Sayfa 3/21 İlkİlk 12345613 ... SonSon

Konu: NBA 2017-2018 Sezonu

Acilen OKC - Rockets maçının tekrarını izlemem lazım
    Russ'tan Harden'a karşı bi triple double bekliyordum ama kazanmış ya o da yeter

Alıntı Yucel Deliktas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

geniş özet var

yalnız houston bu oyun anlayışıyla nasıl nba in zirvesine çıktı şaşılacak bişey. taktikleri 3 lük ve hardenla 5 numaranın ikili oyunu. bunun dışında ne bir ekstra hücum taktiği ne de savunma var.

Alıntı Atilla Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Yucel Deliktas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

geniş özet var

yalnız houston bu oyun anlayışıyla nasıl nba in zirvesine çıktı şaşılacak bişey. taktikleri 3 lük ve hardenla 5 numaranın ikili oyunu. bunun dışında ne bir ekstra hücum taktiği ne de savunma var.

Beşiktaş'ın yaptığı orta sayısı kadar 3lük deniyor adamlar
    Houston'ın en büyük hücum kozlarından birisi de geçen yıl özellikle Harden'ın 3lük atarken aldığı faullerdi dün de 14 faul atmış yanlış hatırlamıyorsam , bu işi iyi yapıyor adam

özet için eyvallah başkan

Bu sene şampiyon Houston ya da Clevland olur

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Talha Karanfiler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sene şampiyon Houston ya da Clevland olur

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Houston mümkün değil, GSW sakatlık olmazsa rahat şampiyon olur, geçen seneden de rahat hemde..

Gsw olur yine şampiyon. Hangi birini tutacaksın? Curry,Klay,Durant attığını sokuyor salise izin vermemen lazım. Green her türlü iş yapıyor. Sayı, asist, ribaund, takıma abilik, agresiflik vs. Iguadala gibi olağanüstü bi atlet var yaş oldu 70 hala tüm sahayı koşup smaç vuruyor. Benchten gelen Livingston ve West tecrübeleriyle oyuna koydukları akılla tüm benchlere karşı üstünlük kuruyorlar. İki de çaylak koymuşlar az çok iş yapan, koçları zaten çok zeki ve soğukkanlı.

Houston play offlarda normal sezonda yaptıklarını yapamaz. Konferans finali oynarlar maksimum.

Cavs ise konferans şampiyonu olur ama Gsw karşısında LeBron'un insan üstü çabası bile yetmiyor ( Şekil A- geçen sezon )
    Tek oyuncu ile şampiyon olunmuyor. Cavs inanılmaz kötü savunma yapıyor, ligin en kötü 3-4 savunma takımından biri. Korver,JR, Crowder inanılmaz şut atmalı Thomas sakatlıktan harika dönmeli, Wade düzenli katkı sağlamalı, Love dün gece ki gibi oynamalı ve LeBron Dallas finali hariç her finalde yaptığı gibi uzaylı gibi oynamalı ve en önemlisi savunmada bundan çok çok daha iyi olmalı takım olarak ki anca şampiyon olsun CAVS (şekil B - 2016 finalindeki CAVS)

Curry üçüncü çeyreğin ortasında 43 oldu.

böyle ufak tefek sakatlıktan dönen oyuncularda genelde bi patlama oluyor da curry çok anormal atıyor. ne atsa giriyor gibi.

bu arada dün gecenin asisti cedi osmandan geldi. baya konuşuldu asisti

Curry Bey diyeceksiniz, çakma lö balonlara benzemez..

Yer
    - Hücum Beşiktaş Hücum -Datdiri Dat Dat
    Curry = Damir Mrsic

Curry'den nefret ediyorum valla bu kadar abartılmış bi oyuncu yok, onsuzken de takım ligin en iyisi.

Süperstar olarak anılan kişi çıkardığıda takım hala çok iyiyse o kişi abartılmış bi yıldızdan ötesi değil benim nazarımda. Büyük yıldızalar takımlarının herşeyidir. Onları çıkardığınızda takım diye birşey kalmaz, savrulur giderler. Bu ligin de bi tane büyük yıldızı var kabul edene de etmeyene de Curry dediğimiz cılız velet final karşılaşmalarının tümünde ezilen bırakın Klay,Green,Durant üçlüsünü takımın sixth mani Iguadala kadar bile öne çıkamayan, makine gibi takımda hem de ezilen bi soğuk nevale kendileri.

Alıntı Halil Umut Eyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Curry'den nefret ediyorum valla bu kadar abartılmış bi oyuncu yok, onsuzken de takım ligin en iyisi.

Süperstar olarak anılan kişi çıkardığıda takım hala çok iyiyse o kişi abartılmış bi yıldızdan ötesi değil benim nazarımda. Büyük yıldızalar takımlarının herşeyidir. Onları çıkardığınızda takım diye birşey kalmaz, savrulur giderler. Bu ligin de bi tane büyük yıldızı var kabul edene de etmeyene de Curry dediğimiz cılız velet final karşılaşmalarının tümünde ezilen bırakın Klay,Green,Durant üçlüsünü takımın sixth mani Iguadala kadar bile öne çıkamayan, makine gibi takımda hem de ezilen bi soğuk nevale kendileri.
    Eğer Kaan Kural'a biraz saygın var ise Curry'e böyle söylemezsin dostum adam şimdiden tarihin en iyi şutörü ilan etti ki haksız sayılmaz

Ben Ray Allen'ı da Reggie Miller'ı da canlı izledim. Curry kadar rahat şut sokanını görmedim. Boş muhabbete gerek yok..

Şutörlüğüne en ufak laf eden yok. Genetik zaten şutörlüğü. Korver muammelesi yapmıyoruz adama ama o kadar iyi bi şutör ve arada klas penetreler yapan bi guard bu kadar. Yukarıda yazdıklarımın hepsini ise buna da ekliyorum. Curry'yi çıkar GSW yine şampiyon olur, LeBron'u çıkar play off zor görür belki göremez. O yüzden kime balon diyeceğimizi kime demeyeceğimizi bilelim

Ek olarak Kaan Kural sürekli ''En iyisi ...'' demeyi sever ona pek takılmayın.

Erman Kunter dönemi aldığımız Dasic için avrupanın en iyi 4 ü olacak dedi herifi nasıl kovacağımızı bilemedik. Birçok çaylak nba oyuncusu için de en iyisi olacak, en iyisi bu işte gibilerinden cümleleri var ama %90 ı karavana. Curry çok üst düzey bi şutör belki de en iyisi tarihin ama tarihin en iyi guardları desek ilk 20 ye gireceğini bile düşünmüyorum.