Sayfa 22/22 İlkİlk ... 1219202122

Konu: NBA 2017-2018 Sezonu

LeBron 4 yıllığına Lakers’da.

Kralın batıya gidişine en çok Arda abinin yorumunu bekliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Konu Talha Taşkın tarafından (02 Temmuz 2018 Saat 03:09 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Talha Taşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    LeBron 4 yıllığına Lakers’da.

Kralın batıya gidişine en çok Arda abinin yorumunu bekliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    En gitmemesi gereken takıma gitti.

Şimdi gelip ne diyecek ben de çok merak ediyorum

Batıya gidiyorsun madem bari Rockets'a gitseydin ya, tam anlamıyla bir savaş olurdu o zaman maçlar, LA ile Clevland arasında öyle aman aman bir fark yok bence seviye olarak.

O leş sarı mor formayı desteklemek de varmış kaderimizde, vay be. Nettin kral sen koyu renkli formalardan sonra
    Söz verdiği üzere doğduğu büyüdüğü toprakların takımını şampiyon yaptı ve şimdi tarihin en büyük frinchiseına sahip ancak tarihinin belki de en kötü günlerini geçiren bi takıma gitti. Yine büyük bi meydan okuma. Bakalım yanına kim veya kimler gelecek. Çünkü muhakkak söz almıştır, Leonard bekleniyor iyi de olurlar 2,3 ü paylaşarak. Diğer parçalara da bi iki adam akıllı oyuncu koydu mu yine Haziran'ları görür kral.

Senciyiz senci KRAL.
    Konu Halil Umut Eyaz tarafından (02 Temmuz 2018 Saat 07:13 ) değiştirilmiştir.

Le Bron'u canı gönülden tebrik ediyorum, ben kesinlikle doğuda kalır diyordum; fakat büyük bir meydan okuma ile Lakers'a gitti. Sonunda ak koyun kara koyun ortaya çıkacak.
    Doğuda Boston'un ağır basacağı bir dönemde Lakers'ın batı şampiyonu olup; tarihin en büyük iki rakibini bir veya daha fazla kez daha finalde izleyebilmek harika olurdu; ama tek başına Kawhi hamlesi konferans finaline bile yetmez.. Paul George'un kalma kararı değişmezse tabi..

Rondo, Stephonson, LeBron, Kawhai, Cousins

Şu an ismi geçenlerden bi 5.

Cousins'ı Gsw aldı all star kadro kurdular. Uzak ara yine şampiyon olurlar. Resmen haksız rekabet yahu. 5.3 milyon dolara gitmiş bir de. Ne kadar uzun süredir sakat da olsa böyle bi oyuncu için bedava resmen.

Anlaşılan o ki bu yıl ağlama sezonu çok erken açılacak, garbage is coming

Alıntı Arda Çelikmaden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlaşılan o ki bu yıl ağlama sezonu çok erken açılacak, garbage is coming
    Curry, Klay, Green, Durant, DMC

5 lisine bir de o benchi ekleyince buna ağlamak değil gerçekleri görmek ve yazmak denir.