

?unun att??? twite bakar m?s?n?z? O kadar rezalet ma?tan bunu bulmu?. Takipteydim. ??kard?m iti!

https://twitter.com/TFFSuperLig/stat...26787021905920

Yorum Yap

Demir?ren istifa etmeye hazirlaniyor haberleri dolaniyor. Eger ederse fb gs doldurur adamlarini tffye. Ridvan ile ahmet cakar amacina ulasir

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Sinan Erdal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Kaan Ayhan al?nmas?n demeyin yaw. Hem stoper hem de sa? bek oynar. Gen? ve milli oyuncu i?te. Kadroda her zaman bulunmas? gereken tipte oyuncu. Milli tak?m komple k?t?yd?. ??i Kaan'a y?kmaya gerek yok.
                        Adam?n net olarak mevkisi bile yok.Sa? bekte oynar,stoper de oynar, orta saha da oynar diyorlar.3 b?lge i?in de extra hi? bir ?zelli?i yok.Hi?birine g?z?n kapal? koyup oynatamazs?n.O y?zden hi? bir zaman vasat? a?amaz Kaan.S?rf yerli diye al?p kadroyu ?i?irmenin anlam? yok.Sonra g?ndermek u?ra??p duruyoruz

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Demir?ren istifa etmeye hazirlaniyor haberleri dolaniyor. Eger ederse fb gs doldurur adamlarini tffye. Ridvan ile ahmet cakar amacina ulasir

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                          Allah ba??m?zdan eksik etmesin.Ondan da ziyade bo? durmaz bu,bize ba?kanl?k i?in sald?rabilir.Elinde de para kozu var maalesef

Yorum Yap

Aslı Atakan Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Volkan.
                            G?khan. ?mer. ?a?lar. Hasan Ali.
                            O?uzhan.Nuri.
                            Abd?lkadir.Yusuf.Cengiz.
                            Cenk.
                            ?lk 11 bence b?yle olmal?yd?.
                            Bir de ben art?k ?u Volkandan b?kt?m ya onun kadar rezil salak bir kaleci yok bence Onur neden al?nmaz neden oynat?lmaz hi? anlam?? de?ilim.Onur olmad? Harunu al olmad? Muammeri al ne bileyim Hayrullah bile olur ya Tolga olur Tolga madem tak?m?nda oynamayanlar oynayabiliyor Tolgada oynar.

Yorum Yap

Aslı Levent.Sahin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ?zlandan?n 8 numaras? bjarnassonu ?ok be?endim atibaya iyi bi alternatif olmazm??
                              Bende ?ok be?eniyorum.
                              Basel de a??klarda oynuyordu.
                              Baya hareketli, 85 ma? 20 gol 7 asist yapm??. (15-16/16-17)
                              Sezon ba?? Aston Villa ya gitmi?.

https://www.youtube.com/watch?v=fJk8a8tbXrc

Yorum Yap

Bu adam harbiden ?ok iyi ya, umar?m Aston Villa'da k?t? bir sezon ge?irir, bu bjarnasson bitmi? derler. Biz de oradan kendisini ucuza al?p ?enol Hocayla eski g?nlerine d?nd?r?r?z. Amin
                                Aslı Cagdas Sezgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Levent.Sahin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bende ?ok be?eniyorum.
                                Basel de a??klarda oynuyordu.
                                Baya hareketli, 85 ma? 20 gol 7 asist yapm??. (15-16/16-17)
                                Sezon ba?? Aston Villa ya gitmi?.

https://www.youtube.com/watch?v=fJk8a8tbXrc

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X